RMF FM

k0kos
Użytkownik
x 4

RMF FM

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: k0kos »

Wolno wstać w RMF FM dziś prezentuje Paweł Jawor.
Awatar użytkownika
Majk87
Obserwator
x 986
x 101

RMF FM

Post autor: Majk87 »

A na stronie jakby tego programu nie było.
mateox9
Użytkownik
x 2
x 2

RMF FM

Post autor: mateox9 »

Pisze tylko 6:00 Paweł Jawor a w niedzielę o 6:00 Daniel ;) Dyk
ManiakTV
Obserwator
x 23
x 19

RMF FM

Post autor: ManiakTV »

Jawor obecnie w Dobrejnocce
k0kos
Użytkownik
x 4

RMF FM

Dobranocka była z puszki :)
mateox9
Użytkownik
x 2
x 2

RMF FM

Post autor: mateox9 »

Zawsze jak następnego dnia taki Jawor ma program A wcześniej był w Dobranocce to jest z puszki?
pshemko
Użytkownik

RMF FM

Post autor: pshemko »

Większość "Dobrych Nocek" w weekendy są zazwyczaj z puszki. Weźmy przykład z dzisiejszego dnia, Daniel Dyk prowadził dzisiaj program "Wolno wstać" i według ramówki ma jeszcze dzisiaj prowadzić "Dobrą Nockę" i jutro będziemy go słyszeć w "Byle do piątku", więc wątpię żeby dzisiaj o północy miał na żywo audycję.

Widać gołym okiem, braki kadrowe w RMF FM. Rzadki widok, żeby Daniel Dyk w weekendy prowadził program, i do Tego jeszcze nocny program.
Mam wielką nadzieję, że ktoś do RMF FM dołączy z prezenterów. Ale z drugiej strony, jakby ktoś miał dołączyć to już byśmy pewnie o Tym wiedzieli.
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 18
x 199
Kontakt:

RMF FM

Post autor: Poland »

Póki co nieźle Zetka rozegrała RMFkę od tej strony - Karpowicz przeszedł a w planach jest jeszcze jeden transfer.
Poland - Aktywnie najlepszy!
abcd
Użytkownik
x 8
x 25

RMF FM

Post autor: abcd »

Tamara Pawlik, Konrad Piasecki, Marcin Łukasik, Ewelina Pacyna, Robert Karpowicz - ich przejęło Radio Zet. Z RMF odszedł też w ostatnim czasie Kamil Baleja. Kogoś pominąłem? Jakby nie patrzeć, więcej słychać o tym kto odchodzi niż dołącza do RMF-u. Pytanie dlaczego.
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 18
x 199
Kontakt:

RMF FM

Post autor: Poland »

Patrząc na obecną sytuacje myślę że tu chodzi o złe zarządzanie i te same osoby na stanowisku no i fakt że RMF FM słabo lub w ogóle nie korzysta z dziennikarzy innych stacji.
Poland - Aktywnie najlepszy!
pshemko
Użytkownik

RMF FM

Post autor: pshemko »

Kasia Wilk, Asia Meus, Dawid Wajda, Ryszard Starosta - oni również odeszli z RMF FM w ciągu kilku lat.
abcd
Użytkownik
x 8
x 25

RMF FM

Post autor: abcd »

Faktycznie, pominąłem dziewczyny, ale to dlatego, że skupiłem się na transferach do Zetki, a one tam nie trafiły. Wiecie może co z nimi? Asia nadal w RMF Maxxx? Mimo, że Kasia kojarzyła mi się głównie z podawaniem godziny, to miło było ich z Kamilem słuchać w RMF-ie. Asia z Marcinem Jędrychem też tworzyła świetny duet. Co się dzieje z tym radiem, to aż żal patrzeć (słuchać).
Szakuł
Użytkownik
x 2

RMF FM

Post autor: Szakuł »

Do tego dalej błędy w ramówce na stronie internetowej. Od rana reklamowali na swojej stronie że program Rockandrollowa historia świata znacznie się od 19. Kolejny bajzel. Właśnie Krzysztof Urbaniak zaprosił na audycje Numer za numerem. Natomiast Rockandrollowa historia zacznie się o 20.

Nawet jeśli zakładkę ramówka uzupełnia im stażysta powinni przypilnować...
k0kos
Użytkownik
x 4

RMF FM

Faktycznie Daniel Dyk w nocy był do godziny 3 gdzie zaprosił na byle do piątku po godzinie 9 a następnie antenę przejęła Aleksandra Filipek.
Awatar użytkownika
Mateusz44
VIP Expert
x 33
x 64

RMF FM

Post autor: Mateusz44 »

No widzę, że niektórzy tutaj polecieli trochę w marzenia. Skoro @Poland zdążył zaspamować cały profil RMF FM na Facebooku swoimi propozycjami, to ja trochę postaram się zrzucić z tonu i ostudzić gorącą atmosferę jesiennej ramówki.

Wiecie jaki problem mam z Zetką ? Nie potrafię jakoś się do nich przekonać, przez ich styl i atmosferę prowadzenia programów. I do tego fakt podnosi to, że Zetka jest taka strasznie zmienna, nie ma u nich stabilności. Konkurencyjna stacja zamiast ułożyć sensownie ramówkę, robi tych programów dużo więcej, a koszta rosną. Kisiel myśli, że fajnie mieć pełno programów w ramówce i pełno prezenterów. Jednak problem jest taki, że przy obecnej sytuacji Zetki to zbytnio nie pomoże.
A skoro Zetka kusi prezenterów RMF FM do przejścia do nich to znaczy, że nie za tą samą stawkę prawda? :)
Porównując ramówkę ZET i RMF FM, różnice są w dni robocze do godziny 18 znikome.
Trzy programy w ZET i trzy w RMF. I co ? ktoś by chciał to zmienić?

Druga sprawa jest taka, że radio rządzi się innymi prawami niż telewizja. Odbiorca kładzie nacisk na muzykę i atmosferę, która w RMF jest wyjątkowa. Miło słucha się legendarnego Daniela Dyka czy trio porannego Wstawaj Szkoda Dnia. Nowa Lepsza Połowa Dnia też jest niczego sobie szczególnie, że Mateusz Opyrchał ma smykałkę do prowadzenia.

Co nie zmienia faktu, że jestem też trochę zniesmaczony bałaganem w ramówce, jaki powstał. Zdegradowali Pawła Jawora i Michała Adamskiego do drugorzędnych programów. (Coś czuje, że Michał Adamski odejdzie z RMF do ZET). Wolno Wstać nie ma nawet w ramówce i w liście programów.
Krzysztof Urbaniak dostał program w weekendy i tygodniu. I w sumie żałuje, że RMF nie chce postawić na jednego prezentera w weekend.
Brakuje duetów w weekend, tak jak to miało miejsce w poprzedniej ramówce.
A najbardziej brakuje programu gwiazdy w RMF. Widziałbym Dawida Podsiadło w RMFie. Ciekawa opcja na weekendową niedziele z jego humorem. Byłoby to coś wielkiego!
Niemniej jednak ramówka w RMF rządzi się swoimi prawami i są sprawdzone programy. A może jeszcze ta ramówka ewolucję przejdzie? Kto to wie.

Co do Joanny Meus trafiła do RMF MAXXX, Dawid Wajda trafił testowo z Mateuszem Opyrchałem do RMF. Kasia Wilk (obecnie ma inne nazwisko) ze spraw osobistych musiała zrezygnować. A Ryszard Starosta nadal jest w RMF ale prowadzi mniejsze programy w ramach Dobranocki. Głownie dlatego, że Ryszard Starosta poszedł w drogę aktorstwa. :)

Wiecie co jest najlepsze w RMFie? Że dają szansę osobą z Radiofonii. I to właśnie w RMFie tworzą się wyjątkowe głosy radiowe. Zetka tak ma? Bo nie wydaję mi się. Ale transfery ostatnio widać są w modzie.

A i moja uwaga @Poland daj se spokój z pisaniem swoich propozycji na FB RMF FM. :) Oni wiedzą co robią i to ich ramówka. A z twoimi wymaganiami trzeba zatrudnić chyba kolejnych 10 prezenterów. :)
[ Spoiler ]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Grupa RMF”