RMF Maxxx

Awatar użytkownika
stevie
VIP Expert
Kontakt:

RMF Maxxx

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: stevie »

Zapraszam do dyskusji na temat tej stacji radiowej.

Ramówka,programy itp.
Oto lista miast,gdzie ta stacja radiowa jest dostępna:

-Kraków: 96,7 FM
-Wałbrzych: 101,1 FM
-Opole: 102 FM
-Łomża: 97,5 FM
-Szczecin: 98,4 FM
-Częstochowa: 102,6 FM
-Zielona Góra: 101,7 FM
-Słupsk: 91,5 FM
-Lębork: 102,9 FM
-Koszalin: 99,7 FM

Żródło: RMFMAXXX.pl
Pozdrawiam.

Stevie
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 577
x 2824

RMF Maxxx

Post autor: Karol »

RMF Maxxx jest świetną alternatywą dla Eski, której czasem mam dość. Czasem słucham tego radia przez satelitę z tp. Cyfrowego Polsatu. Jest jak najbardziej ok! :)
Awatar użytkownika
stevie
VIP Expert
Kontakt:

RMF Maxxx

Ja także siebie przyłapałem w ostatnich dniach,że bardziej wolę słuchać RMF Maxxx,od Eski,czy Radiostacji.mają taką fajniejszą muzykę,której na Esce,czy Radiostacji nie ma np.RMF Maxxx puszcza piosenki Darude:Feel the beat,Sandstorm,Out of Control.Puszczają także starsze piosenki ATB.To mi sie u nich podoba,że oprócz współczesnej muzyki znajdują czas na puszczenie piosenek,które u konkurencji chyba zostały zapomniane.
Pozdrawiam.

Stevie
Awatar użytkownika
Mario98
Junior
x 1
Kontakt:

RMF Maxxx

Post autor: Mario98 »

mi jakoś nie przypadło do gustu to Radio, może dlatego ze jestem konserwatysta co do muzyki (only Rock :D).
www.forum-soccer.home.pl

Kazik o Tusku: "Wku... mnie, że dozorca mojego kraju jest kretynem"
Awatar użytkownika
[email protected]
Użytkownik
Kontakt:

RMF Maxxx

Post autor: [email protected] »

Ja obecnie slucham tylko RMF MAX,i rowniez za posrednictwem CP.Bo w mojej okolicy nie mam dostepu zwykla antena:(
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
x 2
Kontakt:

RMF Maxxx

Post autor: RaPi »

Ja również odbieram go przez CP ale rzadko go słucham. Faktycznie jest ono dobra alternatywa dla tych którym ESKA i inne tego typu radia sie "przejadły"
Awatar użytkownika
przemkob
VIP Expert
Kontakt:

RMF Maxxx

Post autor: przemkob »

Wole to od Eski i Radiostacji.
PRZEMKOB
Awatar użytkownika
stevie
VIP Expert
Kontakt:

RMF Maxxx

Nowa zabawa w RMF Maxxx
2006-05-31 15:59:27 | Maciej Kozielski
Na antenie RMF Maxxx wystartowała nowa zabawa. W programie Świat według Karpia codziennie po godzinie 20 słuchacze mają możliwość nagrania piosenki z zespołem Verba. Wystarczy tylko dopisać zwrotkę do refrenu piosenki zespołu, którą można odsłuchać na stronie internetowej rozgłośni.

Teksty 4 najlepszych zwrotek z każdego tygodnia wybierze prowadzący program Robert Karpowicz i członkowie zespołu Verba w programie Świat według Karpia.

Zwrotki pojawią się również na stronie internetowej RMF Maxxx, a autorzy tekstów otrzymają nagrody w postaci telefonów komórkowych, odtwarzaczy mp3 oraz będą mieli możliwość zaśpiewania swoich zwrotek wspólnie z zespołem Verba 1 lipca w studio nagrań RMF Maxxx.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi pod koniec czerwca.
Żródło: ML.pl
Pozdrawiam.

Stevie
Awatar użytkownika
IZA
VIP Expert

RMF Maxxx

Post autor: IZA »

stevie pisze:Oto lista miast,gdzie ta stacja radiowa jest dostępna:

-Kraków: 96,7 FM
-Wałbrzych: 101,1 FM
-Opole: 102 FM
-Łomża: 97,5 FM
-Szczecin: 98,4 FM
-Częstochowa: 102,6 FM
-Zielona Góra: 101,7 FM

Żródło: RMFMAXXX.pl
Wkrótce ponoć również w Słupsku i okolicach. Szkoda Radia Vigor :(
Obrazek
Awatar użytkownika
stevie
VIP Expert
Kontakt:

RMF Maxxx

Letnia płyta RMF Maxxx
2006-06-22 18:32:00 | Maciej Kozielski
Pod koniec czerwca odbędzie się premiera płyty ‘RMF Maxxx prezentuje: lato na Maxxxa’. Składanka złożona jest głownie z nowych utworów, które dopiero co trafiły do rozgłośni radiowych w Polsce. Album wydaje wytwórnia UMC Records.

Na płycie ‘RMF Maxxx prezentuje: lato na Maxxxa’ znajdą się utwory w wykonaniu m.in. duetu Mezo/Tabb i Miecza Szcześniaka, Verby, Boba Sinclaira czy De Mono.
zródło: ML.pl
Pozdrawiam.

Stevie
Awatar użytkownika
stevie
VIP Expert
Kontakt:

RMF Maxxx

RMF Maxxx zamiast Vigor FM

W piątek, punktualnie o godz. 17 w Słupsku, Lęborku oraz Koszalinie pojawiło się radio RMF Maxxx. Debiutując w tamtym regionie, jednocześnie zastąpiło ono Radio Vigor FM. Pierwszą audycją w nowym radiu była lista przebojów "Hop-Bęc".

W grudniu 2005 roku 49 proc. udziałów w rozgłośni kupiły krakowskie Multimedia (właściciel sieci RMF Maxxx). Początkowo rozgłośnia miała zostać sprzedana przez dwóch współwłaścicieli Zjednoczonym Przedsiębiorstwom Rozrywkowym (sieć Eska), jednakże trzeci ze współwłaścicieli stacji skorzystał z prawa pierwokupu wszystkich akcji i na nabywcę udziałów w rozgłośni wybrał spółkę Multimedia.

Kolejne RMF Maxxx działa w trzech miastach na trzech różnych częstotliwościach: w Słupsku na 91,5MHz, w Lęborku na 102,9MHz i w Koszalinie na 99,7MHz.
żródło: Media2.pl

Czyli jest dokładnie tak jak IZA mówiła,że Radio Vigor FM zostało zastąpione przez RMF Maxxx.
Pozdrawiam.

Stevie
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
x 2
Kontakt:

RMF Maxxx

Post autor: RaPi »

Powoli powoli siec RMF MAXXX sie rozrasta :D
Awatar użytkownika
IZA
VIP Expert

RMF Maxxx

Tak, ekspansja Maxxxa dosięgła już Pomorza. W Słupsku na razie słychać ciągle prezenterów dawnego Vigora, ale mieszkańcy obawiają się, że po wakacjach leciał będzie program z "Kopca".
Poza tym za kolejny cel Maxxx bierze sobie trójmiejskie Radio Eska Nord, ale tu do rywalizacji stanął EuroZET, który zapowiadał że nie zamierza tworzyć sieci.
Tak więc, dzieje się na północy :)
Obrazek
Awatar użytkownika
stevie
VIP Expert
Kontakt:

RMF Maxxx

RMF Maxxx w Warszawie

W piątek 28 lipca Agora poinformowała o zawarciu warunkowej umowy zbycia blisko 24% udziałów w Radiu Mazowsze - spółce emitującej program pod nazwą Rock Radio Mazowsze. Nabywcą ma być spółka Region, będąca nadawcą programu RMF Maxxx. Tym samym już wkrótce na częstotliwości 95,8 MHz można się spodziewać Radia RMF Maxxx Warszawa.

Rock Radio Mazowsze powstało w styczniu 2003 roku w miejsce grającego rockowo Radia Mazowsze. Wcześniej - zanim rozgłośnia ta znalazła się w rękach Agory - była stacją familijną i taneczną. Radio Mazowsze w pierwotnym - samorządowym - kształcie rozpoczęło nadawanie w czerwcu 1995 roku.
Według nieoficjalnych informacji program RMF Maxxx ma się również pojawić w Poznaniu - tam ma zastąpić Kiss FM, rozgłośnię stowarzyszoną z Agorą.
Żródło: skysunsat

Jak widać RMF Maxxx nie próżnuje i cały czas czyni starania,aby wejść do nowych miast,co mnie osobiście bardzo cieszy,gdyż jest to jedna z moich ulubionych stacji radiowych.
Pozdrawiam.

Stevie
Awatar użytkownika
IZA
VIP Expert

RMF Maxxx

Ale ponoć zasięg malutki będzie miał ten warszawski Maxxx. Dodatkowo wiem, że Warszawiacy mieszkający na peryferiach narzekają nawet na odbiór zwykłego RMFu.
stevie pisze:Według nieoficjalnych informacji program RMF Maxxx ma się również pojawić w Poznaniu - tam ma zastąpić Kiss FM, rozgłośnię stowarzyszoną z Agorą.
A w tej stacji pracował nijaki Kalwi znany z utworu „Explosion”
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Grupa RMF”