Radio ZET

tracer
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 07 kwie 2008, 21:31

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tracer »

szczeze mowia zaczyna mi sie nie podobac radio zet a slucham jejuz pare lat ale to co robia wobec PIS nie ma wiadaomsci zeby na PIS nie siedli PIS zly Tusk dobry jestem sam panem swojego losu i wiem co jest dobre a co zle i mysle ze wszyscy wiedza i potrafia to ocenic i nie trzeba tego naganiac sam ocemie czy tusk jest dobry a tak na marginesie dzisiaj w radiu zet mowlili ze z Tuska wiekszosc polakow jest zadowolona a na onecie moza przeczyatc cos odwrotnego wiec chyba dosc oszustw w mediach polacy nie glupi i swoj rozum maja
Hanibal
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 03 lip 2008, 19:14

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Hanibal »

chcialbym sie dowiedziec skad mogbym sciagnac piosenke ktora ostatnio leciala w radio zet pt znaczek????????????rosze o odpowiedz jesli ktos ma ta piopsenke niech przesle mi ja na [email protected] lun na gg 6657705 bardzo bede wdzieczny:D
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
Posty: 3401
Rejestracja: 04 lip 2008, 9:58
Lokalizacja: Polska
x 405
x 704
Kontakt:

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil »

Mam ostatnio problem z radiem Zet. Na częstotliwości 95,7 bardzo często to radio przerywa. I nie jest to wina anteny. Czy ktoś wie jaka może być tego przyczyna? Pisałem do Zetki ale mnie zignorowali.
domi
Junior
Posty: 945
Rejestracja: 27 lip 2008, 11:37
x 72
x 124

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: domi »

Czy PRZEBOJOWE LATO 2008 w Kluczborku jest nadal aktualne. Słyszałem że ma być w Bytomiu. Jak to w końcu jest? Będe wdzięczny za pomoc.
zielony1000
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 08 lip 2008, 0:06

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: zielony1000 »

Witam muszę powiedzieć że bardzo się zawiodłem na Radiu Zet przykro mi to mówić ale w tym radiu rządzi banda hipokrytów i mają za nic radio słuchaczy.Kompletnie nie ma już w nim nic ciekawego poza audycją Janusza Weisa.Nie każdy chce w kółko słuchać ze 3 razy co dziennie te same utwory mogli by trochę przystopować z tymi nowościami albo niech idą precz.
Awatar użytkownika
jurek77
Użytkownik
Posty: 23
Rejestracja: 05 lis 2008, 14:23

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: jurek77 »

Myuszę się zgodzić z przedmowcą. Kiedyś to było świetne radio. Zostało po nim niewiele...
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
Posty: 2669
Rejestracja: 06 mar 2008, 21:35
x 10

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ice »

Odpowiadam na dość starego posta, ale jest wart odpowiedzi.

Jak sami wiemy - Radio Zet jest radiem komercyjnym. Może nadawać co chce, ale nie podważalne jest to, że musieli określić się muzycznie odpowiednio do naszego rynku. Widząc wyniki słuchalności (które ostatnio spadły na łeb na szyję, ale i tak są bardzo dobre) to sądzę, że nie jest z nimi źle, a radio ma swoją rzeszę fanów. Owszem - kiedyś dla mnie tez byli lepsi. Ale co poradzić? Skąd można mieć pewność, że reprezentując poprzedni poziom wychodziliby z tym na dobre? No właśnie. Polski rynek radiowy jest zupełnie inny niż kiedyś, ale i tak z miłą chęcią obserwuję jego 'rozwój'.
eva1
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 06 lut 2009, 22:11

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: eva1 »

Witam czy wie ktoś może jak się zgłosić do parowania w Radiu Zet, słyszałam że trzeba wysłać jakiegoś e-maila ale nawet nie znam adresu.Pomóżcie:)
Czaja
Obserwator
Posty: 643
Rejestracja: 17 maja 2008, 12:34
x 1

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Czaja »

A czy tak ciężko jest wpisać w Google "radio zet" i wejśc na ich stronę? Tam masz wszystko napisane.
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
Posty: 3401
Rejestracja: 04 lip 2008, 9:58
Lokalizacja: Polska
x 405
x 704
Kontakt:

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil »

A ciężko jest samemu to sprawdzić? Moim zdaniem tam nie ma żadnej informacji na ten temat (nic nie znalazłem) - bo jest to część audycji "Zet Dance". Zresztą o samej audycji na stronie Zetki nie znajdziemy ani słowa :-)
Czaja
Obserwator
Posty: 643
Rejestracja: 17 maja 2008, 12:34
x 1

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Czaja »

Na dole jest taki odnośnik "kontakt". :)
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
Posty: 3401
Rejestracja: 04 lip 2008, 9:58
Lokalizacja: Polska
x 405
x 704
Kontakt:

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil »

Czaja bez obrazy, ale zamilkłbyś zamiast wprowadzać dezorientację na forum - przy całym szacunku do twojej osoby, jeżeli o niektórych tematach masz blade pojęcie nie wypowiadaj się, lub staraj się ograniczać wypowiedzi. W taki sposób jaki podałeś ty @eva1 nie dostanie się do "Parowania" bo tam trzeba wysłać specjalnego sms-a, ze specjalnym hasłem które podaje DJ prowadzący audycję (Przemek Cacak) i wysłać na odpowiedni numer :-)
Evil
Junior
Posty: 1405
Rejestracja: 09 sie 2007, 14:46
x 2

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Evil »

Radio Zet cenię tylko i wyłącznie za jedną audycję - Pana Janusza Weissa, który prowadzi program "Dzwonię do Pana, Pani...". Nadawana jest od początku lat '90. To jest można rzecz - genialne ;)
Dodam jeszcze, dla tych którzy się nie orientują, że Pan Weiss prowadzi "Niesamowite historie" w TV Puls.
Jak dla mnie jest on ikoną polskiego dziennikarstwa.
Awatar użytkownika
regoat
Użytkownik
Posty: 131
Rejestracja: 28 wrz 2006, 1:20
x 1
Kontakt:

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: regoat »

byl okres ze puszczeli lepsza muze nic na RMF FM ale krotko to trwalo, smeca teraz strasznie.
izusu
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 10 kwie 2009, 15:46

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: izusu »

Jakoś przed paroma minutami w RadiuZet leciała piosenka Evanescence "Bring me to life". Ona jest po prostu świetna, oby częściej można było ja usłyszeć w radiu, albo inne piosenki tego zespołu. A nie w kółko te same...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Eurozet”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości