Nickelodeon

Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
Kontaktowanie:

Nickelodeon

Postautor: Tomek » 05 cze 2018, 18:45

Ja znowu naprowadzę rozmowę na odpowiednie tory.

Jantar pisze:Zwróć uwagę, że mieliśmy już donosy do prokuratury na dostęp do niektórych książek w bibliotekach publicznych. Mieliśmy modlitwy pod teatrami i blokowanie widzom wstępu do nich na przedstawienia. To samo było odnośnie niektórych wystaw muzealnych. Teraz przyszła pora na telewizję - seriale animowane, a za chwilę pozostałe. Wspominasz o serialu komediowym na Fox Comedy, ale przecież wątki homoseksualne są prawie w każdym serialu zagranicznym.
Tylko, że tu mamy kreskówkę dla dzieci na kanale dziecięcym.

Co do osób homoseksualnych w bajkach dla dzieci to nie widzę problemu z ich pokazywaniem (homoseksualizm nie jest w Polsce zabroniony, chociaż z drugiej strony prostytucja też nie :P), w przypadku związków partnerskich to już inny problem, bo nie jest to zgodnie z polskim prawem. Myślę, że w drugiej sprawie rodzice mają jak najbardziej moc prawną do uderzenia w TV.
HENSHIN!
Awatar użytkownika
Pawel
Activist

Nickelodeon

Postautor: Pawel » 05 cze 2018, 23:48

Bardzo dobra decyzja, chociaż pewnie nadawca nie zrobi sobie z tego zbyt wiele. Przydałoby się porządniej ukarać za propagowanie tego typu treści w stacji, która teoretycznie (tak jak państwo polskie istniało pod pewnymi rządami tylko teoretycznie) jest adresowana do niewinnych dzieci.

Frontowiec pisze:Ja się zastanawiam czy KRRiT upomni FOX Comedy za pokazywanie serialu ''Współczesna Rodzina'', w którym to też się pojawia podobny wątek co w kreskówce Nickelodeona? ;)

Różnica jest taka że FOX Comedy to nie stacja dla dzieci, a Współczesna Rodzina to nie kreskówka dla dzieci.
[PODPIS USUNIĘTY PRZEZ WOLNE MEDIA WEDŁUG MEDIA2]
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert

Nickelodeon

Postautor: AtoMan » 06 cze 2018, 0:06

Teraz prosiłbym o jakiekolwiek naukowe uzasadnienie szkodliwości takich treści. Możesz mieć z tym spory problem :P
Dopóki nie podłączyli mi neostrady nie wiedziałem, że ktokolwiek popiera PiS - Józef Piłsudski na swoim blogu

Wróć do „Viacom”