Propozycje zmian na forum.

Wszystko co związane z działaniem tego forum.
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
Kontakt:

Post autor: Tomek » 10 sty 2019, 16:42

Pawel pisze: Chodzi o posty, które zostały wybrane do tego screena. Widać że nie jest to przypadkowe i ma na celu dalsze pomówienia.
Jeśli już to widziałbym tu bardzo umiejętne (bez łamania regulaminu) wykorzystanie sytuacji do sprowokowania Ciebie... i najwyrażniej udało się. Na swoją teorię jednak nie mam dowodów, za to mam je na robienie off-topicu przez Ciebie oraz @tefałen na podstawie których mógłbym dać wam ostrzeżenia.
tefałen pisze: We wszystkim musisz widzieć spisek?
Przyganiał kocioł garnkowi. Biorąc pod uwagę, że sprawa dotyczy pośrednio twoich postów, gdzie wysunąłeś dużo poważniejsze oskarżenia bez dowodów, powinieneś zamilknąć.

Koniec dyskusji. Inny moderator już odniósł się do sprawy, ponadto temat w żadnym razie nie służy do rozmów na temat przewinień. Następny taki post skończy się ostrzeżeniem.
0 x
HENSHIN!
Awatar użytkownika
Pawel
Activist

Post autor: Pawel » 13 sty 2019, 14:16

Trzeciak pisze:
10 sty 2019, 14:43
Dla mnie to jest zbyt daleko idąca nadinterpretacja. Zresztą @ZioPeng wskazał problem w sposób uzasadniony, a posty z zapu trafiły do kosza. Patrząc na jego poprzednie posty nie sądzę, by w ten sposób próbował Ciebie zdyskredytować.
A dla mnie nie jest to przypadek. Mógł sobie wybrać setki innych postów a wybrał akurat te.
0 x
Awatar użytkownika
tefałen
Obserwator
Kontakt:

Post autor: tefałen » 13 sty 2019, 14:24

Już chyba dostałem za to karę, nie?
0 x
Ostatnie moje życzenie: niech Ci, co robią krzywdę, poniewierają się w piekle.
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
Kontakt:

Post autor: Tomek » 13 sty 2019, 20:04

@Pawel i @tefałen dostają po ostrzeżeniu za kontynuowanie off-topicu.

Nie wiem, co jest trudne do zrozumienia w moich słowach: "temat w żadnym razie nie służy do rozmów na temat przewinień. Następny taki post skończy się ostrzeżeniem.".
0 x
HENSHIN!
Awatar użytkownika
ZioPeng
Użytkownik

Post autor: ZioPeng » wczoraj, 19:31

Po prostu wybrałem temat bodajże z wątku "Ostrzeżenia oraz bany dla użytkowników" (akurat wtedy przeglądałem ten wątek), wybrałem akurat taki w celu zrobienia screena. A wy tu się spisku doszukujecie... Równie dobrze mógłbym zrobić screen postów z innego tematu - po prostu chciałem przedstawić pewien bug.
0 x
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
Kontakt:

Post autor: Tomek » wczoraj, 20:03

Kolejne ostrzeżenie za off-topic trafia tym razem do @ZioPeng.
0 x
HENSHIN!
Awatar użytkownika
Desovsky
Użytkownik

Post autor: Desovsky » dzisiaj, 7:47

Wracając do tego problemu, to występuje on jedynie gdy użytkownik nie posiada żadnego tekstu czy obrazów w sygnaturze. Więc takim prostym rozwiązaniem mogłoby być wstawienie u każdego odstępu na jedną linijkę w sygnaturze jeśli jest pusta. Taka mała propozycja.
0 x
Pozdrawiam :DD
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy forum”