National Geographic

Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8576
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 870

National Geographic Channel (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matik »

National Geographic Channel z powrotem nadaje w 16:9
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8576
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 870

National Geographic Channel (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matik »

http://[link zakazany]/artykul/na ... teny-fox-a
Nie sądzę, by taki ruch pomógł serialowi, jak i kanałowi FOX, w szczególności o takiej godzinie.
Awatar użytkownika
Direct
VIP Expert
Posty: 9316
Rejestracja: 10 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Śląsk
x 154
x 425

National Geographic Channel (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Direct »

Od jakiegoś czasu NG ma nową, całkiem ładną oprawę. Wykonaną jest w podobnym stylu, co poprzednia.
2009-2021
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

National Geographic Channel (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Konkretnie od 1 kwietnia.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

National Geographic Channel (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

National Geographic Channel transmituje właśnie koncert 12.12.12. Co ciekawe, choć to trochę dziwne, bo nie jest to telewizja muzyczna, cały koncert najlepiej ogląda się właśnie na nim, porównując oczywiście do VIVY i MTV. Kanały Viacomu oferują okropną pikselozę, podczas gdy w NGC na kanale HD nadaje w bardzo dobrej jakości obrazu, nawet jak na Vectrę, przez którą go odbieram.

Przy okazji: AXN oraz TVN nie transmitują koncertu, wbrew temu co pisze na oficjalnej stronie akcji. AXN udostępnia na swojej stronie jedyne link do transmisji w YouTube, natomiast dla TVN nie mam wytłumaczenia. Ewentualnie zaserwują widzom koncert z odtworzenia.
Awatar użytkownika
flejp
Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: 19 sie 2012, 22:47

National Geographic Channel (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: flejp »

Co prawda przez przypadek, ale koncert oglądam również na NGC HD i jakość bardzo dobra i ten napis "NA ŻYWO" :D
Dobra jakoś też jest na Sundance HD
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

National Geographic Channel (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Oglądał ktoś premierę "Katastrof w przestworzach" poświęconą wypadkowi w Smoleńsku? Moim zdaniem dokument dość dobry, na poziomie NGC, jednak muszę przyznać, że twórcy mieli niesamowity problem przedstawić "jedynie słuszną" wersję dotyczącą katastrofy TU-154 w czasie 50 min. programu. W sieci pojawiła się już krytyka stacji, jednak ja jestem zdania, że program był względnie obiektywny - przecież prędzej ktoś będzie pokazywać co się na podstawie raportów komisji Millera niż Macierewicza.
Awatar użytkownika
zesepo
VIP Expert
Posty: 2384
Rejestracja: 12 lut 2012, 13:42
Lokalizacja: Gdańsk
x 1
x 2
Kontakt:

National Geographic Channel (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: zesepo »

Ja oglądałem. Program bardzo ciekawy, bez zbędnej gadaniny. I oczywiście została przedstawiona "słuszna wersja" - ta "alternatywna" jest bardzo pseudonaukowa, więc innej przedstawić nie mogli :) Ogolnie program podobał mi się.
https://www.facebook.com/forummedia2
____________________________
Bywam tu rzadko, ale mam oko na srebrny ekran ;)
pavl6
Junior
Posty: 1109
Rejestracja: 06 cze 2009, 20:32
x 1

National Geographic Channel (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pavl6 »

Ja na razie obejrzałem "Anatomię upadku", ale i ten film dla porównania chcę w najbliższym czasie zobaczyć, jak mi się uda. Nie sądzę, żeby wersja forsowana przez naukowców z Polski i świata była pseudonaukowa. Obie są naukowe, aczkolwiek każdy zespoł działał w innym przekroju czasowym, a także z inną dostępnością do dowodów (np. komisja Millera nie przesłuchała wielu rosyjskich świadków, o których komisja Macierewicza wie od zaprzyjaźnionych dziennikarzy). Do prawdy jeszcze daleko. Zauważcie, że w każdej katastrofie lotniczej bada się szczegółowo wrak. Jak można szczegółowo zbadać wrak, jak Rosjanie nam go nie chcą wydać? A minister Sikorski twierdzi, że wrak nie jest istotny dla śledztwa i powinien stac się częścią pomnika... ręce opadają...
Johny Begood
Poster
Posty: 2070
Rejestracja: 11 lut 2012, 16:34
x 1

National Geographic Channel (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Johny Begood »

Nic dodać nic ująć. Fakt, że polskie władze nie zrobiły niczego aby zbadać w jakich okolicznościach zginął Prezydent kraju jest karygodny. Słowa Sikorskiego to skandal.
CZERWONE I NIETRANSPARENTNE LOGO EKRANOWE JEST OK! :D
pavl6
Junior
Posty: 1109
Rejestracja: 06 cze 2009, 20:32
x 1

National Geographic Channel (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pavl6 »

Myślę, że robienie takiego filmu, jakim są filmy z serii "Katastrofy w przestworzach" w sytuacji, gdy nadal jest tyle wątpliwości było błędem twórców. Pod względem merytorycznym ponieśli oni klęskę. Takie filmy robi się wiele wiele lat później. Teraz jest czas na takie filmy, jak np. "Anatomia upadku", przedstawiający m.in. wypowiedzi naocznych świadków (mimo tego, że mija 3 lata od katastrofy niektórzy nie zostali jeszcze wcześniej przesłuchani!), czy naukowców, np. z polskich uniwersytetów, czy z zagranicy. No cóż, w moim odczuciu NGC wpadł na minę.
Awatar użytkownika
Direct
VIP Expert
Posty: 9316
Rejestracja: 10 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Śląsk
x 154
x 425

National Geographic Channel (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Direct »

Nie wiem, czy wiecie, ale we wczorajszych "Faktach" był cały materiał poświęcony emisji tego filmu na NGC.
2009-2021
Awatar użytkownika
Dominik
VIP Expert
Posty: 3032
Rejestracja: 25 sie 2010, 13:03
x 73
x 724

National Geographic Channel (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dominik »

Mam nadzieję, że Puls wiosną pokaże serię programu z tym odcinkiem bo niestety do NGC nie mam dostępu.
Swoją drogą Gazeta Polska Codziennie twierdząc że dokument jest oczywiście przekłamany i haniebny zaczęła lustrację twórców i uznała nawet że producent programu ma bliski kontakt z szefową MAK-u stąd też program jest nieobiektywny :D
Awatar użytkownika
Viking
Junior
Posty: 757
Rejestracja: 12 lut 2012, 21:12
x 1
Kontakt:

National Geographic Channel (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Viking »

pavl6 pisze:Myślę, że robienie takiego filmu, jakim są filmy z serii "Katastrofy w przestworzach" w sytuacji, gdy nadal jest tyle wątpliwości było błędem twórców. Pod względem merytorycznym ponieśli oni klęskę.
Nie ponieśli klęski merytorycznej, bo oparli się na dwóch oficjalnych raportach - polskim i rosyjskim, a nie jakiś dyrdymałach. :)
odziom91
Użytkownik
Posty: 113
Rejestracja: 22 maja 2012, 14:47
x 1
Kontakt:

National Geographic Channel (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: odziom91 »

Film w dobry sposób przedstawia to, co się stało. Zawsze znajdzie się ktoś, komu taki obraz się nie podoba i tyle. Najgorsze jednak jest to, iż teraz wszyscy "przeciwnicy" szukają powiązań i teorii spiskowych dotyczących National Geographic Channel. Przecież to jest chore! Co niektórzy to chyba naprawdę nie mają co robić - nie mają się czym zając - tylko szukają dziury w całym. To jest film DOKUMENTALNY - oparty o DOKUMENTACJĘ, a nie "dyrdymały" i domysły.

Od czasu katastrofy powstało tyle filmów jednostronnie pokazujących "teorię zamachu" nakręconych przez "znawców" tematu, a żaden nie wnosi NIC nowego, odkrywczego i co najważniejsze opartego na materiałach, które miałyby JAKIEKOLWIEK znaczenie... To zwykłe gdybanie "co by było gdyby" bez żadnych konkretów. Tych wielkich "znawców" trzeba było wysłać na miejsce tragedii, niech sobie sami badają i kręcą filmy - ciekawe tylko ile nowych bzdur uda się jeszcze wymyślić i do czego są zdolni co niektórzy...
ODPOWIEDZ

Wróć do „The Walt Disney Company”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości