Prośby do moderatorów

Wszystko co związane z działaniem tego forum.
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
x 33
x 346
Kontakt:

Prośby do moderatorów

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Ja dodam tylko to że też wyrażam wolę zakończenia sporu wokół mojej osoby stąd wyrażam wolę otrzymania bana (wraz z usunięciem ostrzeżeń po jego zakończeniu) powiedzmy do 30 czerwca włącznie lub usunięcia konta ale ostateczną decyzję zostawiam @Karol owi i społeczności forum - zwłaszcza tej moderatorskiej. Jednocześnie wyrażam skruchę i jeszcze raz przepraszam za swoje zachowanie. Nie będę już więcej robił tego za co dostałem ostrzeżenia.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 739
x 4091

Prośby do moderatorów

Post autor: Karol »

Komedia.
Awatar użytkownika
Desovsky
Obserwator
x 1056
x 43

Prośby do moderatorów

Post autor: Desovsky »

Przydałoby się przenieść niektóre posty (i spekulacje :lol:) o rebrandingu Polsatu i Plusa do oddzielnego tematu, ponieważ teraz w "Oprawach graficznych Polsatu" toczy się rozmowa nie związana za bardzo z tematem.
Pozdrawiam! :DD 🏳️‍🌈
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Mod
x 1451
x 6575

Prośby do moderatorów

Post autor: pulkownik »

Z drugiej strony nie ma sensu tworzyć tematu stricte pod rebranding. Jako że i Polsat (telewizja) i Polsat (platforma) i Plus będą mieć spójną identyfikację, wprowadzoną prawdopodobnie w jednym terminie, to myślę że można spokojnie kontynuować dyskusję w tym wątku.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy forum”