RMF FM

Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 8
x 102
Kontakt:

RMF FM

Post autor: Poland » 14 sie 2016, 10:31

bartek16 pisze:Ktoś wie co się dzieje z Asią Meus? Jest wpisywana w ramówkę, a potem na bieżąco znika i w ramówce pojawia się Ola Filipek.
Pewien portal zajmujący się radiem RMF FM poinformował mnie źe pani Meus podobnie jak pani Pacyna jest na urlopie. Jeźeli obydwie z niego wrócą to będziemy mieli rekord w postaci trzech pań prowadzących audycje. Mam zatem pewne pytanie a mianowicie jak prognozujecie jesienną ramówkę omawianej tutaj stacji? Ja mam nadzieje że wszystkie trzy panie dostaną szanse prowadzenia audycji w dzień a nie po nocach.
0 x
Od 24.05.2006 do 27.08.2014 jako kisiel205 / Od 27.08.2014 jako Poland
Aktywnie najlepszy na forum już od 12 lat! Na moim koncie już ponad 10,000 postów!
bartek16
Użytkownik
x 1

RMF FM

Post autor: bartek16 » 14 sie 2016, 12:47

Ja myślę, że będzie tak: Lepszą połowę dnia (chyba, że audycja zmieni nazwę) dostanie Baleja i Meus (w najbliższą sobotę ten duet jest zaplanowany na poranek) i myślę, że już zaczynają testować jak sprawdzą się razem. Pacyna zostanie w weekendowe poranki, a czasami będzie pojawiać się w dobranocce, a obawiam się, że Filipek zostanie już na pewien okres w dobranocce. Takie są moje przypuszczenia.
0 x
figur
Użytkownik

RMF FM

Post autor: figur » 14 sie 2016, 20:56

Ja myślę, że poranki jesienią poprowadzą Baleja i Skowron natomiast lepsza połowa dnia przestanie istnieć. Fajnie by było gdyby Ewelina Pacyna poprowadziła przedpołudnie tak jak w wakacje. Marzy mi się też powrót pełnego notowania poplisty ale to raczej nierealne. Jedna istotna sprawa to na pewno skrócenie czasu pasm bo 5 godzin to zdecydowanie za długo z jednym prezentem.
0 x
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 8
x 102
Kontakt:

RMF FM

Post autor: Poland » 15 sie 2016, 13:52

bartek16 pisze:Ja myślę, że będzie tak: Lepszą połowę dnia (chyba, że audycja zmieni nazwę) dostanie Baleja i Meus (w najbliższą sobotę ten duet jest zaplanowany na poranek) i myślę, że już zaczynają testować jak sprawdzą się razem. Pacyna zostanie w weekendowe poranki, a czasami będzie pojawiać się w dobranocce, a obawiam się, że Filipek zostanie już na pewien okres w dobranocce. Takie są moje przypuszczenia.
Jeżeli będzie tak jak piszesz to jesienią Filipek może zastąpić Meus w Imprezowym Piątku oraz w Dobrze zagrane w przypadku nieobecności Jędrycha i Tomkowicza. Swoją drogą bardziej znośnie byłoby gdyby za Karpowicza po 9:00 była Ewelina Pacyna gdyż dla pana Roberta lepsza była obecność o poranku a nie w rozciągniętym do granic możliwości paśmie Byle do piątku.
Jeżeli Baleja trafiłby na poranki to po pierwsze do LPD trafiłby Daniel Dyk a po drugie obecność pana Kałamagi byłaby pod dużym znakiem zapytania bo Olbratowskiego stamtąd na bank nie zdejmią.
0 x
Aktywnie najlepszy na forum już od 12 lat! Na moim koncie już ponad 10,000 postów!
czerwony
Użytkownik
x 7

RMF FM

Post autor: czerwony » 15 sie 2016, 14:52

Moim zdaniem kaszana jeżeli zostanie utrzymana LPD w takiej formie prezenterskiej jak była - czyli Kamil jako główny prowadzący, natomiast któraś z Pań będzie robiła za tło jak Kasia Wilk. Cały przedział 9-19 wymaga zmiany, bo tak jak Wy uważam, że zbyt nużące są te długie bloki.
Ciekawe czy sprawdziłaby się większa rotacja prezenterów pomiędzy pasmami. Rankami do Skowrona i Olbratowskiego wskakiwałby przez kilka dni Karpowicz, przez kolejnych kilka Baleja, w międzyczasie obaj Panowie pojawialiby się po poranku rotacyjnie z Pacyną i Dykiem, oraz też jako współprowadzący LPD wymienne z Dykiem, Meus, Filipek, Pacyną.
Na nockach przewijaliby się Tomkowicz, Meus, Filipek, Pacyna, Dyk, Jędrych.
Pomocą do Dobrze zagrane i Imprezowego piątku byłaby Ola Filipek ale Asia również by mogła zostać bo z każdym z Panów dobrze brzmi :)
Ciekawe też jakie są plany wobec Ryśka Starosty ?

Tak poza tym to, pochwała się należy za całodobowy weekendowy program, łącznie z nocą święto/święto ! Dawno tego nie grali :)
0 x
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 8
x 102
Kontakt:

RMF FM

Post autor: Poland » 15 sie 2016, 15:49

Moim zdaniem rotacja jest marnym pomysłem ale skrócenie pasm do przedziału od jednej do trzech godzin już byłoby czymś dobrym. Wtedy nawet można by poprzenosić wszystkie programy z pasma nocnego na dzień ponieważ naprawdę podniosłyby one wartość merytoryczną samej stacji.
Tymczasem ostatniej nocy słuchałem Dobrej nocki Oli Filipek i naorawdę jestem pod wrażeniem jej pomysłu na program - były konkursy, łączenia ze słuchaczami a i wejścia antenowe były częściej niż za dnia. Przez to uważam że RMF FM najbardziej wartościowe jest w... nocy.
Dlatego też myślę że bardzo sensowne byłoby nadanie wszystkim trzem paniom miejsce w dziennej części ramówki gdyż nocą po prostu się marnują. W zasadzie jakby nie patrzeć to w redakcji Faktów mamy jeszcze Tamarę Pawlik która to śmiało mogłaby wykorzystać swoje doświadczenie z Radia Wawa w kwestii prowadzenia audycji na większej antenie.
Swoją drogą jestem ciekaw jakby wypadły takie poranki prowadzone tylko przez panie w duetach albo nawet triach.
0 x
figur
Użytkownik

RMF FM

Post autor: figur » 15 sie 2016, 18:41

Przypomnę, że w ubiegłym roku w sierpniu też nowy duet porankowy się docierał, bo Przemek Skowron z kabareciarzem prowadzili w wakacje Wstawaj szkoda lata, dlatego kolejny tydzień wspólnych występów i w ogóle pojawienie się Kamila tylko w porannych pasmach ostatnio to raczej nie jest przypadek, a zwiastun tego co będzie jesienią. Chyba, że za kabareciarza o poranku pojawi się Rysiek Starosta, ale to chyba mało prawdopodobne... Kaprowicz też dobrze by pasował na wieczorne pasma, zanim przyszedł do RMF-u w RMF Maxxx prowadził i to nieźle świat według Karpia, dlatego zaryzykowałbym wrzucenie go po 20 do ramówki, niestety pasma przedpołudniowe średnio mu służą, podobnie zresztą jak wcześniej Sławomirowi Kowalewskiemu.
0 x
Monb
Użytkownik

RMF FM

Post autor: Monb » 15 sie 2016, 19:04

Już nie mogę do czekać się jesiennej ramówki!!! :). A co do dzisiejszej dobranocki fajnie się sluchalo. Przede wszystkim spodobalo mi się konkurs z przyspiewkami wojskowymi. Lubie sluchac Dobranocki kiedy prowadzi Ola Filipek. Fajne są konkursy i ciekawe pomysly sluchaczy na dane problemy.
0 x
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 8
x 102
Kontakt:

RMF FM

Post autor: Poland » 15 sie 2016, 21:38

Ja słuchałem wtedy gdy zakłócała piosenkę odgłosem talii kart a potem chciała dowiedzieć się czym zajmuje się słuchacz. W moim odczuciu fajnie byłobu format programu Oli Filipek przenieść na bliższe godziny - zawsze to lepsze niż smęcenie Maciborka.
0 x
bartek16
Użytkownik
x 1

RMF FM

Post autor: bartek16 » 16 sie 2016, 11:07

Dzisiaj prognozę pogody prowadziła Asia Meus. :D
2 zmianę w faktach w tym (?) i poprzednim tygodniu ma Karolina Jackowska. Myślę, że pomału jest przenoszona na dzień.
0 x
Awatar użytkownika
Chmurka
Użytkownik

RMF FM

Post autor: Chmurka » 16 sie 2016, 12:01

RMF FM wraz z Radio ZET zyskują słuchaczy.

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/rm ... m-spadkiem
0 x
Awatar użytkownika
janekpogwad
Tech Administrator
x 61
x 122
Kontakt:

RMF FM

Post autor: janekpogwad » 17 sie 2016, 1:48

I chyba wiemy, kto poprowadzi nowy "Kontrwywiad", od września pod nazwą "Porannej rozmowy RMF FM". To Robert Mazurek, publicysta dziennika "Rzeczpospolita" i tygodnika "wSieci" - takie wieści przynoszą WM.

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/ro ... iaseckiego

Cenię sobie bardzo faceta, jego rozmowy w dodatku "Plus MInus" do "Rz" są naprawdę na wysokim poziomie, fajnie potrafi zbalansować pytania, dobrać dramaturgię wywiadu, czyta się go naprawdę bardzo dobrze. Zobaczymy, czy go równie co papier, pokocha mikrofon. ;)
0 x
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
x 26
x 101

RMF FM

Post autor: Kamilo » 17 sie 2016, 2:28

Absolutny rodzynek na prawicy. Wywiady dla "Rzeczpospolitej" czy chociażby dla dawnego "Przekroju" i "Dziennika" to zawsze creme de la creme i pozycja obowiązkowa na początek lektury. Z niewieloma autorami tak mam.
Niestety, do niedawna współprowadził też pasmo #dziejesienazywo w WP i tam już tego błysku nie dało się tak bardzo odczuć. Może jak w RMF pracując przez 5 dni w tygodniu wpadnie w ten rytm, to dojdzie do identycznej perfekcji co na papierze. Fajnie by było, na pewno ciekawy transfer, choć wielu twierdzi, że i RMF w ten sposób zaczyna nawilżać PiSowi - i jest tu coś na rzeczy.
0 x
kamil2505
VIP Expert
x 7
x 188

RMF FM

Post autor: kamil2505 » 17 sie 2016, 15:20

Jestem bardzo zaskoczony tą decyzją. Spodziewałem się, że może będą namawiać Olejnik do przejścia do nich albo np. Sekielskiego, który już nie będzie miał swojego programu w TVP. Sam jestem ciekaw jak sobie Pan Mazurek poradzi w "Kontrwywiadzie".
0 x
Awatar użytkownika
kacper3100
Thinker
x 134
x 182
Kontakt:

RMF FM

Post autor: kacper3100 » 17 sie 2016, 16:51

0 x
Zostało 57 dni do końca kadencji PiS. (Aktualizacja: 17.08)
TYLKO RADIO ZET I TVN.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Grupa RMF”