Trójka - Polskie Radio

Awatar użytkownika
telewizor
Użytkownik
x 79
x 10

Trójka - Polskie Radio

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: telewizor »

Mystic Production zawiesza współpracę z Trójką
TVP - Najlepsze teleturnieje i programy rozrywkowe
Polsat - Najlepsze filmy
TVN - Najlepsze serwisy
Awatar użytkownika
brzoza13
Użytkownik
x 6

Trójka - Polskie Radio

Post autor: brzoza13 »

I kolejna osoba odchodzi z Trójki...https://kultura.onet.pl/muzyka/wiadomos ... edium=push
Jesteśmy z wami
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
x 63
x 304
Kontakt:

Trójka - Polskie Radio

Post autor: Tomek »

Rozwala mnie małostkowość ludzi stojącymi dzisiaj za mediami publicznymi. Nawet przyjmując (mało-wiarygodny) powód zdjęcia notowania mówimy o głupiej liście przebojów głosowanej przez internet, naprawdę trzeba się tak daleko posuwać. :lol:

Nawet trudno mówić tu o cenzurze, bo co to za cenzura, gdy każdy normalny wie, że zaraz po zdjęciu toplisty jakieś 10 razy więcej ludzi będzie znało utwór Kazika. ;)
HENSHIN!
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
x 44
x 175

Trójka - Polskie Radio

Post autor: Kamilo »

Tak Marcin Kydryński pożegnał się z Trójką
...
Jest też - zapowiadany - filmowy protest pracowników
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 17
x 182
Kontakt:

Trójka - Polskie Radio

Post autor: Poland »

Tak swoją drogą dziwi mnie że w Polskim Radiu są jeszcze dyrektorzy anten - przecież w takiej TVP już ich nie ma :lol:
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Pzet
Obserwator
x 50

Trójka - Polskie Radio

Post autor: Pzet »

W oświadczeniu Dyrektora Trójki czytamy:
Podczas elektronicznego głosowania nad Listą Przebojów Trójki w dn. 15.05.2020 r. został złamany regulamin i do głosowania wprowadzono piosenkę spoza listy. Nadto dokonano manipulacji przy liczeniu głosów oddawanych na poszczególne piosenki, co zafałszowało wynik końcowy.
Dowodu na kłamstwo w powyższym oświadczeniu nie trzeba daleko szukać. Na social mediach S.P. Records są posty zachęcające do głosowania na piosenkę Kazika.

Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
x 44
x 175

Trójka - Polskie Radio

Post autor: Kamilo »

Bardziej adekwatne pytanie, na czyje zlecenie te wszystkie działania, skoro nawet najbardziej prominentni politycy wydają się rozumieć absurdalność takiej cenzury w dzisiejszych czasach?
Awatar użytkownika
Abbott
Poster
x 242
x 1152

Trójka - Polskie Radio

Post autor: Abbott »

Oczywiście, że cenzury w całym kraju nie ma i gdyby nie ta afera, to pewnie utwór by był jedynie popularny w niszy muzyki alternatywnej. Kto pamięta jednak twórczośc Kazika od lat 90 wie dobrze, że temu artyście nie zależało na takiej "promocji".
Trójka ma w Polsce wartość historyczną i jest dobrem narodowym. Wychowała pokolenia naszych rodziców i dziadków. Ingerencja w playlistę notowania rozgłośni radiowej - niezależnie jaki ma charakter głosowania - w XXI wieku, to kretynizm. Tym bardziej, że Polskie Radio nadal ma status nadawcy publicznego.

Chcę też zwrócić uwagę, że sam Staszewski ma poglądy prawicowe i w jego ostatniej twórczości nie ma ataku na władzę, a na absurd danej sytuacji. Wielokrotnie bohaterami jego utworów byli politycy, którzy publicznie robili z siebie osłów.
#STOP BZDUROM
Awatar użytkownika
TomaszGasior
Użytkownik
Kontakt:

Trójka - Polskie Radio

Post autor: TomaszGasior »

Przez ostatnie 9 lat Trójka zawsze była dla mnie „domyślną” stacją radiową — to od niej zaczynałem dzień, do niej ustawiałem startowo odbiornik, do niej porównywałem nowości. Ostatnimi czasy rzadko słuchałem, bo nie miałem czasu. Za czasów szkolnych było tego czasu więcej. :) Dziś oficjalnie przestaję słuchać Trójki. Smutne to, ale takiej papki połykać nie będę. Jestem bardzo dumny z dziennikarzy trójkowych, że nie siedzą cicho i odchodzą — tak trzymać! Trzeba znać swoją wartość i mieć swój honor!

Warto wspomnieć o tym, że pod witrynach polskiego radia (małymi literami) widać wyraźnie, że dokonano manualnej ingerencji, aby „schować” wynik głosowania. Artykuł o rzeczonym wydaniu listy przebojów zawierał dodany „na chama” kod javascript przekierowujący na stronę z komunikatem „wystąpił bląd”. Zaś strona listy przebojów zwraca błąd 403 i planszę serwera webowego Microsoft, co wyraźnie wskazuje na to, że plik routingu aplikacji został usunięty ręcznie. Ciekawi mnie, dlaczego podjęto akurat takie działania, a nie np. zmieniono wynik głosowania w działającej aplikacji? Mam podejrzenie, że albo tych zmian technicznych dokonała osoba niezaznajomiona dobrze z temat, albo ew. osoba techniczna specjalnie zrobiła to tak, aby z jednej strony wykonać polecenie z góry, a z drugiej, aby było widać, że to fejk.
Awatar użytkownika
Ogorek
Junior
x 476
x 79

Trujka - Polskie Radio

Post autor: Ogorek »

********** całą winę zrzucili na, jak go nazywają, TW Marka Niedźwieckiego.
Błagam, noście maseczki, ale poprawnie. 😷
Awatar użytkownika
piciu
VIP Expert
x 2
x 14

Trójka - Polskie Radio

Post autor: piciu »

Mamy i odpowiedź z tzw. "drugiej strony mocy"
Obrazek
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 568
x 2776

Trójka - Polskie Radio

Post autor: Karol »

Co te biedaki z Polskiego Radia teraz poczną. Skasowali Trójkę, nikt już do nich raczej nie wróci, a na dodatek na facebookowym profilu trwa zmasowany "atak" słuchaczy, obserwatorów, którzy praktycznie w każdym komentarzu pod każdym możliwym postem wrzucają link do piosenki Kazika.

I teraz opcji jest kilka :
- całkowita reofrma PR3, zmiana profilu programowego, muzycznego
- próba ugody z byłymi pracownikami
- udawanie, że nic się stało, przeczekanie burzy i jechanie na półprocentowej słuchalności...
kamil2505
VIP Expert
x 13
x 306

Trójka - Polskie Radio

Post autor: kamil2505 »

@Karol obstawiam chyba ostatnią opcje.

Tak swoją drogą to te oświadczenia są śmieszne. Jedno drugiemu przeczy. Może by tak chociaż jedną wersje ustalili. 😂
Awatar użytkownika
Pzet
Obserwator
x 50

Trójka - Polskie Radio

Post autor: Pzet »

Zaczyna się. Niejaki Tomaldo Banjo, muzyk kultowej grupy Antyquariat, rzuca nowe światło na sprawę:
https://tvp.info/48093400/byly-muzyk-tw ... -przebojow
https://polskieradio24.pl/5/1222/Artyku ... tyquariatu

Jeśli ktoś nie pamięta Antyquariatu i Tomaldo Banjo, Twitter przychodzi z pomocą ;D :
https://twitter.com/search?q=Tomaldo%20Banjo
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert
x 36
x 339
Kontakt:

Trójka - Polskie Radio

Post autor: AtoMan »

https://twitter.com/przemek_raczek/stat ... 1841258497

Czyżby za tym pseudonimem krył się Krzysztof Suwart? xD