RMF FM

pshemko
Użytkownik
Posty: 70
Rejestracja: 23 cze 2017, 14:14

RMF FM

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pshemko »

RMF FM po raz kolejny uwodniło, że ramówka dostępna na stronie nie jest równa rzeczywistości. Po pierwsze Robert Karpowicz był wpisany jako prowadzący Czas letni, a prowadził sam Jacek Tomkowicz. Drugi przypadek zaniechania jest z dziś, Czas Letni prowadzi Marcin Jędrych (według ramówki powinien być Paweł Jawor), i dzisiaj o 19 będzie program "Bailando z RMF FM" prowadzący Paweł Jawor i Mateusz Opyrchał (według ramówki: Przebój lata - Marcin Jędrych). Dziwię się że taka potężna stacja, numer 1 na rynku pozwala sobie na takie zaniechania.
kontaktowy24
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 31 sie 2018, 20:25
x 1

RMF FM

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kontaktowy24 »

Pewnie wynika to z decyzji podejmowanych "na ostatnią" chwilę :) Często jest tak, ze jakiś pomysł (często dobry - program specjalny!) realizowany jest na ostatnią chwilę, a te ramówki na stronę lecą chyba bardziej "z automatu"
Niemniej jednak, dzisiejszy program całkiem fajny - miło posłuchać
I chyba też taka mała próba nowej pary prowadzących - tuż przed nowym sezonem :)
Michal93
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: 20 sie 2018, 16:09

RMF FM

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Michal93 »

Przeglądam stronę RMF FM i znalazłem to : https://www.rmf.fm/f/szczesliwa-13.html

Szkoda że nie pojawiło się coś na temat jesiennej ramówki RMF FM :(
lukaszradio
Użytkownik
Posty: 150
Rejestracja: 01 wrz 2016, 20:14
x 7

RMF FM

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: lukaszradio »

Jeśli chodzi o weekendy to:
- Wolno wstać - Michał Adamski
- Lepiej być nie może - Aleksandra Filipek
- Tego jeszcze nie grali: Paweł Jawor, Mateusz Opyrchał
- Kawałek Weekendu - Marcin Jędrych - sobota
- Rockandrollowa historia świata - Marcin Jędrych, Marek Piekarczyk - niedziela
Krzysztof Urbaniak będzie nadal jednym z trzech prowadzących Wszystko w temacie - obok Marcina Jędrycha i Michała Adamskiego. Ciekawe co z Eweliną Sieńko?
Weekendowa dobranocka z puszki. To tyle
Oprócz Ewy Farny z anteny znika też Karol Modzelewski.
pshemko
Użytkownik
Posty: 70
Rejestracja: 23 cze 2017, 14:14

RMF FM

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pshemko »

Poniżej artykuł o jesiennej ramówce RMF FM:

http://fanfm.strefa.pl/fakty/fakty.php?nid=5591
lukaszradio
Użytkownik
Posty: 150
Rejestracja: 01 wrz 2016, 20:14
x 7

RMF FM

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: lukaszradio »

Szkoda, że nie ma Eweliny Sieńko..
Michal93
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: 20 sie 2018, 16:09

RMF FM

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Michal93 »

Możliwe że Pani Ewelina Sieńko ma teraz urlop i wróci po nim i może dołączy do zespołu Wstawaj , szkoda dnia

Ma fajny głos , szkoda żeby jej nie było w ramówce :(
czerwony
Użytkownik
Posty: 107
Rejestracja: 11 kwie 2016, 13:22
x 7

RMF FM

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: czerwony »

pshemko pisze:RMF FM po raz kolejny uwodniło, że ramówka dostępna na stronie nie jest równa rzeczywistości. Po pierwsze Robert Karpowicz był wpisany jako prowadzący Czas letni, a prowadził sam Jacek Tomkowicz. Drugi przypadek zaniechania jest z dziś, Czas Letni prowadzi Marcin Jędrych (według ramówki powinien być Paweł Jawor), i dzisiaj o 19 będzie program "Bailando z RMF FM" prowadzący Paweł Jawor i Mateusz Opyrchał (według ramówki: Przebój lata - Marcin Jędrych). Dziwię się że taka potężna stacja, numer 1 na rynku pozwala sobie na takie zaniechania.
Trafiłeś w punkt!
Ja bym się jeszcze doczepił do braku prognozy pogody o północy kiedy jest przejście na program z puszki. Również sama pogoda w niektórych wydaniach powinna być bardziej merytoryczna, bo dłużej trwają plansze sponsorskie niż rzetelna informacja o warunkach.
W te wakacje miałem też wrażenie, że w dziennej playliście było mniej wakacyjnych hitów z dawnych lat.

Dzisiaj Ola Filipek prowadzi program od 9:30 aż do tej pory ...
lukaszradio
Użytkownik
Posty: 150
Rejestracja: 01 wrz 2016, 20:14
x 7

RMF FM

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: lukaszradio »

Michal93 pisze:Możliwe że Pani Ewelina Sieńko ma teraz urlop i wróci po nim i może dołączy do zespołu Wstawaj , szkoda dnia

Ma fajny głos , szkoda żeby jej nie było w ramówce :(
Marcin Jędrych potwierdził mi, że Ewelina Sieńko nie poprowadzi programu w RMF FM.
pshemko
Użytkownik
Posty: 70
Rejestracja: 23 cze 2017, 14:14

RMF FM

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pshemko »

RMF FM wprowadza nową zabawę, według mnie fajny pomysł :) Przez to będzie można bardziej poznać prowadzących.

"W każdy wrześniowy poniedziałek, środę, piątek i niedzielę o godzinie 15.00 na naszym Facebooku i Instagramie nasi prowadzący zdradzą wam swój jeden sekret bądź przyznają się do czegoś niechlubnego... Jesteście ciekawi tego, kto spóźnia się najczęściej do pracy albo boi się pająków?! Obiecujemy - nie odpuścimy im wyznania caaaaaałej prawdy"

Przed Chwilą słyszałem również zapowiedź kolejnej edycji "Twój szczęśliwy pesel".
kontaktowy24
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 31 sie 2018, 20:25
x 1

RMF FM

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kontaktowy24 »

lukaszradio pisze:
Michal93 pisze:Możliwe że Pani Ewelina Sieńko ma teraz urlop i wróci po nim i może dołączy do zespołu Wstawaj , szkoda dnia

Ma fajny głos , szkoda żeby jej nie było w ramówce :(
Marcin Jędrych potwierdził mi, że Ewelina Sieńko nie poprowadzi programu w RMF FM.
A wiadomo czy może w niedalekiej przyszłości się to zmieni? Słuchając jej, mam wrażenie, ze fajnie się rozkręciła - podobnie jak dwa lata temu Ola Filipek :))
lukaszradio
Użytkownik
Posty: 150
Rejestracja: 01 wrz 2016, 20:14
x 7

RMF FM

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: lukaszradio »

kontaktowy24 pisze:
lukaszradio pisze:
Michal93 pisze:Możliwe że Pani Ewelina Sieńko ma teraz urlop i wróci po nim i może dołączy do zespołu Wstawaj , szkoda dnia

Ma fajny głos , szkoda żeby jej nie było w ramówce :(
Marcin Jędrych potwierdził mi, że Ewelina Sieńko nie poprowadzi programu w RMF FM.
A wiadomo czy może w niedalekiej przyszłości się to zmieni? Słuchając jej, mam wrażenie, ze fajnie się rozkręciła - podobnie jak dwa lata temu Ola Filipek :))
Nie ma jej w jesiennej ramówce, kolejna nowa to będzie letnia. W październiku 2015 debiutowała Joanna Meus - jest świetna, szkoda, że została przesunięta do RMF MAXXX, potem w 2016 Ola Filipek, moim zdaniem jest przeciętna - nie wiem jak to określić, powiedziałbym, że jest dziecinna, Ewelina Sieńko na tle Pani Filipek jest naprawdę dobra i bardzo dziwi mnie decyzja dyrekcji RMF FM, że nie dostała do prowadzenia choćby nocnych programów.
Michal93
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: 20 sie 2018, 16:09

RMF FM

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Michal93 »

Teraz najważniejsze pytanie co z Karolem Modzelewskim , bo w ramówce go nie ma. Czyżby odszedł z redakcji RMF FM ? . Szkoda by było te kawały miał fajne i fajnie się go słuchało :-\
lukaszradio
Użytkownik
Posty: 150
Rejestracja: 01 wrz 2016, 20:14
x 7

RMF FM

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: lukaszradio »

Pisałem wyżej, że oprócz Ewy Farny z anteny RMF FM znika też Karol Modzelewski.
Michal93
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: 20 sie 2018, 16:09

RMF FM

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Michal93 »

Właśnie w RMF FM był Jingiel RMF do samochodu :huh: Szczerze myślałem że jak zwykle po Rozmowie puszczą muzykę i tyle . A tu ci niespodzianka
ODPOWIEDZ

Wróć do „Grupa RMF”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości