Reklamy na forum

Wszystko co związane z działaniem tego forum.
Awatar użytkownika
Pawel
Thinker
x 68
x 174

Reklamy na forum

Post autor: Pawel » 31 mar 2019, 11:22

A ja mam wywalone czy dla kogoś jestem cebulakiem czy nie. Mam włączony bloker bo jest mi tak wygodnie. Reklamy niestety w dalszym ciągu potrafią skutecznie zniechęcać do przeglądania zawartości wielu stron o czym można się przekonać wchodząc na taką strone w trybie incognito albo np. przez smartfona (tam nie mam blokera zainstalowanego).

Co do pop-upów z głośnym wideo to niestety tak różowo nie jest. W dodatku teraz wiele stron odpala automatycznie filmiki (niektóre strony z głosem, niektóre chociaż bez głosu) a bloker takie filmiki też blokuje.
1 x
Ten co dostaje ostrzeżenia za prawdę. Bo nikt tutaj nie potrafi zaprezentować RIGCZ.
PRECZ Z CENZURA!!!
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
x 44
x 215
Kontakt:

Reklamy na forum

Post autor: Tomek » 01 kwie 2019, 0:50

Karol pisze:
30 mar 2019, 21:57
https://marketingdlaludzi.pl/za-darmo-u ... -adblocka/

Ktoś bardzo fajnie opisał bezsens, a precyzyjniej niesprawiedliwość płynącą z funkcjonowania oprogramowania blokujacego reklamy. Z jednej strony irytują nas nachalne reklamy i tym tłumaczy się używanie adblocków, z drugiej strony zamiast odpuścić sobie korzystanie z jakiegoś portalu, który de facto wkur*ia nas bannerami, decydujemy się na zablokowane w nim reklam i zapoznawanie się z jego treściami z pominięciem podstawowej zasady - reklama za treść 😀
Jak rozumiem pan Karol grzecznie przesiaduje na fotelu każdy wyemitowany blok reklamowy podczas oglądania programów na TVP, Polsacie czy TVN-ie? Czy może w ogóle odpuszcza sobie te kanały? Bądźmy sprawiedliwi, okej? Żadnego wychodzenia do toalety czy po herbatkę? :P

Dla mnie sprawa jest prosta - jeśli dana strona narzeka na adblockery to niech po prostu wyłączy możliwość przeglądania strony przy ich użyciu. Może wyświetlenia spadną, ale przynajmniej zostaną ci, którym tak naprawdę zależy i skończy się narzekanie na ludzi, którzy blokują reklamy. Spadnie transfer i będzie sprawiedliwie :P.

TVP zrobiło tak z ważniejszymi materiałami na swojej stronie i jakoś nie mam problemu, żeby obejrzeć te 1-2 minuty przed włączeniem się transmisji meczu na sport.tvp.pl. Z drugiej od kiedy onet wprowadził taki warunek totalnie go olewam - wchodzę raz na pół roku, aby sprawdzić starą skrzynkę emailową zapchaną wewnętrznym spamem :D.

Prawda jest taka, że portale usprawiedliwiają swoją niemożność zarobienia większych pieniędzy adblockerami, a tak naprawdę to wina mało atracyjnej treści z clickbaitowymi tytułami. W innym wypadku nie bawili się w pośrednie środki i postarali się o odpowiednie skuteczne blokady. Przecież użytkownicy nie uciekną z powodu reklam, prawda?
1 x
HENSHIN!
Patryk M
x 231

Reklamy na forum

Post autor: Patryk M » 01 maja 2019, 12:58

Ach te reklamy. Wszędzie się wcisną. :lol:
Screenshot_20190501-125423.jpg
1 x
Awatar użytkownika
kacper3100
Thinker
x 158
x 207
Kontakt:

Reklamy na forum

Post autor: kacper3100 » 30 lip 2019, 14:09

Zaczynam lubić te reklamy. 😄

Uwaga, gołe cycki.
[ Spoiler ]
1 x
Zostało 27 dni do końca kadencji PiS. (Aktualizacja: 17.09)
TYLKO RADIO ZET I TVN.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 291
x 1476

Reklamy na forum

Post autor: Karol » 30 lip 2019, 14:51

Obrazek akurat pochodzi z tamtej strony w wątku 🙂 Także można winić tylko tego, kto go wrzucił 😉
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy forum”