Radio ZET

michal
VIP Expert
Posty: 3100
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:55
x 41
x 99

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: michal »

Zarówno jak i Radio Zet jak i RMF FM ostatnio grają kiepską muzykę. Najgorzej jest w nocy kiedy nie mam ochoty spać i mam ochotę posłuchać muzyki to w Radiu Zet czy RMF FM nie ma czego słuchać a to co puszczają to zacheca do wyłączenia radia. Na szczęście odbiera Mi słowackie rozgłośnie które grają o niebo lepszą muzykę.
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
Posty: 3398
Rejestracja: 04 lip 2008, 9:58
Lokalizacja: Polska
x 404
x 703
Kontakt:

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil »

Bo to są stacje komercyjne - w dodatku obwarowane nienormalnymi zobowiązaniami koncesyjnymi. W ogóle nie rozumiem co według was znaczy kiepska muzyka. Dla jednego disco-polo jest beznadziejnym gniotem a niektórzy potrafią słuchać tego w kółko. Ja uważam RadioZet za fajną stację komercyjną. Ciekawe programy "Świat wg. Blondynki", "Nie Do Zobaczenia", "Powiedz tylko Marzenie", "Dzwonie do Pani, Pana w bardzo nietypowej sprawie" sprawiają, że program nie jest nudny i bez polotu. Zetka to także ciekawe osobowości których jest całe mnóstwo czego o żółtej krakowskiej antenie powiedzieć nie można.
Awatar użytkownika
wally
Użytkownik
Posty: 35
Rejestracja: 17 lut 2009, 10:38

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wally »

Kiedys jeszcze słuchałem Zetki ale od czasu jak daja tak duzo nastrojowej muzy zrezygnowałem.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Dziś "Wiadomośći" Radia ZET przeszły odświeżenie. Od dziś zaczynają się minutę przed pełna godziną (zamieniono forszpan z "Minęła właśnie...), zmieniono także oprawę muzyczną podczas podawania informacji. Zmiany ogólnie oceniam na 4+, choć ciężko im będzie wygrać z RMF FM.
Pozdrawiam, Trzeciak
michal
VIP Expert
Posty: 3100
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:55
x 41
x 99

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: michal »

Ja oceniam nową oprawe muzyczna na ndst. Uważam że jest poprostu okropna i przez wprowadzenie jej Radio Zet się z tego powodu ośmieszyło. Mam nadzieję że szybko to poprawią.
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
Posty: 2669
Rejestracja: 06 mar 2008, 21:35
x 10

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ice »

Nie. Wydali na to za dużo pieniędzy.
michal
VIP Expert
Posty: 3100
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:55
x 41
x 99

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: michal »

To widać że wyrzucili pieniądze w błoto. Najlepsza była oprawa muzyczna w latach dziewiędziesiątych kiedy jeszcze śpiewano "będzie padać" albo "będze burza". Wiesz ile wydali na te zmiany?
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
Posty: 2669
Rejestracja: 06 mar 2008, 21:35
x 10

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ice »

To widać że wyrzucili pieniądze w błoto.
Dla mnie to dobra inwestycja.
Wiesz ile wydali na te zmiany?
Niestety nie.
Paweł Ciupak
Obserwator
Posty: 312
Rejestracja: 02 gru 2007, 12:27
Kontakt:

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Paweł Ciupak »

3q33 pisze:Dziś "Wiadomośći" Radia ZET przeszły odświeżenie. Od dziś zaczynają się minutę przed pełna godziną (zamieniono forszpan z "Minęła właśnie...), zmieniono także oprawę muzyczną podczas podawania informacji. Zmiany ogólnie oceniam na 4+, choć ciężko im będzie wygrać z RMF FM.
Ech. Ja jak dzisiaj pierwszy raz wysłuchałem ich po odświeżeniu, miałem czasami wrażenie, jakby składały się z samego forszpanu.
Obrazek
Awatar użytkownika
telefan
Obserwator
Posty: 698
Rejestracja: 11 maja 2008, 18:36
x 5
x 20

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: telefan »

Nowa oprawa dźwiękowa Zetki nie jest taka zła. Ciężko mi się jednak przyzwyczaić do nowego tła muzycznego wiadomości oraz formy rozpoczęcia programu: forszpan->,,Minęła właśnie... w Radiu Zet''->newsy. Poza tym zmieniono jingiel ,,reklama''. Zamiast mężczyzny mówi to kobieta.
elefant
Użytkownik
Posty: 30
Rejestracja: 20 sty 2008, 10:14

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: elefant »

Mam pytanie które studio muzyczne przygotowało najnowsza muzyczke(nie wiem jak się to fachowo nazywa) lecąca w tle gdy spiker gada?
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
Posty: 3398
Rejestracja: 04 lip 2008, 9:58
Lokalizacja: Polska
x 404
x 703
Kontakt:

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil »

elefant
Użytkownik
Posty: 30
Rejestracja: 20 sty 2008, 10:14

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: elefant »

Swietna strona tylko tam nie ma tego czego potrzebuje. Chodzi mi o to muzyczke co leci w tle tego filmiku:
http://www.youtube.com/watch?v=zASuWSSz ... re=channel
Awatar użytkownika
Kpc21
Junior
Posty: 1482
Rejestracja: 17 paź 2008, 20:11
x 24
x 43
Kontakt:

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kpc21 »

elefant pisze:muzyczke(nie wiem jak się to fachowo nazywa) lecąca w tle gdy spiker gada?
Podkład muzyczny :)
Obrazek... i znów: Obrazek, i... Obrazek ponownie. Co wymyślą następne?
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

media2.pl pisze:Koniec porannego duetu Radia Zet

Poranny duet Radia Zet w składzie Marek Starybrat i Jarek Budnik już nie będą budzić milionów słuchaczy w całej Polsce. To pierwsze zmiany wprowadzane przez nowego redaktora naczelnego Radia Zet.

Jak dowiedział się Presserwis, w ubiegłym tygodniu wypowiedzenie otrzymał Jarosław Budnik, współprowadzący poranny program Radia Zet "Dzień dobry bardzo". To pierwsze zmiany nowego redaktora naczelnego i dyrektora programowego Mateusza Kirsteina, który uznał, że DJ nie pasuje do nowej koncepcji stacji.

Jesienią poranny program Radia Zet ma otrzymać nową formułę. Nadal słuchaczy ma budzić Marek Starybrat. Budnik, który wypowiedzenie otrzymał tuż przed wakacyjnym urlopem jest zaskoczony, bo - jak mówi Presserwisowi - Kirstein zapowiadał, że nie planuje żadnych rewolucyjnych ruchów.

Przypomnijmy, że w połowie czerwca nowym redaktorem naczelnym i dyrektorem rogramowym Radia Zet został Mateusz Kirstein, dotychczasowy dyrektor programowy sieci Chilli Zet , który obecnie łączyć będzie obie funkcje.
Przyznam szczerze, że nie do końca rozumiem przyczyny tych zmian w Radiu Zet. Nie do końca rozumiem także nową koncepcję stacji zaproponowną przez Mariusza Kristeina. Zwalniają Jarka Budnika, osobę, która zdobyła u słuchaczy sympatię. Na jesień szykują nowe "Dzień dobry bardzo" w Radiu Zet tylko ciekawe, czy uda im się dzięki temu zdobyc więcej słuchaczy i przebić RMF FM (chodzi mi o pasmo poranne). Ja wcale się nie zdziwię, jak im słuchalność i udziały spadną (choć oczywiście mogą wzrosnąć).
Pozdrawiam, Trzeciak
ODPOWIEDZ

Wróć do „Eurozet”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości