Kwestie formalne

Wszystko co związane z działaniem tego forum.
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Kwestie formalne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Myślę że można uporządkować dział radiowy dodając subfora dla stacji internetowych, zagranicznych i lokalnych.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Kwestie formalne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

@Poland
Obrazek

W "RADIO" jakakolwiek dyskusja odbywa się w tematach RMF FM, Zetki i Polskiego Radia. Reszta to Twój monolog i nie będę tworzyć nowych kategorii tylko dlatego, że przepełniłeś obecnie funkcjonujące.
Awatar użytkownika
Rico
VIP Expert
Posty: 791
Rejestracja: 11 kwie 2013, 17:29
Lokalizacja: Otwock
x 135
x 265

Kwestie formalne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rico »

Aż sam spojrzałem w wątki dotyczące stacji z Czech i Słowacji... praktycznie do momentu utworzenia przez @Polanda tematu o dziale radiowym RTVS, jedyny merytoryczny wpis na ten temat pochodził z 2018 r.

Od tego momentu zainteresowanie dyskusją na temat radia u naszych południowych sąsiadów jest zerowe. Skoro nikt więcej nie chce zabierać głosu w dyskusji, naprawdę nie widzę powodu, by uszczęśliwiać całe forum na siłę.
audio: Program II PR • Radio 357 • Radio Nowy Świat • Tok FM • Raport o stanie świata
video: TVN24 • Wydarzenia 24 • Planete+ • Mezzo • Mezzo Live

🇺🇦
DAWIDKI
Junior
Posty: 924
Rejestracja: 20 lip 2009, 14:34
x 227
x 162

Kwestie formalne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DAWIDKI »

Dla mnie to podchodzi pod zaśmiecanie forum, jego dobijanie i ubicie wstawieniem 35 filmikami w poście...

Nie wiem jaka jest cierpliwość administracji, ale w ciągu MIESIĄCA czy tam DWÓCH żaden użytkownik nie miał dwóch ostrzeżeń za prawie to samo... Sytuacja się znowu w tematach radiowych powtarza i co? Nic a nic prócz grożenia paluszkiem...

Inny użytkownik oberwałby banem, ale cóż - są równi i równiejsi...
Ostatnio zmieniony 19 cze 2021, 0:07 przez DAWIDKI, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Kwestie formalne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Kwestie tematów (radiowych i nie tylko) o Czechach i Słowacji uważam za zakończoną także w tym zakresie wrzućmy razem na luz :)
Poland - Aktywnie najlepszy!
DAWIDKI
Junior
Posty: 924
Rejestracja: 20 lip 2009, 14:34
x 227
x 162

Kwestie formalne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DAWIDKI »

Twoje "wrzucanie na luz" zawsze kończy się w dobrych porywach wiatru na dwa tygodnie a potem robisz to samo...
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Kwestie formalne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Teraz myślę że będzie inaczej bo tworzenie tematów zwieńczyłem wątkiem muzycznym więc teraz zostaje mi doglądanie i zmniejszanie aktywności w tamtym obrębie.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Kwestie formalne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Wątki radiowe zostały zwieńczone w Koszu, jutro przejdę do następnych. Bez odbioru.
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Kwestie formalne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Chciałbym pomóc w tej kwestii gdyż to ja zrobiłem bałagan i chętnie go posprzątam.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Lupus28
VIP Expert
Posty: 2351
Rejestracja: 23 lut 2012, 19:47
Lokalizacja: Kraków/Biecz
x 2109
x 1049

Kwestie formalne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lupus28 »

I co z tego, że posprzątasz, skoro za kilka tygodni zrobisz to samo od nowa?
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Kwestie formalne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Nie bo nie będę miał z czego :)
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Lupus28
VIP Expert
Posty: 2351
Rejestracja: 23 lut 2012, 19:47
Lokalizacja: Kraków/Biecz
x 2109
x 1049

Kwestie formalne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lupus28 »

A co, Czechy i Słowacja zamykają działalność stacji radiowych? 🤡
Naprawdę Poland, wszyscy dobrze wiemy, jak to się skończy.
DAWIDKI
Junior
Posty: 924
Rejestracja: 20 lip 2009, 14:34
x 227
x 162

Kwestie formalne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DAWIDKI »

Wszyscy dobrze wiedzą, ale przypomnę, że miesiąc temu dostał za to ostrzeżenie bodaj od @pulkownik za spam w tematach radiowych. Teraz "wielkie czyszczenie" i koniec tematu? Sorry, ale znowu mamy spam w tematach radiowych (czyli powtórka ostrzeżenia sprzed miesiąca) który dodatkowo dobił forum na kilka godzin.

Dodatkowo zamknięcie ankiety @semperadastra o tym czy za takie zachowanie należy się ban - w ciągu jakiego czasu to zamknąłeś @Karol - 20 sekund? Bo ludzie może chcą się wypowiedzieć na ten temat na chłodno o sprawie. Przecież ankieta to nie żaden wyrok Sądu Najwyższego i lincz tylko coś ala niewiążące referendum - czyli można się sugerować ale to nie jest wiążące...

Odebrałem to jako "zamieciemy sprawę pod dywan i za tydzień nikt nie będzie pamiętał"
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Kwestie formalne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Karol pisze: 18 cze 2021, 23:38 Wątki radiowe zostały zwieńczone w Koszu, jutro przejdę do następnych. Bez odbioru.
I tu mam prośbę do ciebie a mianowicie zgłaszam wniosek o ich całkowite usunięcie z forum. Jednocześnie przepraszam wszystkich za swoje zachowanie - przyznaje się że przeholowałem i dlatego też zrobiłem swoje porządki związane z tymi tenatami. Przetopiłem wszystko na 1 duży post.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Kwestie formalne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

DAWIDKI pisze: 19 cze 2021, 0:13 Dodatkowo zamknięcie ankiety @semperadastra o tym czy za takie zachowanie należy się ban - w ciągu jakiego czasu to zamknąłeś @Karol - 20 sekund? Bo ludzie może chcą się wypowiedzieć na ten temat na chłodno o sprawie. Przecież ankieta to nie żaden wyrok Sądu Najwyższego i lincz tylko coś ala niewiążące referendum - czyli można się sugerować ale to nie jest wiążące...

Odebrałem to jako "zamieciemy sprawę pod dywan i za tydzień nikt nie będzie pamiętał"
Wiesz, nie wierzę Ci. Czekam na odpowiedź w sprawie ukrywania ankiet Arcymistrzów Mediów przed czasem, a milczysz od prawie miesiąca, chociaż to zarzuty wysunięte przez Ciebie. 🙂

Nie mam etatu na forum. Podjąłem kilka działań i poszedłem w kimę 🙂

Ty z kolei znasz lepiej moje intencje i sugerujesz zamiatanie sprawy pod dywan. Troszkę za mało się jednak znamy, żebyś mnie oceniał.

Ankietę @semperadastra zamknąłem z prostej przyczyny. Każdy zna jej potencjalny wynik, choć być albo nei być użytkownika na forum, to kwestia regulaminu, nie samej wygody użytkowników.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości