Kwestie formalne

Wszystko co związane z działaniem tego forum.
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Kwestie formalne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

No nie drogi przedmówco a zapytać się chciałem bo jestem ciekaw jak definiujesz wspomnianą kwestie :)
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Kwestie formalne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Definiuję ją tak, że każdy jest kowalem swojego losu i nie powinien oczekwiać prowadzenia za rączkę. Być może napisał Ci to dlatego, że przed wieloma publikacjami tworzysz pewnego rodzaju show, szum, zapowiedzi tego, że dodasz konkretny post. No to w końcu kazał Ci napisać post i żebyś dał wszystkim spokój z niepotrzebnym podgrzewaniem atmosfery 🤯

Drogi przedmówco.
Awatar użytkownika
semperadastra
VIP Expert
Posty: 1541
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:22
x 224
x 632

Kwestie formalne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: semperadastra »

Poland pisze: 21 cze 2021, 9:21 Ja tymczasem mam do ciebie @Karol pewne pytanie a mianowicie czy osoba która proponuje komuś zrobienie czegoś co w efekcie powoduje ostrzeżenie też go dostaje? Chciałbym powiem zgłosić że post będący powodem ostrzeżenia był efektem skorzystania rady którą dał mi @Nowy Telewizor : viewtopic.php?p=665484#p665484
Składnia nie do przyjęcia. Nie wiem, czy to już wpływy czeskiego, ale źle się to czyta (też: "go" ---> je; "chciałbym powiem" ---> chciałbym bowiem). Interpunkcja też leży i kwiczy, a sumie nie istnieje. Podejrzewam też, że gdyby nie opcja podkreślania błędów, to wyszłoby więcej byków...

Teraz przechodząc do rzeczy: jeśli masz prawie 30 lat, a możliwe że nawet więcej, to powinieneś już nauczyć się brać odpowiedzialność za swoje postępowanie, a nie próbować teraz infantylnie zwalić winę na innego użytkownika. Dla mnie zachowanie żenujące nawet bardziej niż spamowanie w dziale radiowym. :)
ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

CITIUS ALTIUS FORTIUS
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Kwestie formalne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Ten błąd z p zamiast b już jest poprawiony. Oczywiście biorę odpowiedzialność za ostrzeżenie a w sprawie posta kolegii chciałem się tylko podpytać.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
semperadastra
VIP Expert
Posty: 1541
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:22
x 224
x 632

Kwestie formalne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: semperadastra »

A dla mnie właśnie to był przykład pytania z tezą, w przeciwieństwie do mojej ankiety. :)
ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

CITIUS ALTIUS FORTIUS
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Kwestie formalne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

W takim razie mogę tylko powiedzieć że był to zły przykład.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Kwestie formalne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Nie chodzi o to, żeby przytakiwać, tylko wyciągać wnioski.

Ze swojej strony dodam, że swego czasu notorycznie dopytywanie mnie "czy mogę napisać o..." jest poniekąd próbą umyślnego lub nie przerzucenia odpowiedzialności na osobę, która nie jest autorem wpisu. Ba, potencjalne powoływanie się na przyzwolenie administratora byłoby dość sprawnym zabiegiem włączania mnie w odpowiedzialność za spam na forum. Dlatego jestem zdania, że "pisz co chcesz", ale nie miej pretensji, jeśli będzie to źle odebrane przez moderatorów czy użytkowników, którzy mogą mieć inny niż Ty czy ja pogląd na dane zagadnienie. To samo tyczy się szukania winnych pośród innych użytkowników, bo przyklasnęli na głupoty. Używaj swojego, nie cudzego rozumu.
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Kwestie formalne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Akurat to się pytałem bo chciałem zasięgnąć opinii przed napisaniem posta a to chyba nie jest czymś złym :)
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
kamil2505
VIP Expert
Posty: 5290
Rejestracja: 25 lip 2008, 17:09
x 103
x 1037

Kwestie formalne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamil2505 »

@Poland poproś swoich domowników, by kabel od internetu Ci schowali. Dzięki temu dasz odpoczynek sobie i nam.
2008-2023
Awatar użytkownika
semperadastra
VIP Expert
Posty: 1541
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:22
x 224
x 632

Kwestie formalne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: semperadastra »

Poland pisze: 21 cze 2021, 14:24 Akurat to się pytałem bo chciałem zasięgnąć opinii przed napisaniem posta a to chyba nie jest czymś złym :)
Już nie chce mi się ciągnąć tej dyskusji w nieskończoność, ale normalni użytkownicy nie muszą zasięgać żadnej opinii przed pisaniem. Odrobina zdrowego rozsądku wystarczy, żeby wiedzieć na co można sobie pozwolić, a czego nie należy robić. Ty też zresztą to wiesz, ale wolisz rżnąć głupa i przenosić odpowiedzialność na innych... :)
ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

CITIUS ALTIUS FORTIUS
Awatar użytkownika
Nowy Telewizor
Poster
Posty: 1610
Rejestracja: 03 sie 2020, 10:57
Lokalizacja: Warszawa
x 323
x 266

Kwestie formalne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nowy Telewizor »

Muszę odpowiedzieć na Twój niepotrzebny post. Zacznijmy od tego co napisałeś:
Poland pisze: 20 cze 2021, 15:37 Czyli w takim razie trzeba utworzyć dodatkowy multiwątek o Telewizji w Czechach bo na przykład nie ma gdzie omawiać zmian po stronie Telewizji Prima. Nova i czeski nadawca ma bowiem swój temat a wspomniany nadawca nie.
W tym poście piszesz że nie ma gdzie omawiać zmian w Primie. Nie wiem jakie są tematy bo nie jestem tak jak Ty fanatykiem Czech. Chodziło mi o to że jeśli brakuje tematu o Primie to utwórz. A że wprowadziłeś mnie w błąd to mamy teraz skutki. Tutaj wstawiam pytanie i odpowiedź. Dlaczego mnie teraz winisz? Ponieważ teraz szukasz wszystkiego aby pokazać że niewinnie dostałeś ostrzeżenie. Ja jak dostaje ostrzeżenie to przepraszam i kończę. Ty zaś kontynuujesz bezsensowną kłótnię w tym wątku. Kończąc mam apel do wszystkich - kontynuujmy miłe dyskusje w tym forum bo forum jest do dyskusji, nie kłótni.
Miłego dnia :)
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Kwestie formalne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

W takim razie przepraszam cię @Nowy Telewizor za niepotrzebne pomówienia. Mogłem zgodnie z twoją prośbą założyć wątek o Primie a nie multitemat - może i bez ostrzeżenia (którego to nałożenie rozumiem) by się obeszło.
I tutaj się z tobą zgadzam i stąd przychylam się do twojego wniosku o miłą dyskusje. Stąd też kończę dramę związaną ze mną.
Ostatnio zmieniony 21 cze 2021, 15:55 przez Poland, łącznie zmieniany 3 razy.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
kamil2505
VIP Expert
Posty: 5290
Rejestracja: 25 lip 2008, 17:09
x 103
x 1037

Kwestie formalne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamil2505 »

@Poland ale pomyśl też o odłączeniu kablu sieciowego. Serio. Dobrze Ci zrobi. 😉
2008-2023
Awatar użytkownika
semperadastra
VIP Expert
Posty: 1541
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:22
x 224
x 632

Kwestie formalne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: semperadastra »

Poland pisze: 21 cze 2021, 15:44 Mogłem zgodnie z twoją prośbą założyć wątek o Primie a nie multitemat - może i bez ostrzeżenia (którego to nałożenie rozumiem) by się obeszło.
Ale ty nadal nie rozumiesz o co chodzi. Co innego powinieneś przemyśleć, a nie to jak obchodzić ostrzeżenia... :rolleyes:
ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

CITIUS ALTIUS FORTIUS
Awatar użytkownika
Kostka
Activist
Posty: 2600
Rejestracja: 12 paź 2019, 15:43
x 1386
x 741

Kwestie formalne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kostka »

Boże, czy wy wreszcie to skończycie?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości