Strona 1 z 16

Comedy Central (HD)

: 16 lip 2006, 18:14
autor: master
Wszystko wskazuje na to, że od października polscy widzowie będą mieli do oglądania kolejny, nowy kanał rodem ze Stanów Zjednoczonych - Comedy Central. Na jego uruchomienie, między innymi w Polsce, zdecydowało się MTV Networks, które od jakiegoś czasu zamierzało wystartować z nowym kanałem.

Początkowo MTV w Polsce planowało uruchomienie kanału dziecięcego - Nickelodeon, ale obawiając się, że ze względu na dużą konkurencję wśród kanałów dla młodych widzów, stacja nie uzyska w naszym kraju powodzenia, więc zaniechano realizacji planów. Prawdopodobnie podjęto słuszną decyzję.

Jednak teraz ze względu na rosnąca konkurencję, nowe kanały tematyczne i powstanie trzeciej platformy w Polsce, MTV Networks wprowadzi kanał Comedy Central z Nowego Jorku. Comedy Central to źródło komedii, śmiesznych filmów video, żartów, TV show, filmów, gier i dzwonków do telefonów komórkowych. Comedy Central nie stroni od interaktywności - poniekąd będzie mógł lepiej konkurować z takimi kanałami, jak TVN Gra, 4fun.TV czy iTV.

Kanał ten jest doskonale znany abonentom obu największych platform amerykańskich - Dish Network z satelity Echostar 7 i DirecTV USA z satelity DirecTV 1R/4S/8. W Europie na razie nie zaistniał, co nie znaczy, że nie odniesie sukcesu.

Z drugiej strony MTV Networks powinno poważniej pomyśleć nad wprowadzeniem do polskich platform i sieci kablowych takich kanałów muzycznych, jak MTV Hits, TMF UK/NL, ew. MTV Dance lub MTV Brand New.
SK

Comedy Central (HD)

: 16 lip 2006, 18:38
autor: stevie
Dobrze,ze ten kanał wejdzie do Polski,bo właśnie brakuje kanału filmowego z serialami i filmami komediowymi,gdzie można się trochę pośmiać przez całą dobę,tylko ciekawe na jakiej platformie się on pojawi?-może ITI?I najważniejsze: czy uda im się wystartować w pażdzierniku.Już wiele stacji TV zapowiadało start na dany miesiąc i nic z tego nie wychodziło.Startowali jakieś kilka miesięcy póżniej.

Comedy Central (HD)

: 16 lip 2006, 19:11
autor: danielpes5
ciekawe czy wszystkie platformy 'łykną" ten program ?

Comedy Central (HD)

: 16 lip 2006, 20:11
autor: Witu
Ale czy ten kanał na prwade puszcza takie interaktywne gnioty jak ITV? Znowu będziemy mieli programy, które nam będą mówiły o odpicowaniu komórki? To ja już podziękuję za ten kanał!!

Comedy Central (HD)

: 16 lip 2006, 20:24
autor: ITI
Ale Satkurier ma zapłon. Już od grudnia są takie informacje, w marcu zostały potwierdzone przez MTV Networks. A teraz chcą zrobić super hot news. Do tego ten kanał nic nie ma wspólnego ani z ITV ani z TVN Gra. Pan Sulisz pisze poprostu bzdury.

Jest to kanał pokroju Wizji Jeden, więc wkońcu ruszy się coś na rynku kanałów rozrywkowych w Polsce. W końcu jakiś kanał powstanie od czasu upadku Wizji Jeden. Czyli, aż 5 lat uświadamiali sobie, że warto.

Comedy Central (HD)

: 16 lip 2006, 21:40
autor: master
Co do ofery kanalów flmowych to najlepiej jak by w Polsce pojawiły sie dwie stacje ! Wtedy bedzie najlepiej! A te stacje to oczywiścire Zone Horror i Comedy Central! Tychkanałów brakuje w Polsce

Comedy Central (HD)

: 16 lip 2006, 22:09
autor: Pawop
@master, Comedy Central nie jest kanałem filmowym, opanuj sie.

Mam nadzieje, że będzie to mieszanka Paramount Comedy Channel z Comedy Central, bo samo CC nie byłoby dla polskiego widza zbyt atrakcyjne. Jest tam dużo programów typu talk show, a tłumaczenie w pełni nie odda klimatu.

Comedy Central (HD)

: 24 lip 2006, 12:27
autor: ITI
Jak informuje Press.pl start kanały 18. października.

Comedy Central (HD)

: 25 sie 2006, 9:34
autor: stevie
Comedy Central przygotowuje się do startu

Kanał Comedy Central coraz większymi krokami przygotowuje się do wejścia na polski rynek. Stacja już teraz poszukuje współpracowników w naszym kraju.


Termin uruchomienia pierwszego w Polsce kanału komediowego zdaje się jednak oddalać. Początkowo wydawało się, że będzie to wrzesień br., jednak wszystko wskazuje na to, że na debiut Comedy Central w naszym kraju będziemy musieli poczekać do października bądź też listopada.

Jak się okazuje, ramówka stacji będzie opierać się głównie na produkcjach oryginalnych, pochodzących ze Stanów Zjednoczonych. Program godzinowy będzie jednak przystosowywany do polskiego rynku a emitowane programy mają podobać się lokalnemu widzowi. Odpowiadać za to będą właśnie Polacy.

Prawdopodobnie program będzie nadawany z Londynu, podobnie jak MTV Polska, VH1 Polska i VIVA Polska. Zadaniem polskiej redakcji Comedy Central będzie montaż oraz tłumaczenie programów, przygotowywanie ramówki oraz dystrybucja stacji na terenie kraju. Sygnał będzie wysyłany ze specjalnego centrum nadawczego MTV Networks w Wielkiej Brytanii.
Żródło: Media2.pl

Comedy Central (HD)

: 13 wrz 2006, 14:50
autor: stevie
http://www.media2.pl/media/12281,comedy ... rnika.html

Comedy Central rusza 19 pażdziernika.Ciekawe,gdzie będzie pierwsze: w Cyfrze +,czy CP.....

Comedy Central (HD)

: 13 wrz 2006, 16:48
autor: RaPi
Jeżeli pojawi sie w CP to ciekaw jestem w jakim pakiecie. Zapewne w Familijnym go nie zobaczymy tylko w którymś z dodatkowo płatnych. Może będzie to Pakiet Film....

Comedy Central (HD)

: 13 wrz 2006, 16:58
autor: ITI
Kanał pojawi się chyba na miejscu MTV Austria na transponderze Viacomu na HB. Bo MTV Austria przenieśli już na pozycję 19'2E, więc prawdopodobnie na HB w jego miejscu wcisną CC.

Moim zdaniem zapowiada się ciekawie z tym kanałem. Podobają mi się seriale jakie już będą emitować, a to zapewne nie wszystko. Wspomnienia o Wizji Jeden wracają.

Comedy Central (HD)

: 13 wrz 2006, 17:54
autor: Karol
Rzeczywiście, oferta programowa jest bardzo interesująca. W dodatku jeśli chodzi o produkcje polskie to też jestem zadowolony. Rynek polskiej telewizji się rozwija :)

Comedy Central (HD)

: 13 wrz 2006, 19:59
autor: Witu
RaPi pisze:Jeżeli pojawi sie w CP to ciekaw jestem w jakim pakiecie. Zapewne w Familijnym go nie zobaczymy tylko w którymś z dodatkowo płatnych. Może będzie to Pakiet Film....
To ty Rapi nie wiesz jak polsat robi z nowymi kanałami? :) Robi nowy DROGI pakiecik :D

Comedy Central (HD)

: 13 wrz 2006, 21:51
autor: RaPi
Jeżeli wjedzie Comedy Central do CP to zapewne będzie on wchodziła w skład Pakietu Film a kanały AXN będą tworzyć odrębny pakiet...