Meloradio (dawniej Radio ZET Gold)

Sniezyneczka
Użytkownik
Posty: 37
Rejestracja: 31 sie 2017, 10:47
x 127
x 1

Meloradio (dawniej Radio ZET Gold)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Sniezyneczka »

Pan Redaktor Grzegorz Kowalczyk jest też w grupie osób,które redagują AS-a w kinie.Chyba jest "oprawcą muzycznym".Podobała mi się piosenka filmowa ze "Skrzypka na dachu"("If I Were A Rich Man"),nadana w pierwszej godzinie programu AS w kinie.Inne z pierwszej godziny nie.Potem było lepiej.Najlepiej zrobiłby oprawę muzyczną (piosenki filmowe) Pan Redaktor Piotr Sworakowski.Jest fachowcem o najdłuższym stażu w radiu z pracowników Meloradia i największym doświadczeniu.Skoro Agora kupiła 40% akcji Eurozet-u,to średniowieczny program o wróżbach zostanie.A Meloradio zapowiedziało,że będzie radiem dla ludzi inteligentnych.
Sniezyneczka
Użytkownik
Posty: 37
Rejestracja: 31 sie 2017, 10:47
x 127
x 1

Meloradio (dawniej Radio ZET Gold)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Sniezyneczka »

Trochę dziwi mnie,że zamiast starać się poprawić funkcjonowanie wydawcy przy poranku [korekta błędów ortograficznych i gramatycznych w postach radia na forach społecznościowych Meloradia i gramatycznych na antenie,jak też- niekiedy (rzadko) - merytorycznych w wypowiedziach antenowych prowadzącego],dopuszcza się w coraz większym stopniu do prowadzenia audycji na antenie wydawcę poranka.Nie jestem uprzedzona do żadnego wydawcy w żadnym radiu.M.in.zwróciłam kilka lat temu na antenie TOK FM uwagę Dyrekcji tej stacji w audycji Pana Red.Cezarego Łasiczki na wyjątkowo inteligentną,kulturalną i uczciwą przy przyznawaniu nagród konkursowych Panią wydawczynię audycji,Karolinę Głowacką.Poprosiłam Dyrekcję Radia TOK FM o przesunięcie Pani Redaktor na pierwszą linię - do prowadzenia programów na antenie.Zalety tej Pani były z pewnością znane Dyrekcji tej stacji,bo została przesunięta do prowadzenia audycji natychmiast.Prowadzi do dziś wiele audycji i jest laureatem nagród państwowych za swe programy naukowe,jak np.wyróżnienie w konkursie "Popularyzator Nauki 2016",organizowanym przez PAP i MNiSW.Nie jest to jedyny przypadek,w którym liczono się w różnych rozgłośniach z moim zdaniem.Mam duże wyczucie co do przydatności i kompetencji osób,zatrudnionych w Radiu.Przede wszystkim trzeba sprawdzić formalne kwalifikacje zatrudnianych (czy mają ukończone studia i czy niepełna edukacja,również umiejętności poprawnego posługiwania się językiem polskim w mowie i piśmie, wystarczy na określonym stanowisku).Jestem w stanie zrozumieć w tym zakresie błędy osób o wykształceniu technicznym,które w Radiu zajmowały się latami prawie wyłącznie muzyką,ale po to zatrudnia się kompetentnego wydawcę,żeby reagował i poprawiał natychmiast.Nie jest to rolą słuchaczy.Kompromituje się całe radio,które powinno być wzorem dla słuchających i nauczycielem.
Awatar użytkownika
Rico
VIP Expert
Posty: 785
Rejestracja: 11 kwie 2013, 17:29
Lokalizacja: Otwock
x 135
x 263

Meloradio (dawniej Radio ZET Gold)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rico »

Krystian Karwaszewski formalnie redaktorem naczelnym Meloradia:
https://wirtualnemedia.pl/artykul/melor ... t-warszawy
audio: Program II PR • Radio 357 • Radio Nowy Świat • Tok FM • Raport o stanie świata
video: TVN24 • Wydarzenia 24 • Planete+ • Mezzo • Mezzo Live

🇺🇦
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11435
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 946
x 2199

Meloradio

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

Udział Meloradia w okresie styczeń-marzec 2019 wynosi 1%, czyli o 0,3 punktu procentowego więcej niż w pierwszym kwartale ubiegłego roku.
Radzyma
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 23 maja 2019, 8:26

Meloradio (dawniej Radio ZET Gold)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Radzyma »

Cześć, mam o Was pytanie, a "nóż widelec" Wam uda mi się coś poradzić. 22 marca wygrałam w konkursie mailowym MeloRadia w audycji As w kinie. Po 3 tyg. napisałam do nich maila, że nadal nie otrzymałam nagrody. Dostałam wtedy maila zwrotnego, że zgodnie z regulaminem, na wysłanie nagrody mają czas 30 dni (roboczych jak dodali choć w regulaminie nie ma tego słowa). Minęły już 2 miesiące, sporo ponad 30 dni roboczych a nagrody nadal nie otrzymałam,, na moje maile nikt nie odpowiada. Nie wiem co dalej robić. Komuś może też się coś takiego zdarzyło? Poradźcie proszę dokąd się zwrócić... Z góry dziękuję.

Ania
stereo
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 08 lip 2019, 11:24

Meloradio (dawniej Radio ZET Gold)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: stereo »

Sniezyneczka pisze: 23 lut 2019, 13:52 Trochę dziwi mnie,że zamiast starać się poprawić funkcjonowanie wydawcy przy poranku [korekta błędów ortograficznych i gramatycznych w postach radia na forach społecznościowych Meloradia i gramatycznych na antenie,jak też- niekiedy (rzadko) - merytorycznych w wypowiedziach antenowych prowadzącego],dopuszcza się w coraz większym stopniu do prowadzenia audycji na antenie wydawcę poranka.Nie jestem uprzedzona do żadnego wydawcy w żadnym radiu.M.in.zwróciłam kilka lat temu na antenie TOK FM uwagę Dyrekcji tej stacji w audycji Pana Red.Cezarego Łasiczki na wyjątkowo inteligentną,kulturalną i uczciwą przy przyznawaniu nagród konkursowych Panią wydawczynię audycji,Karolinę Głowacką.Poprosiłam Dyrekcję Radia TOK FM o przesunięcie Pani Redaktor na pierwszą linię - do prowadzenia programów na antenie.Zalety tej Pani były z pewnością znane Dyrekcji tej stacji,bo została przesunięta do prowadzenia audycji natychmiast.Prowadzi do dziś wiele audycji i jest laureatem nagród państwowych za swe programy naukowe,jak np.wyróżnienie w konkursie "Popularyzator Nauki 2016",organizowanym przez PAP i MNiSW.Nie jest to jedyny przypadek,w którym liczono się w różnych rozgłośniach z moim zdaniem.Mam duże wyczucie co do przydatności i kompetencji osób,zatrudnionych w Radiu.Przede wszystkim trzeba sprawdzić formalne kwalifikacje zatrudnianych (czy mają ukończone studia i czy niepełna edukacja,również umiejętności poprawnego posługiwania się językiem polskim w mowie i piśmie, wystarczy na określonym stanowisku).Jestem w stanie zrozumieć w tym zakresie błędy osób o wykształceniu technicznym,które w Radiu zajmowały się latami prawie wyłącznie muzyką,ale po to zatrudnia się kompetentnego wydawcę,żeby reagował i poprawiał natychmiast.Nie jest to rolą słuchaczy.Kompromituje się całe radio,które powinno być wzorem dla słuchających i nauczycielem.
a kto tam jest wydawcą?
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11435
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 946
x 2199

Meloradio (dawniej Radio ZET Gold)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

Alicja Myśliwiec z Grupy RMF przeszła do Meloradia i poprowadzi weekendowy program. Pierwszy raz na antenie pojawi się 21 lipca.
lukaszradio
Użytkownik
Posty: 150
Rejestracja: 01 wrz 2016, 20:14
x 7

Meloradio (dawniej Radio ZET Gold)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: lukaszradio »

kacper3100 pisze: 11 lip 2019, 19:14 Alicja Myśliwiec z Grupy RMF przeszła do Meloradia i poprowadzi weekendowy program. Pierwszy raz na antenie pojawi się 21 lipca.
Od poniedziałku prowadzi Twój dzień z Melo od 10.00 do 15.00
Awatar użytkownika
Blank
VIP Expert
Posty: 2392
Rejestracja: 05 lip 2008, 13:22
Lokalizacja: Kraj
x 1
x 352

Meloradio (dawniej Radio ZET Gold)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Blank »

W związku z przejściem A. Myśliwiec do Meloradia, na antenie nie pojawia się już Anna Chmiel.
Awatar użytkownika
mateusz_71
VIP Expert
Posty: 3434
Rejestracja: 08 cze 2013, 9:46
Lokalizacja: Wrocław
x 368
x 245
Kontakt:

Meloradio (dawniej Radio ZET Gold)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mateusz_71 »

Eurozet planuje zmienić lokalizację nadajnika Meloradia 97,8 (Wrocław), nadawca chce nadawać z Domu Studenckiego "Kredka". Ponadto planowane jest zwiększenie mocy z 0,5 do 2,5 kW. Aktualnie Urząd Komunikacji Elektronicznej dokonuje uzgodnień międzynarodowych. Opinia zostanie wydana najpóźniej 28 października.
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11435
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 946
x 2199

Meloradio (dawniej Radio ZET Gold)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

Meloradio, tak jak od niedawna Radio ZET, ma od poniedziałku nowy player internetowy, na którym można słuchać powtórek programów.

player.meloradio.pl
Awatar użytkownika
Rico
VIP Expert
Posty: 785
Rejestracja: 11 kwie 2013, 17:29
Lokalizacja: Otwock
x 135
x 263

Meloradio (dawniej Radio ZET Gold)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rico »

Z początkiem roku zmodyfikowany został liner Meloradia. Obecnie brzmi on "Najprzyjemniejsza muzyka".
audio: Program II PR • Radio 357 • Radio Nowy Świat • Tok FM • Raport o stanie świata
video: TVN24 • Wydarzenia 24 • Planete+ • Mezzo • Mezzo Live

🇺🇦
Awatar użytkownika
Blank
VIP Expert
Posty: 2392
Rejestracja: 05 lip 2008, 13:22
Lokalizacja: Kraj
x 1
x 352

Meloradio (dawniej Radio ZET Gold)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Blank »

Warty odnotowania jest również fakt, że Meloradio przygotowało własną piosenkę świąteczną, napisaną i wykonywaną przez jedną z prowadzących: Małgorzatę Kościelniak.
https://www.meloradio.pl/Konkursy-i-akc ... -spotkanie
Awatar użytkownika
Blank
VIP Expert
Posty: 2392
Rejestracja: 05 lip 2008, 13:22
Lokalizacja: Kraj
x 1
x 352

Meloradio (dawniej Radio ZET Gold)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Blank »

Od pewnego czasu, z powodu epidemii koronawirusa, pracę rotacyjną praktykuje również Meloradio. Jeden prezenter pracuje od 6:30 (w weekendy od 7:00) do 12:00, a drugi prowadzący przejmuje antenę od południa do 18:00.
Awatar użytkownika
Blank
VIP Expert
Posty: 2392
Rejestracja: 05 lip 2008, 13:22
Lokalizacja: Kraj
x 1
x 352

Meloradio (dawniej Radio ZET Gold)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Blank »

Wczoraj wystartowała nowa zabawa pod nazwą "Najprzyjemniejsze słowa w Meloradiu". Do wygrania codziennie nawet 900 zł. Wystarczy słuchać Meloradia i notować słowa, które się pojawią w ciągu dnia na antenie.
https://www.meloradio.pl/Konkursy-i-akc ... -Meloradiu

Ponadto radio wraz z Fundacją Radia Zet zachęca do uczestnictwa w nowej inicjatywie "Trzymajmy się lokalnie".
Szczegóły: https://www.meloradio.pl/Konkursy-i-akc ... e-lokalnie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Eurozet”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości