Radio ZET

Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod
x 111
x 239

Radio ZET

Post autor: Direct » 29 lip 2009, 9:07

Moim zdaniem dotychczasowe DDB prowadzone w duecie było fajne. I choć na ogół słucham RMF, to rano przełączałem na ZET. Fakt, ze czasem poziom ich "zartów" był niski, ale ogólnie było OK. W końcu to radio komercyjne i nie mozna zrobić porannego programu w stylu "Czterech pór roku" :).
0 x
Pozdrawiam, Direct
Paluch
Użytkownik

Radio ZET

Post autor: Paluch » 31 sie 2009, 14:26

Wirtualnemedia:
Po wakacjach na antenie Radia Zet w odświeżonej formule pojawi się program "Dzień dobry bardzo". Poprowadzą go Marek Starybrat oraz Anna Dziewit, która od pół roku jest prezenterką Chilii Zet, a wcześniej pracowała przy "Mieście kobiet" TVN Style. W ramach porannego pasma o 8.15 będzie można słuchać codziennej rozmowy Moniki Olejnik.

Od września stacja wprowadzi swoją antenową powieść "Jak feniks z popiołów". Stworzoną przez Rafała Bryndala historię w dni powszednie po 9.00 będzie czytał Tomasz Kot. Zaś po 13 antenę przejmie Janusz Weiss, który nadal ma tropić absurdy codzienności.

Stacja odświeży także formułę "Nie do zobaczenia". Program po godzinie 14.00 poprowadzą Agnieszka Kołodziejska i Paweł Truszczyński. Nowością będzie muzyczny show "Zet na punkcie muzyki" Marcina Wojciechowskiego. Program będzie mieszanką najnowszych hitów i przebojów z ostatnich lat przygotowaną wspólnie ze słuchaczami. Tym samym z codziennej ramówki spadnie "Liga Hitów". Audycja będzie nadawana jako muzyczne podsumowanie tygodnia w niedziele o 18.00. Codzienną ramówkę w wieczornym paśmie zamknie znany z Planety FM Marcin Sońta.

Zmiany czekają słuchaczy także w weekendy. Poranki poprowadzi Tomasz Miara. W soboty o 14 pojawi się nowy program Izy Leśkiewicz "Z bliska", w którym mają być poruszane najważniejsze tematy i sprawy nurtujące słuchaczy. Zaś w soboty i niedziele po 15.00 stacja zaprosi na "Muzykę mojego życia". W audycji zostaną zaprezentowane utwory z płytoteki gwiazd i słuchaczy.

W niedzielę, po 14.00, autorski program "Duży wywiad Radia Zet" poprowadzi Marcin Prokop. Zaś o 20.00 antenę przejmie Rafał Bryndal, który do 23.00 poprowadzi satyryczny "Tydzień z głowy Bryndala". Niedzielę zamknie "Chilli Zet w Radiu Zet", półgodzinne pasmo chilloutowo - jazzowych brzmień. Jego gospodarzami będą Gabi Andrychowicz i Mariusz Rokos.

Odświeżone zostaną także "Wiadomości". Serwisy informacyjne zyskają nową oprawę oraz będą prowadzone przez dwójkę prezenterów. Na antenę wrócą serwisy sportowe, (7.00, 8.00, 9.00) zlikwidowane jesienią 2004 roku. Radio Zet będzie także nadawać "Wiadomości kulturalne" (13.00, 18.00, 22.00).

Ponadto jesienią słuchacze nadal będą się spotykać z Beatą Pawlikowską i Tomkiem Florkiewiczem. Ze stacją rozstają się Jarosław Budnik oraz Kuba Mędrzycki.

Wprowadzenie jesiennej ramówki wsparte jest intensywną autopromocją antenową. Głosy Radia Zet zachęcają w niej do słuchania stacji od 1 września. Data ma być początkiem długofalowych zmian w stacji, mających na celu odbudowę jej wyników. Poza ofertą programową, stopniowo odświeżona będzie także playlista stacji.
Jak widać nowy dyrektor Zetki zmienił prawie całą ramówkę. Na pierwszy oka, wygląda to na ruch w dobrą stronę, ale poczekajmy do jutra :)
0 x
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
x 11
x 24
Kontakt:

Radio ZET

Post autor: Kamil » 01 wrz 2009, 8:21

Słucham nowego "RadiaZet" i dramat... Starybrata chyba powaliło.. Co oni z realizatorem robią tej biednej Ani Dziewit? Widać, kobitka się stara, choć może jeszcze nie wszystko jest ok, ale to normalne. Nie potrafię tylko zrozumieć, tego, że jak Dziewit zaczyna mówić, to realizator wrzuca jej jingla i gada już Starybrat dominując całą rozmowę. Albo te jego idiotyczne uwagi na antenie. Dziewit przeczytała, że przed chwilą śpiewała Rihanna (tak fonetycznie - większa część Polski tak mówi), a Starybrat do niej z taką gadką, że czyta się "Rijana". Ręce opadają. Agnieszka Kołodziejska też kiedyś taki utwór Erica Prydza czytała "Piano" - dopiero Tomek Miara poprawił ją po za anteną, jak kiedyś wspomniała i od tej chwili mówiła "Pidżano". Zauważyłem też dużą wpadkę. W Zetce jest taka zabawa od A do Z. I na jedną z liter prowadzący poranek zadaje telefonicznie słuchaczowi pytanie. Np. Wisi w tym obraz na R. I masz 5 sekund na odpowiedź. Pomysł mało górnolotny :-) Przed wejściem antenowym było słychać na wizji jak Dziewit mówi, że nikt nie będzie wiedział co to za rzecz na A do przysłaniania telewizora, i przeczytała słuchaczce coś na lampę na A. Odpowiedzią był abażur. A Starybrat taki wściekły na antenie... No bo kto wie, o 8 rano co to za nakładka na telewizor na A? W ogóle oprócz tego wydaje mi się, że Dziewit ma słabszy głos - w ogóle nie jest wyrównany z Starybratem, on mówi głośniej i mocniej ona cicho i delikatnie. Było to słychać podczas rozmowy z Olejnik - oni mówili głośno a Dziewit strasznie cichutko.

Jingle bez zmian, tak samo jak główne wiadomości. Zmienił się tylko sport, jest bardzo dynamiczny a czytający zjada mikrofon.

PS. Media2.pl wyprzedza rzeczywistość - mnie o 8:00 strona Zetki była w starej wersji a Media2.pl miało newsa ze screenem nowej :-) No jakie cuda :-) A tak serio, podejrzewam, że albo padła, albo nie działa jak trzeba i musieli dac starą wersję :-) To jest po prostu klasyczna wpadka.

PS2. Nowy adres to zet.pl - co za bezsens :-) I działa wszystko :-)

PS3. Nie działa wszystko jak trzeba strona się wiesza i jest niekompletna.
0 x
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 13
x 147
Kontakt:

Radio ZET

Post autor: Poland » 02 wrz 2009, 14:00

Tamta wersja strony Zetki też się wieszała na przykład jak chciałem na Firefoxie czy IE zagłosować w Lidze Hitów.
0 x
Od 24.05.2006 do 27.08.2014 jako kisiel205 / Od 27.08.2014 jako Poland
Aktywnie najlepszy na forum już od 12 lat! Na moim koncie już ponad 10,000 postów!
12345
Użytkownik

Radio ZET

Post autor: 12345 » 22 wrz 2009, 10:58

Proponuję zwolnić prowadzącą Gabi, która mówi dziś od rana "mój brat jest na Chorwacji" albo szuka mechanika. Mam wrażenie, że słucham jakiegoś osiedlowego radiowęzła. Przynosi wam wstyd. Kto ją przyjął do pracy? To już nie trzeba znać podstaw języka polskiego by prowadzić zetkę? Przestaję ich słuchać.
0 x
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
x 11
x 24
Kontakt:

Radio ZET

Post autor: Kamil » 22 wrz 2009, 17:54

Coś ci się pomyliło. Rano jest Ania i Marek a potem Tomek w radio Zet.
Gabi jest wyłącznie od 23 do północy w Niedzielę...
0 x
grzesiek.18
Użytkownik

Radio ZET

Post autor: grzesiek.18 » 12 gru 2009, 15:08

Witam!

Wstaje przed przed 7.00 rano. Zawsze słucham w Radiu Zet "Wiadomości niewydarzonych Marcina Sońty" . Świetny program. Mam prośbę, może ktoś udostępnić mi dotychczasowe odcinki, lub też wskazać miejsce, gdzie mógłbym ich posłuchać ?

Pozdrawiam i proszę o odpowiedź.
0 x
Shadow7
Użytkownik

Radio ZET

Post autor: Shadow7 » 12 sty 2010, 16:18

Możesz sobie ich posłuchać na stronie Zetki, są tam chyba wszystkie.
0 x
kalel12
Użytkownik

Radio ZET

Post autor: kalel12 » 31 sty 2010, 8:02

jestem zły że przegraliśmy wczoraj ze słabiutka chorwacją
0 x
kalel12
Użytkownik

Radio ZET

Post autor: kalel12 » 31 sty 2010, 8:06

ale mam nadzieje że justynka kowalczyk to odbije naszym piłkarzom ręcznych
0 x
kalel12
Użytkownik

Radio ZET

Post autor: kalel12 » 31 sty 2010, 8:20

Radio ZET to moje najlepsze radio słucham go wszędzie......................
0 x
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
x 11
x 24
Kontakt:

Radio ZET

Post autor: Kamil » 31 sty 2010, 10:29

Ej! @kalel12
Co piłkarze ręczni mają wspólnego z Radiem Zet ?!
0 x
Awatar użytkownika
Dijon
VIP Expert
x 3
x 4

Radio ZET

Post autor: Dijon » 24 kwie 2010, 16:39

Od najbliższego poniedziałku startują trzy nowe kanały muzyczne na stronie Radia Zet: Zet Slow, Zet 2000 i Zet Smooth Jazz.
0 x
Shadow7
Użytkownik

Radio ZET

Post autor: Shadow7 » 25 kwie 2010, 20:51

No i od poniedziałku nie będzie już Ani Dziewit w porannym programie Radia ZET "Dzień dobry bardzo". Jak na razie nie wiadomo czy Marek Starybrat sam będzie prowadził poranną audycję, czy ktoś do niego dołączy.
0 x
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
x 11
x 24
Kontakt:

Radio ZET

Post autor: Kamil » 25 kwie 2010, 21:34

Po prostu przykre.
Anka ostatnio tak się rozkręciła..
Było fajnie i miło.