Comedy Central

Jantar
VIP Expert
Posty: 4435
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 248
Kontakt:

Comedy Central (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

w wielkanocny poniedziałek CC wyemituje 2 filmy z Louisem de Funesem: znany z wielokrotnych emisji na innych kanałach film Zawieszeni na drzewie oraz rzadko pokazywany, o ile nie wcale (nie przypominam sobie żeby był na jakimś kanale) film Tatuaż z udziałem Jeana Gabina... do kompletu brakuje mi jeszcze Manii wielkości z tych bardziej znanych filmów, no i obowiązkowo serii Żandarma z Saint Tropez... ale póki co cieszę się, że CC emituje także te mało znane filmy komika... oby tak dalej!!!! następny w kolejce mógłby być Bourvil...
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Comedy Central (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Nie wiem czy wszyscy wiedzą, ale od tego miesiąca Comedy Central będzie emitować "Graczyków". Pierwszy odcinek w nocy z poniedziałku na wtorek o 3:40.
Awatar użytkownika
Direct
VIP Expert
Posty: 9316
Rejestracja: 10 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Śląsk
x 154
x 425

Comedy Central (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Direct »

No to sobie kupili "hita", którego już nawet Polsat 2 przestał powtarzać...
Ciekaw jestem, jak CC będzie reklamowało ten serial - jako hit sprzed lat? :P
2009-2021
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Comedy Central (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Comedy Central chyba zbytnio skupia się na starych polskich produkcjach. Wiadomo, że od większości kanałów oczekuje się jakiejś regionalności, ale w przypadku CC robi się już przesadnie - ciągle wałkują "Kasię i Tomka", "Za chwilę dalszy ciąg programu" i teraz jeszcze dojdą do tego "Graczykowie". Dobrze, że chociaż pora nocno-poranna, gdy mało osób ogląda telewizję. Przyznam, że coraz atrakcyjniej za to wygląda ramówka CC Family - co prawda oparta na odgrzewanych kotletach, ale mimo taka "Roseanne" jest dla mnie bezkonkurencyjna.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Comedy Central (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Od dziś, 12 czerwca CC powinno nadawać w formacie 16/9. Sprawdziłem już teraz, bo niegdyś w naturze kanałów MTV Networks było zmienianie się o północy, widocznie od tego odstąpiono. W każdym razie Comedy Central dalej nadaje w formacie 4/3 ale zdaje się, że coś jest na rzeczy, bo jeden z odcinków 8. sezonu "Drew Carey Show" (oryginalnie realizowanego w 16/9 oraz w HD) nadawany był bez czarnych pasów w formacie 4/3, natomiast zapowiedź następnego odcinka zrobiona jest w 16/9, lecz na ekranie zobaczyliśmy go w kaszecie. "Włatcy Móch" także lecą jak zwykle - z pasami.
Awatar użytkownika
Direct
VIP Expert
Posty: 9316
Rejestracja: 10 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Śląsk
x 154
x 425

Comedy Central (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Direct »

Kolejny serial Polsatu pojawi się w CC:
SatKurier pisze:Comedy Central nabył od Telewizji Polsat prawa do emitowania polskiego serialu familijno-komediowego „Rodzina zastępcza”. [...]

„Rodzina zastępcza” w Comedy Central:
- od poniedziałku do piątku o godzinie 6:45 i 7:20, a także we wtorki o 4:55 oraz w środy, czwartki i piątki o 4:25 nad ranem.
Zakup obejmuje także "Rodzinę zastępczą plus". Ciekawe, co jeszcze CC od Polsatu odkupi.
2009-2021
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8576
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 870

Comedy Central (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matik »

Okaże się. CC musi mieć wypełnione 33 proc. ramówki polskimi produkcjami, ze względu na nadawanie w DVB-H
Awatar użytkownika
Piotrek52090
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 29 cze 2012, 11:38
Lokalizacja: Kłaj/Bochnia/Kraków

Comedy Central (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Piotrek52090 »

Źle się dzieje, nie dość że na tym kanale jest coraz więcej reklam, to jeszcze odgrzebują stare seriale np. Graczykowie.
Po co coś takiego skoro nawet na Polsat 2 ma słabe wyniki oglądalności.
Mój Sprzęt : Antena 90cm, Ferguson HD ARIVA 210 Combo MPEG-4 PVR i 4 konwertery.
Cztery Satelity : Hotbird, Astra 1 , Astra 2 , Sirius (Astra 4a).
*Cyfra + (Optimum)*
*Cyfrowy Polsat : Pakiet Familijny HD + Extra HD + Sport HD*
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8576
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 870

Comedy Central (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matik »

Piotrek52090 pisze:to jeszcze odgrzebują stare seriale np. Graczykowie.
Po co coś takiego
Post nad Twoim masz odpowiedź
Awatar użytkownika
Viking
Junior
Posty: 757
Rejestracja: 12 lut 2012, 21:12
x 1
Kontakt:

Comedy Central (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Viking »

matik pisze:Okaże się. CC musi mieć wypełnione 33 proc. ramówki polskimi produkcjami, ze względu na nadawanie w DVB-H
Nie kłam! ;) Nie ze względu na nadawanie w DVB-H,a w DVB-T. :D
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8576
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 870

Comedy Central (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matik »

TV Mobilna ma oznaczenie DVB-H (chyba, że nazwa działu tu na forum wprowadza w błąd) i tym się sugerowałem
Edycja: Jak tak patrze w sieci, to wszędzie jest oznaczenie DVB-H ;)
Awatar użytkownika
Viking
Junior
Posty: 757
Rejestracja: 12 lut 2012, 21:12
x 1
Kontakt:

Comedy Central (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Viking »

Tak, nazwa działu tu na forum wprowadza w błąd.
Nie wiem, gdzie patrzysz, ale są to złe miejsca, które nie mają zielonego pojęcia o czym piszą. :) Warto weryfikować źródła, z których korzysta się.
Jantar
VIP Expert
Posty: 4435
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 248
Kontakt:

Comedy Central (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

Przepraszam bardzo, ale może mi ktoś wyjaśnić, co to za cudaczny format obrazu na Comedy Central?? Przecież to, co widzę to jakaś porażka jest! Ani to 4/3, ani to 16/9... Prostokątny obrazek w czarnych ramkach, ale nie jest to ani windowbox, ani pillarbox przy serialach nakręconych w 4/3... Z oryginalnego 4/3 zrobili prostokąt... Obojętnie jak ustawić w dekorze opcje formatu obrazu to wszystkie są spieprzone!
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
Awatar użytkownika
Viking
Junior
Posty: 757
Rejestracja: 12 lut 2012, 21:12
x 1
Kontakt:

Comedy Central (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Viking »

Niektórzy określają ten format mianem 14:9. :D
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49675
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

Comedy Central (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Jantar pisze:Przepraszam bardzo, ale może mi ktoś wyjaśnić, co to za cudaczny format obrazu na Comedy Central?? Przecież to, co widzę to jakaś porażka jest! Ani to 4/3, ani to 16/9... Prostokątny obrazek w czarnych ramkach, ale nie jest to ani windowbox, ani pillarbox przy serialach nakręconych w 4/3... Z oryginalnego 4/3 zrobili prostokąt... Obojętnie jak ustawić w dekorze opcje formatu obrazu to wszystkie są spieprzone!
Chyba jest tak, jak kolega wyżej opisał. Taki format często się stosuje w niemieckich telewizjach i m. in. na Pulsie.
Pozdrawiam, Trzeciak
ODPOWIEDZ

Wróć do „Paramount Global”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości