Radio ZET

Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
x 12
x 24
Kontakt:

Radio ZET

Post autor: Kamil » 26 kwie 2010, 15:11

Zadaj pytanie to wyślą Ci odpowiedź :-)
Ania Dziewit jest w ciąży :-)
To właśnie z tego powodu wzięła urlop w "Dzień Dobry Bardzo".
0 x
Shadow7
Użytkownik

Radio ZET

Post autor: Shadow7 » 16 maja 2010, 17:18

Najpierw zniknęła Ania Dziewit, teraz Kasia Kozłowska. Jedyny raz który ją słyszałem w radiu to był jakiś miesiąc temu w niedzielę. Później już zastepowali ją ciągle inni, więc domyślałem się powoli, że w końcu zniknie na dobre. Tylko ciekawe po co najpierw ją zatrudniali a teraz nagle już jej nie ma.
Przez ostatnie 2 tygodnie na jej miejscu jest Przemek Cacak i jak dla mnie może tak zostać :)
0 x
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
x 12
x 24
Kontakt:

Radio ZET

Post autor: Kamil » 03 wrz 2010, 19:03

Obrazek
Radio Zet stara się coraz bardziej :) Świetne nowe logo, interesująca jesienna ramówka, rozbudowana strona Internetowa.
Może uda im się wreszcie pozbyć łatki radia grającego w kółko te same piosenki - co jest oczywistym kłamstwem i nie prawdą.
Zetka się bardzo ostatnio zmieniła. Jest radiem mądrym, umiejętnie łącząc komercję z pokazywaniem dobrego stylu życia.
0 x
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 13
x 152
Kontakt:

Radio ZET

Post autor: Poland » 03 wrz 2010, 19:55

Logo w moim odczuciu dobre gdyby nie ten brak kropki nad i ale to detal :)
0 x
Od 24.05.2006 do 27.08.2014 jako kisiel205 / Od 27.08.2014 jako Poland
Aktywnie najlepszy na forum już od 12 lat! Na moim koncie już ponad 10,000 postów!
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 2907
x 1236

Radio ZET

Post autor: Trzeciak » 03 wrz 2010, 23:30

6 września (w dniu wprowadzenia jesiennej ramówki) zmieni się także oprawa muzyczna. Warto dodać jeszcze, że obecne logo Radia Zet obowiązywało od wiosny 2001 roku (prawdopodobnie od maja), a liner stacji (inaczej slogan) od stycznia 2007 roku.

Warto także dodać, że stacja 28 września będzie obchodziła swoje 20-lecie. A co do nowego sloganu stacji, to wam czegoś nie przypomina? ;)
0 x
Pozdrawiam, Trzeciak
Shadow7
Użytkownik

Radio ZET

Post autor: Shadow7 » 04 wrz 2010, 19:53

Logo jakieś takie... nijakie, bez charakteru. Niestety, koncepcja "mądrego" radia nie przyniesie im sukcesu (a raczej jeszcze bardziej pogrąży), no ale skoro chcą iść taką drogą to proszę bardzo. Będę obserwował, co się będzie dziać w tym radiu, chociaż nie słucham go już od jakiegoś czasu tak często jak jeszcze do niedawna.
0 x
marek52
Użytkownik

Radio ZET

Post autor: marek52 » 05 wrz 2010, 18:32

Czy ktoś zna url do paczki radia zet,albo może paczkę dodać do radia sure .....
0 x
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
x 12
x 24
Kontakt:

Radio ZET

Post autor: Kamil » 05 wrz 2010, 18:37

Shadow7 pisze:Logo jakieś takie... nijakie, bez charakteru. Niestety, koncepcja "mądrego" radia nie przyniesie im sukcesu (a raczej jeszcze bardziej pogrąży), no ale skoro chcą iść taką drogą to proszę bardzo. Będę obserwował, co się będzie dziać w tym radiu, chociaż nie słucham go już od jakiegoś czasu tak często jak jeszcze do niedawna.
I to widać - Zetka od dawna zmierza w stronę inteligentnego radia, niestety ludzie tego nie dostrzegli.
Nie mogli np. zrozumieć tego, że sypiącego żenującego żartami Budnika zastąpiono inteligentną Anią Dziewit.

Warto dodać, że chyba zmieni się głos brandowy radia od jutra:)
0 x
Shadow7
Użytkownik

Radio ZET

Post autor: Shadow7 » 06 wrz 2010, 14:17

Nie chodzi o to, że ludzie tego nie dostrzegli, tylko ludzie wolą po prostu "wieśniackie" radio, i jak słyszą w radiu wejście prezentera które jest dłuższe niż 2 minuty to zmieniają stację. Dlatego ludzie słuchają najczęściej RMF-u, bo gra "wieśniacką" muzykę i prezenterzy nie gadają tam sporo pomiędzy piosenkami.
Właśnie słucham sobie "nowej" Zetki, i na razie pomiędzy codzienną jej papką słyszałem nawet kilkanaście piosenek, które nie są często grane, ale reszta raczej ta sama. Niestety muzyka jest zazwyczaj trochę smętna (tylko rano była nawet ok), co nie jest raczej w moim guście, no ale widocznie tak ma być. To jeśli chodzi o muzykę. Poza tym jest jakoś mniej jingli, i to jest plus. Dobrze też, że zostało przynajmniej "Minęła właśnie... ". Podkład podczas wiadomości też nie taki zły i zapewne bazowany na poprzednim, bo troszkę podobny. I teraz po wiadomościach zamiast "Radio ZET - Pierwsze źródło informacji" jest "Wiadomości Radia ZET - czujesz i wiesz". Czyli hasło nawet wielofunkcjonalne :D "Głos" Radia ZET też nie taki tragiczny, chociaż przyzwyczaiłem się już do tamtego.
Ogólnie zmiany wg. mnie na plus, poza muzyką. Jak dla mnie radio dla dorosłych nie oznacza, że radio musi grać smętną muzykę, no ale zobaczymy co przyniosą następne dni.
0 x
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod
x 118
x 258

Radio ZET

Post autor: Direct » 06 wrz 2010, 15:53

Teraz głosem brandowym jest Jacek Brzostyński. Wcześniej był nim Łukasz Nowicki.
A w serwisach informacyjnych nadal można usłyszeć Daniela Kondraciuka mówiącego "Radio ZET - pierwsze źródło informacji".
0 x
Pozdrawiam, Direct
Shadow7
Użytkownik

Radio ZET

Post autor: Shadow7 » 06 wrz 2010, 18:38

Dziwne, bo ja po wiadomościach słyszałem "Wiadomości Radia ZET - czujesz i wiesz", no ale może znów zmienili.
0 x
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
x 12
x 24
Kontakt:

Radio ZET

Post autor: Kamil » 06 wrz 2010, 18:39

Używają tego zamiennie od rana :)
0 x
Shadow7
Użytkownik

Radio ZET

Post autor: Shadow7 » 06 wrz 2010, 19:06

No chyba że tak :) Teraz po wiadomościach o 19:00 też było "Wiadomości Radia ZET - czujesz i wiesz".
Właśnie zobaczyłem też, że w ramówce nie ma już ZET Dance. Trochę szkoda w sumie, ale ten program i tak było ostatnio kiepski. No i nadal nie ma nikogo w nocnym paśmie. Nie ma też widocznie Huberta Radzikowskiego, bo weekendowe pasmo "Muzyka twojego życia" będzie prowadzić teraz Tomek Florkiewicz.
0 x
morus1000
Junior
x 19

Radio ZET

Post autor: morus1000 » 06 wrz 2010, 21:05

Radio ZET to ich nowe hasło "czujesz i wiesz" wzięli pewnie z poranka TVN24: "wstajesz i wiesz". Tylko trochę przerobili :P
0 x
Awatar użytkownika
Dijon
VIP Expert
x 3
x 4

Radio ZET

Post autor: Dijon » 08 wrz 2010, 1:05

Shadow7 pisze:Nie chodzi o to, że ludzie tego nie dostrzegli, tylko ludzie wolą po prostu "wieśniackie" radio, i jak słyszą w radiu wejście prezentera które jest dłuższe niż 2 minuty to zmieniają stację. Dlatego ludzie słuchają najczęściej RMF-u, bo gra "wieśniacką" muzykę i prezenterzy nie gadają tam sporo pomiędzy piosenkami.
Właśnie słucham sobie "nowej" Zetki, i na razie pomiędzy codzienną jej papką słyszałem nawet kilkanaście piosenek, które nie są często grane, ale reszta raczej ta sama. Niestety muzyka jest zazwyczaj trochę smętna (tylko rano była nawet ok), co nie jest raczej w moim guście, no ale widocznie tak ma być. To jeśli chodzi o muzykę. Poza tym jest jakoś mniej jingli, i to jest plus. Dobrze też, że zostało przynajmniej "Minęła właśnie... ". Podkład podczas wiadomości też nie taki zły i zapewne bazowany na poprzednim, bo troszkę podobny. I teraz po wiadomościach zamiast "Radio ZET - Pierwsze źródło informacji" jest "Wiadomości Radia ZET - czujesz i wiesz". Czyli hasło nawet wielofunkcjonalne :D "Głos" Radia ZET też nie taki tragiczny, chociaż przyzwyczaiłem się już do tamtego.
Ogólnie zmiany wg. mnie na plus, poza muzyką. Jak dla mnie radio dla dorosłych nie oznacza, że radio musi grać smętną muzykę, no ale zobaczymy co przyniosą następne dni.
No tak, bo wszędzie musi być ta sama, komercyjna UMC UMC papka.
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Eurozet”