Chillizet

Paluch
Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: 02 sie 2008, 20:57

Chillizet

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Paluch »

6 grudnia startuje już Chilli Zet

http://[link zakazany]/article/25 ... li_Zet.htm
http://chillizet.pl/

Ciekawy jestem jaka to ogólnie wyjdzie ta stacja. Już chyba można stwierdzić, że będzie miało lepsze wyniki niż RMF Classic. Logo ogólnie przyzwoite.
Paluch
Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: 02 sie 2008, 20:57

Radio Zet Chilli (dawniej Chilli Zet)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Paluch »

Ogólnie pierwsze wrażenia bardzo pozytywne. Stacja typowo lifestyle'owa bez reklam i irytującej muzyki, ponadto magazyny lifestyle'owo - kulturalne. Moim zdaniem, coś takiego ma szansę się przyjąć. Ogólnie wydaje mi się, że Eurozet solidnie podszedł do zadania.
mia wallace
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 08 gru 2008, 18:08

Radio Zet Chilli (dawniej Chilli Zet)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mia wallace »

Drodzy słuchacze,
cały czas trwają prace nad uruchomieniem internetowego Radia Jazz.
Mamy nadzieję, że z początkiem 2009 roku uda nam się uruchomić testową wersję naszego radia.
Obecnie uruchomieniem nowego radia zajmują się:
Ola Nowosad - odpowiedzialna za sprawy redakcyjno-antenowe,
Darek Błahuta - odpowiedzialny za sprawy techniczne,
Paweł Nowak - dostarczający potrzebny sprzęt i "know how",
Joanna Brodnicka - odpowiedzialna za internetową promocję RadioJazz.FM,
Jurek Szczerbakow - odpowiedzialny za sprawy organizacyjne
oraz Dawid Pabicha, Ziemowit Pędziwiatr, Krzysztof Kosior, Monika Waraczyńska, Maciej Karłowski, Anna
Początek, a także wielu przyjaciół i słuchaczy pomagających nam w
rozwiązywaniu kolejnych problemów lub dostarczających wsparcia i
zagrzewających do dalszych starań.
Już wkrótce lista naszych współpracowników i autorów programów, którzy
będą kontynuować współpracę z naszą stacją.
Chaszka
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 24 lut 2009, 9:47

Radio Zet Chilli (dawniej Chilli Zet)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Chaszka »

Chilli ZET na pewno lepsze niż Planeta. Jak chce się wyciszyć i posłuchać przyjemnej muzyki to włączam właśnie Chilli ZET.
Awatar użytkownika
Obiektywny
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 08 kwie 2009, 15:13
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Radio Zet Chilli (dawniej Chilli Zet)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Obiektywny »

Ale i tak wszyscy chyba wiemy, że stacja Chili Zet powstała ze zgliszczy Radiostacji i Radia Planeta (sieć radiowa na Małopolsce) a teraz w spółce Eurozet`u. Chili Zet to stacja, która znalażła niszee marketingową i muzyczną w Polsce. Chili Zet jest jedyną stacja Ogólnokrajową która puszcza muzykę typowo Chill`ową. Jednak prawdopodobieństwo można znaleźć we Wrocławskiej stacji radiowej Radio Wrocław, gdzię była puszzana ta sama kompilacja w czasie antenowym, co też wydana przez Chili Zet kompilacje płytową, nie wiele odbiegająca od kompilacji Radia Wrocław. Wiemy zawsze, że większy wygrywa,ale nie zawsze :)
Wolność wyboru i wolność wypowiedzi ponad wszystko
BitZoneTV - nowa jakosć przekazu TV internetwej o tematyce kulturalnej - www.YouTube.com/BitZoneTV
Chaszka
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 24 lut 2009, 9:47

Radio Zet Chilli (dawniej Chilli Zet)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Chaszka »

Super super, ale jak ja mam słuchać radia z Wrocławia na Pomorzu ? ahhahahha
trafili w nisze i chwała im za to ;)
Awatar użytkownika
Obiektywny
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 08 kwie 2009, 15:13
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Radio Zet Chilli (dawniej Chilli Zet)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Obiektywny »

Tak to prawda, dla Ciebie to nie ma różnicy tak kolosalnej :) wiec jeżeli wszyscy są zadowoleni to ok :)
Wolność wyboru i wolność wypowiedzi ponad wszystko
BitZoneTV - nowa jakosć przekazu TV internetwej o tematyce kulturalnej - www.YouTube.com/BitZoneTV
Chaszka
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 24 lut 2009, 9:47

Radio Zet Chilli (dawniej Chilli Zet)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Chaszka »

wszyscy nigdy nie będą zadowoleni, ale uważam , ze to dobra stacja i oby więcej takich. Wtedy każdy znajdzie coś dla siebie.
Awatar użytkownika
regoat
Użytkownik
Posty: 131
Rejestracja: 28 wrz 2006, 1:20
x 1
Kontakt:

Radio Zet Chilli (dawniej Chilli Zet)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: regoat »

ta stacja w ogule nie ma klimatu, jak dla mnie to nie puszcza zadne chill out tylko smenty.
Awatar użytkownika
Obiektywny
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 08 kwie 2009, 15:13
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Radio Zet Chilli (dawniej Chilli Zet)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Obiektywny »

Bez obrazy kolego. Skoro uważasz ze tego typu muzyka, czy każda inna jest smenta to brak w tobie kultury kultywowania i poznawania innych gatunków muzycznych, Człowiek jest bogatszy w doświadczenia, dzwięki i spojrzenie na świat jezeli nie zamyka sie tylko na kilka gatunków muzycznych. Ja osobiscie jestem Fanem muzyki czysto Elektronicznej w kazdym przypadku, np techno, elektro, minimall itp to slucham rowniez innych gatunków muzycznych typu muzyka klasyczna,chill`autowa i inne. Wiec sproboj nowych choryzontów muzycznych, a wyjdzie Ci to na lepsze. Bez obrazy staram sie byc obiektywny. Pozdrawiam
Wolność wyboru i wolność wypowiedzi ponad wszystko
BitZoneTV - nowa jakosć przekazu TV internetwej o tematyce kulturalnej - www.YouTube.com/BitZoneTV
Chaszka
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 24 lut 2009, 9:47

Radio Zet Chilli (dawniej Chilli Zet)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Chaszka »

dla ciebie nie ma a dla mnie wręcz przeciwnie. Mega klimatyczna, nawet jeśli ty to nazywasz smętami
Awatar użytkownika
Artu
Junior
Posty: 917
Rejestracja: 05 lis 2007, 14:10
x 2

Radio Zet Chilli (dawniej Chilli Zet)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Artu »

Chaszka pisze:dla ciebie nie ma a dla mnie wręcz przeciwnie. Mega klimatyczna, nawet jeśli ty to nazywasz smętami
Dokładnie. Zresztą samo radio jest świetne. Gdybym jeszcze mógł je odbierać normalnie na FM a nie tylko przez internet... :)
Technik303
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 28 cze 2009, 23:09
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Radio Zet Chilli (dawniej Chilli Zet)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Technik303 »

Lubie to radyjko, słucham często w aucie ;) umila mi stojąc w korkach we Wrocławiu ;)
Mam jedno zastrzeżenie !! Nie polepszyli jakościowo nadajnika, nie wiem co za tym idzie, ale odbiór tego radia we Wrocławiu to tragedia. Zaznaczę, że odkąd istniało Radio Harcerskie, później Radiostacja, Radio Planeta i do teraz problem z jakością odbioru dalej występuje. Problem nie występuje tylko u mnie. :(
Awatar użytkownika
barney
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 17 paź 2008, 21:08

Radio Zet Chilli (dawniej Chilli Zet)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: barney »

ChilliZet jest swietna stacja i trafia dokladnie w moj gust. :) Szczegolnie podobaja mi sie piatkowe i sobotnie wieczory, kiedy muza nabiera bardziej tanecznych rytmow. Mojim zdaniem nie ma lepszej stacji pod tym wzgledem na satelicie a oto konkurenci:

Deluxe Lounge (Niemcy, Astra 1, 19,2°E), Chill (GB, Astra 2, 28,5°E), Jazz FM (GB, Astra 2, 28,5E°), Radio Monte Carlo 2 - RMC2 (Wlochy, HotBird, 13°E), Jazz Radio International (Wlochy, Hotbird 13°E), Swiss Jazz (Szwajcaria, Hotbird 13°E), Radio PiN (Polska, Hotbird 13°E), Jazz Radio (Francja, Astra 1, 19,2°E), FIP (Francja, Astra 1, 19,2°E), TSF Jazz (Francja, Astra 1, 19,2°E).

Jedyny powazny konkurent, to radio RMC2, ktore niedawno wlaczyli na HotBirdzie. Wystarczy przeskanowac dekoder. Do Cyfry+ dolacza moze dopiero pozniej. RMC2 nadaje oczywiscie tez w interku na www.radiomontecarlo2.net . Fakt, ze przekaz satelitarny jest w o wiele lepszej jakosci a to sobie cenie. Po za tym zawsze mozna odbierac a z tym jest czasem problem w internecie w przypadku RMC2. Fajne bylo by Deluxe Lounge ale nadaja bardzo duzo reklamy wlasnych produktow, jak kompilacje cd i to przeszkadza.... :(
Posluchaj noca Radio FG z Paryza a otworzysz oczy! (Astra, Hotbird, internet)
Sosin
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 22 gru 2011, 9:43

Radio Zet Chilli (dawniej Chilli Zet)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Sosin »

Od czasu do czasu lubię posłuchać, ale po jednym dniu z tym radiem czuję się troszkę zamulony - ale fakt - w swoim gatunku wymiata :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Eurozet”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości