Propozycje zmian na forum.

Wszystko co związane z działaniem tego forum.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 557
x 2706

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

@Tomek Nie chodzi o plotkowanie, a o okazjonalnie wypowiadanie na temat poszczególnych osób świata telewizji, którzy robią coś poza prowadzeniem konkretnych programów, z którymi kojarzeni. Przykład wątku Durczoka jest ciekawy, bo o jako osobie skończonej w mediach ciężko byłoby wymieniać się opiniami na jego temat w wątkach typu "Fakty" czy "Durczokracja". Jeśli ktoś miałby ochotę porozmawiać o Agnieszce Woźniak-Starak, to ma to robić w wątku "Ameryka Express" albo "Big Brother"? Też bez sensu.

Co do lokalizacji forum, to kwestia do rozważenia. Ogólnie nie bardzo chce mi się rozwijać całą górną kategorię forum z uwagi na drastycznie spadającą popularność wątków "głównych". Oczywiście poza "Telemetrią", gdzie postów pojawia się dostatecznie dużo.

"Telewizja w Polsce" jako kategoria powoli staje się ofiarą kierunku, jaki obrałem jeszcze w 2010 roku, gdy wyodrębniłem fora dla programów telewizyjnych, a potem dla konkretnych gatunków. Szkielet forum po drobnych modyfikacjach pamięta jeszcze układ z Medialinka, choć po kilkunastu latach trochę zaczyna przeszkadzać, dlatego naturalnie "umiera", czyli traci na popularności. Póki co nie mam odwagi zrobić większej przebudowy strony głównej, ale kiedyś to będzie nieuniknione, dlatego nie mam zamiaru próbować na siłę ściągać uwagi użytkowników na miejsca, które ich nie interesują.
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
x 63
x 296
Kontakt:

Post autor: Tomek »

Co do lokalizacji forum, to kwestia do rozważenia. Ogólnie nie bardzo chce mi się rozwijać całą górną kategorię forum z uwagi na drastycznie spadającą popularność wątków "głównych". Oczywiście poza "Telemetrią", gdzie postów pojawia się dostatecznie dużo.
W sumie można byłoby wrzucić dział "Osobowości Telewizyjne" między "Rynek Telewizyjny w Polsce", a "Wspomnienia".

Chociaż przychylałbym się do propozycji @Poland i nazwałbym ten dział jednak bardziej ogólnie - "Osobowości Medialne / z Mediów". Można byłoby wtedy przerzucić tam takie tematy jak "Polscy YouTuberzy" lub "Greta Thunberg i ''Fridays For Future'' (odpowiedni modyfikując ten ostatni). Pewnie znalazłoby więcej takich wątków i byłaby większe pole do dyskusji, tym bardziej, że np. youtuberzy zwykle już zahaczają o polską telewizję.
HENSHIN!
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 557
x 2706

Post autor: Karol »

@Tomek

Telewizja w Polsce > Osobowości medialne [niekoniecznie z mediów czy samej TV jako miejsca działalności - przyp.]

Hmmm 🤔
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
x 63
x 296
Kontakt:

Post autor: Tomek »

Niby jest kategoria "Telewizja w Polsce", a wszystkie polskie "Programy telewizyjne oraz VOD" to osobna kategoria. :)

Niby zagraniczne "Programy telewizyjne oraz VOD" to nadal " "Programy telewizyjne oraz VOD", a są dyskutowane w "Telewizji za granicą" :D

Hmm... to tyle ze sztywnych podziałów. :P

Wydaje mi się też, że kiedyś chciałeś nieco uszczuplić niektóre działy z nadmiernej liczby wątków. ;) Dlatego zaproponowałem ten pomysł.
HENSHIN!
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 17
x 171
Kontakt:

Post autor: Poland »

Pozostałe media ułożyłbym tak:
- Radio
- Prasa
- Internet
- Reklama/PR
- Osobowości medialne

Offtopic zaś tak:
- Ankiety
- Hyde Park
- Headlines
- Sport
- Muzyka i Multimedia

Utworzyłbym też subforum dla stacji ZPR Media a ATM Rozrywkę przerzuciłbym do działu Polsatu. Mile widziany też dział dla MWE Networks.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Iluzjonista
Junior
x 49
x 40
Kontakt:

Post autor: Iluzjonista »

A ja bym Polandowi proponował dać rangę "My3 fanboy". W końcu on ma szczególny wkład w rozwój My3 na tym forum.
Ano i jeszcze, nick i ranga w kolorach My3 :D
Szukam Milionerów z lat 99-03! Pisać PW jeśli coś masz 😀
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 17
x 171
Kontakt:

Ciebie to już chyba za bardzo wyobraźnia ponosi ponieważ aż takim fanatykiem My3 jak sibie myślisz nie jestem :lol:
Awatar użytkownika
Christianus
Junior
x 192
x 198

Post autor: Christianus »

Twoja forumowa aktywność wskazuje jednak na co innego. Po całym dniu nadrabiam posty i już w dwóch wątkach poruszyłeś temat My3 pomimo tego, że nie wystąpią ani w "Szansie na sukces" ani w "Tańcu z gwiazdami". Jak mało kto zaśmiecasz różne tematy i męczysz komentarzami na temat zespołu, który nie odniósł żadnego sukcesu na polskim rynku muzycznym (od razu uprzedzam, w ewentualnej odpowiedzi nie wypisuj ile piosenek wydały i gdzie koncertowały, nie obchodzi mnie to). O tym koszmarku z ich udziałem też już zresztą - oczywiście poza Tobą - mało kto pamięta. Nie wiem czy Twoje posty są objęte jakąś ochroną, ale już dawno powinno to zostać ukrócone.
Awatar użytkownika
Iluzjonista
Junior
x 49
x 40
Kontakt:

Post autor: Iluzjonista »

Poland pisze:
25 sty 2020, 18:25
Ciebie to już chyba za bardzo wyobraźnia ponosi ponieważ aż takim fanatykiem My3 jak sibie myślisz nie jestem :lol:
mmm, właśnie widzę XD
W tematach "Taniec z Gwiazdami" czy "Eurowizja" co drugi post spamisz coś o My3 podczas gdy ten "zespół" to nisza.
Szukam Milionerów z lat 99-03! Pisać PW jeśli coś masz 😀
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
x 581
x 743

Post autor: N-O-R-O-N »

Poland pisze:
25 sty 2020, 18:25
Połowa z 500 wspomnień o tym zespole na forum pochodzi od ciebie :)
#TVPZaMurem :P ----> #TępaPropaganda

#R8G :)
Awatar użytkownika
Manieq
VIP Expert
x 227
x 835

Post autor: Manieq »

Połowa? Ja bym powiedział, że minimum 4/5 :D
POZDRAWIAM | MANIEQ
28 VI zagłosowałeś mądrze? 12 VII zagłosuj jeszcze mądrzej! ✌️🇵🇱
.
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 17
x 171
Kontakt:

Zmieniając temat proponuje połączyć jednak "Jak oni śpiewają" i "Star Voice. Gwiazdy mają głos" skoro oparte są one na jednym formacie.
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
x 581
x 743

Post autor: N-O-R-O-N »

A ja bym raczej zostawił tak, jak jest, mając na uwadze choćby fakt, że programy mają zupełnie inne nazwy.
#TVPZaMurem :P ----> #TępaPropaganda

#R8G :)
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 17
x 171
Kontakt:

Niby tak ale z drugiej strony na przykład na Wikipedii oba programy są przedstawione jako jedno z powodu chociażby formatu ;)
Awatar użytkownika
MaciejOlek
VIP Expert
x 476
x 12

Post autor: MaciejOlek »

A po co? Dla mnie to dwa osobne programy. Zupełnie inne nazwy i tym podobne. Zgadzam się z @N-O-R-O-N.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy forum”