RMF FM

Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 718
x 3730

RMF FM

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Nie chcę o niczym przesądzać, ale zazwyczaj było tak, że umowy Zaborskiego czy Mazurka wygasały z końcem sezonu i podpisywano nowe na kolejny od września. Oby było tak, że WM znowu leją wodę, bo na ten moment mało wynika z ich tekstu.

W ubiegłym roku o podpisaniu umowy Mazurka na nowy sezon informowano w połowie lipca. Warto jednak dodać, że z uwagi na nieszczęsne wybory prezydenckie, Poranna i Popołudniowa rozmowa były przeciągnięte na antenie aż do lipca o ile pamiętam.
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
x 72
x 258

RMF FM

Post autor: Kamilo »

Press też wypuścił tę informację, więc wydaje się to niemal pewne.

Zaborski wywodzi się z Trójki, był jedną z pierwszych ofiar dobrej zmiany. Czyżby szykował się powrót do dawnej ekipy?
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 718
x 3730

RMF FM

Gdzie by nie poszedł, tam będę go słuchać. Kto jak kto, ale on jest gwarantem rzetelnego wywiadu i dociśnięcia gościa z każdej możliwej opcji politycznej. Nie wiem jednak czy Polskie Radio jest gotowe na rozgniatanie obozu rządzącego.
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
x 72
x 258

RMF FM

Nie śledzę codziennie Popołudniowych Rozmów RMF, zdaje się jednak, że poszły one w kierunku bardziej eksperckim. W Trójce redaktor też niekoniecznie zajmował się dociskaniem gości politycznych, bo robił też wywiady apolityczne i audycje historyczne.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 718
x 3730

RMF FM

Teraz nie ma specjalnego parcia na rozmowy polityczne popołudniami, stąd zaprasza się wirusologów, lekarzy, etc., jednak w ostatnich tygodniach politycy pojawiali się u Zaborskiego coraz częściej.

Warto odnotować, że Marcin Zaborski prowadził również wakacyjną "Rozmowę w samo południe" aż do wyborów 2020.
Mateusz9526
Użytkownik
x 6
x 4

RMF FM

Post autor: Mateusz9526 »

Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 718
x 3730

RMF FM

RMF powróciło do zapraszania gości do studia. Pierwszym gościem "na żywo" u Roberta Mazurka od lipca 2020 roku był Tomasz Siemoniak. Obaj panowie zaszczepieni są dwiema dawkami szczepionki przeciwko COVID-19.
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 33
x 344
Kontakt:

RMF FM

Post autor: Poland »

Ja tymczasem mam pewne pytanie a mianowicie jak się nazywało się pasmo w którym to dziennikarz RMF FM łączył się z bratnimi rozgłośniami - między innymi Radiem Expres ze Słowacji? Byłbym wdzięczny także za rok emisji tego pasma bo z tego co pamiętam program ten był emitowany w którąś z Majówek.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
BW134PL
Obserwator
x 14
x 20

RMF FM

Post autor: BW134PL »

To było 1 maja 2016 roku i program nazywał się Radio Euro. Łączyli się też z brytyjskim Kiss FM oraz ukraińskim LUX FM
TVN, 7 TVN, TTV - te stacje najbardziej lubię
Radio ZET - siła muzyki!
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
x 72
x 258

RMF FM

Roch Kowalski przechodzi z TOK FM
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 33
x 344
Kontakt:

RMF FM

Rozgłośnia radiowa z Tunezji zajumała dżingle naszemu RMF FM: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/s ... anie-prawa
To chyba jeszcze większa afera niż kradzież loga Radia Zet przez Zet FM z Rumunii.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 718
x 3730

RMF FM

Faktycznie to jakaś groteska. Ale skoro można ukraść naszemu moderatorowi projekt logo Tele 5 (zrobiony jeszcze na potrzeby forum Medialink) na bazie znaku graficznego RTL7 i od lat używać go w Chile jako "swój", kradzież jingli w Tunezji nie powinna nikogo dziwić.
[ Spoiler ]

Faktem jest, że są żałośnie pocięte... "eReMeF-eM". :lol:

Próbowałem odsłuchać streama, ale po kilkunastu minutach jakiegoś wyjca poddałem się. Kto by się przejmował jakąś podrzędną stacją radiową na końcu świata? 🙂
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3857
x 1765

RMF FM

Post autor: Trzeciak »

Widać, że Wirtualnym Mediom sezon ogórkowy daje się we znaki, co można powiedzieć po artykule, o rzekomym podobieństwie TVN z Chile do TVN z Polski. :P
Pozdrawiam, Trzeciak
>>MEDIA BEZ WYBORU<<
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 33
x 344
Kontakt:

RMF FM

Karol pisze: 11 cze 2021, 0:28 Faktycznie to jakaś groteska. Ale skoro można ukraść naszemu moderatorowi projekt logo Tele 5 (zrobiony jeszcze na potrzeby forum Medialink) na bazie znaku graficznego RTL7 i od lat używać go w Chile jako "swój", kradzież jingli w Tunezji nie powinna nikogo dziwić.
[ Spoiler ]

Faktem jest, że są żałośnie pocięte... "eReMeF-eM". :lol:

Próbowałem odsłuchać streama, ale po kilkunastu minutach jakiegoś wyjca poddałem się. Kto by się przejmował jakąś podrzędną stacją radiową na końcu świata? 🙂
Szczerze mówiąc mi też ciężko się tego słuchało. Żeby była sprawiedliwość jingle kradło również rumuńskie Radio Z (potem Zet FM) które kiedyś przyłapałem na kradzieży loga - tutaj jingle z 2014 roku:
Na szczęście stacja już nie istnieje.
Pyromaniac
Użytkownik

RMF FM

Post autor: Pyromaniac »

Fakty nocą - Malwina Zaborowska.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Grupa RMF”