RMF FM

Bethor
Użytkownik
Posty: 25
Rejestracja: 05 lut 2020, 19:08
x 3
x 7

RMF FM

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Bethor »

k0kos pisze: 05 sty 2021, 7:04 Powinni powrócić do duetów w faktach i ramówce. Zetka tak zrobiła.
Pisałem o tym stronę temu czy dwie, nawet dałem (moim zdaniem) fajną propozycję obsady faktów żeby wróciły duety to Ci się nie podobało :P
k0kos
Użytkownik
Posty: 189
Rejestracja: 28 sie 2017, 19:00
x 17

RMF FM

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: k0kos »

Nie że mi się nie podobało tylko to pomysły nierealne :P
Mogliby wrócić do duetów tak jak było przed pandemią:D
track13
Użytkownik
Posty: 13
Rejestracja: 01 gru 2020, 19:31
x 9
x 1

RMF FM

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: track13 »

Zbliża się powoli 15 stycznia co oznacza urodziny RMF FM, na tą chwilę nie ma żadnych informacji na temat urodzin stacji, być może w połowie tygodnia coś się pokaże, jakąś reklama czy coś na stronie
Awatar użytkownika
Majk87
Obserwator
Posty: 700
Rejestracja: 21 lis 2018, 23:04
x 1171
x 116

RMF FM

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Majk87 »

Urodziny RMF FM. 31 faktów, które musicie wiedzieć o RMF FM!

https://www.rmf.fm/magazyn/news,36214,u ... mf-fm.html
dda8f1ef6e696fd71389
Użytkownik
Posty: 24
Rejestracja: 29 sie 2019, 14:24
x 1
x 2

RMF FM

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dda8f1ef6e696fd71389 »

Anna Wachowska miała dzisiaj nocną zmianę, ale i teraz prezentuje Fakty kulturalne - ciekawe czy nagrane wcześniej czy powydłużali im dyżury ?
k0kos
Użytkownik
Posty: 189
Rejestracja: 28 sie 2017, 19:00
x 17

RMF FM

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: k0kos »

Nagrane wcześniej albo poszla do domu i wróciła na 11ta :D
Awatar użytkownika
brzoza13
Obserwator
Posty: 327
Rejestracja: 28 sie 2017, 20:15
x 28

RMF FM

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: brzoza13 »

Nie wiem, czy w dobrym temacie piszę, ale dzisiaj rano miała dość dziwna sytuacja podczas Porannej Rozmowy Roberta Mazurka z posłem (Nie) Porozumienia...https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news- ... Id,5036980
Dobrego dnia!
Wabzer
Użytkownik
Posty: 59
Rejestracja: 03 sty 2020, 14:44
x 67
x 10

RMF FM

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Wabzer »

W RMF FM jak i w większości polskich stacji radiowych i telewizyjnych nie ma nadawanego programu i faktów. Grana jest jedynie instrumentalna muzyka i komunikat czytany przez Przemysława Nikla. https://www.youtube.com/watch?v=M8BQeU0w49U
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

RMF FM

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Zmienili zdanie i wznowili program co moim zdaniem jest skrajną nieodpowiedzialnością czy nawet brakiem szacunku dla powagi sytuacji.
Poland - Aktywnie najlepszy!
shawu
Obserwator
Posty: 429
Rejestracja: 19 maja 2018, 15:26
x 10
x 282

RMF FM

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: shawu »

Nie mogę pojąć jak w tej trudnej chwili RMF może napierdzielać reklamy. Tak duże zaangażowanie i straty całej branży i cios największego nadawcy radiowego. Słabe to RMF!
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

RMF FM

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

RMF FM po części mogę usprawiedliwić "Faktami" i stonowanymi prezenterami jak w czasie żałoby narodowej.
Poland - Aktywnie najlepszy!
shawu
Obserwator
Posty: 429
Rejestracja: 19 maja 2018, 15:26
x 10
x 282

RMF FM

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: shawu »

RMF głównie słuchają kierowcy więc pełna zgoda na muzykę. Jej brak mógłby spowodować np. zaśnięcia za kierownicą. Fakty też ok, wyjaśniają sytuacje. Ale nic więcej i kropka. Nic nie usprawiedliwia kilku bloków reklamowych na godzinę.

To nie jest biedny nadawca lokalny który zbiera na wypłaty, tylko potężna firma medialna.
Impostor
Użytkownik
Posty: 57
Rejestracja: 21 lis 2020, 13:43
x 12
x 15

RMF FM

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Impostor »

shawu pisze: 10 lut 2021, 15:17 Nie mogę pojąć jak w tej trudnej chwili RMF może napierdzielać reklamy. Tak duże zaangażowanie i straty całej branży i cios największego nadawcy radiowego. Słabe to RMF!
Są zobowiązania wobec reklamodawców, których nie przeskoczysz. Od tego też są kary.

RMF FM emituje na chwile obecną tylko Fakty i normalną playlistę. Koncesję też trzeba wyrobić. Nie ma jako tako programu. Średnio co 20/30 minut odzywa się prezenter z telefonicznym wejściem dotyczącym protestu.

W Faktach natomiast tylko jest mowa o proteście, ale w każdym wydaniu jest zaznaczone, że jeśli pojawi się informacja niecierpiąca zwłoki, to słuchacze dowiedzą się o niej od razu.
Radio!
Użytkownik
Posty: 131
Rejestracja: 04 lip 2020, 20:50
x 1
x 17

RMF FM

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Radio! »

Impostor pisze: 10 lut 2021, 16:17
shawu pisze: 10 lut 2021, 15:17 Nie mogę pojąć jak w tej trudnej chwili RMF może napierdzielać reklamy. Tak duże zaangażowanie i straty całej branży i cios największego nadawcy radiowego. Słabe to RMF!
Są zobowiązania wobec reklamodawców, których nie przeskoczysz. Od tego też są kary.

RMF FM emituje na chwile obecną tylko Fakty i normalną playlistę. Koncesję też trzeba wyrobić. Nie ma jako tako programu. Średnio co 20/30 minut odzywa się prezenter z telefonicznym wejściem dotyczącym protestu.

W Faktach natomiast tylko jest mowa o proteście, ale w każdym wydaniu jest zaznaczone, że jeśli pojawi się informacja niecierpiąca zwłoki, to słuchacze dowiedzą się o niej od razu.
Te tłumaczenia są żałosne. Zwłaszcza w kontekście tak dużej stacji jak RMF. Skoro mniejsze stacje mogą mieć w nosie koncesje i reklamy i nie boją się tych "zobowiązań, których nie przeskoczysz", to największe radio w Polsce nie powinno mieć z tym żadnego problemu. Tymczasem oni wykorzystają sytuację, bo skoro innych stacji nie ma, to ludzie dziś wybiorą ich. Słabe.
m1992
Junior
Posty: 1046
Rejestracja: 12 cze 2018, 20:54
x 22
x 198

RMF FM

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: m1992 »

Bywają takie sytuacje. Sądzę że RMFowi chodzi o to że gdyby gdzieś na świecie zdarzył się zamach terrorystyczny, albo polski premier czy prezydent podał się do dymisji, to taką informację by podali. Być może informacja o wyniku procesu impeachementowego Donalda Trumpa "łapie się" na coś takiego (zwłaszcza gdyby go skazali), widziałem na Youtube że trwa obecnie debata w amerykańskim senacie na ten temat.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Grupa RMF”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości