Urodzinki forum

Wszystko co związane z działaniem tego forum.
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod
x 123
x 258

Urodzinki forum

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Direct »

Również życzę wszystkiego dobrego administracji, ekipie, użytkownikom i forum jako całości :). Kolejnych co najmniej 13 lat.
Karol pisze:
24 maja 2019, 4:51
Może to dlatego, że jestem drugim zarejestrowanym użytkownikiem [...]
To dlaczego nr Twojego profilu to 3? ;)
Pozdrawiam, Direct
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 544
x 2614

Urodzinki forum

Post autor: Karol »

@Direct pierwszy numer prawdopodobne przypisany był do konta administratora, jeszcze w punbb - zapewne zakłada się ono automatycznie wraz z postawieniem całego skryptu 😉
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
x 181
x 285

Urodzinki forum

Post autor: Nina »

Dołączam się do życzeń urodzinowych :) Moje 7 lat stażu okazało się chwilą, która minęła nie wiadomo kiedy.To na prawdę świetne forum, na które chce się zaglądać i wymieniać opinie, bardzo doceniam dbałość "opiekunów", tych oficjalnych i "wolontariuszy" o poziom naszych rozmów, a także przywoływanie do porządku tych, którzy próbują być na bakier z netykietą, pozdrawiam tę ekipę jak i wszystkich użytkowników :)
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Awatar użytkownika
jas06
Junior
x 54
x 68
Kontakt:

Urodzinki forum

Post autor: jas06 »

Nie wiem, czy jest za późno, ale jak forum, to dalszego rozwijania i kolejnych sukcesów, i więcej użytkowników chętnych do pisania nie tylko podczas BB. I więcej spokoju. A co do tego, myślę, że 2.5 trochę dla mnie to za dużo... :)
pwojciechowska
Użytkownik
x 1

Re: Urodzinki forum

Post autor: pwojciechowska »

Sto lat dla forum!!!!

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 544
x 2614

Urodzinki forum

Wkrótce :)

Zapraszam chętnych do złożenia życzeń forum :) Piszcie na priv.
Awatar użytkownika
Ogorek
Obserwator
x 302
x 45

Urodzinki forum

Post autor: Ogorek »

Wszystkiego najlepszego dla forum z okazji 14 lat jego istnienia :)
12 lipca ponownie idę na wybory :)
#Duda2020
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
x 565
x 717

Urodzinki forum

Post autor: N-O-R-O-N »

Przyłączam się do życzeń, niech forum trwa jak najdłużej. Wszystkiego najlepszego i oby tak dalej. Pozdrawiam wszystkich użytkowników i gości. Za rok piętnastka ;)
#TVPZaMurem :P ----> #TępaPropaganda
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
x 63
x 290
Kontakt:

Urodzinki forum

Post autor: Tomek »

Zarejestrowany: 24 maja 2006, 22:01, będzie trochę prywaty, ale wesołej... :D

Pamiętam, jak dzisiaj. Link znalazłem na forum Medialinku i pomyślałem sobie - mam czas to wykorzystam szansę i zarejestruję się pod własnym imieniem. Pomijając fakt, że forum od początku było wielkim sukcesem (lawinowo powstawały różne tematy i posty), co dopingowało użytkownika do włączenia się do dyskusji, nawet nie spodziewałem się, że zostanę tu - z przerwami - na kolejne 14 lat. :lol:

Moje pierwsze posty. Fajnie, że forum segreguje posty chronologicznie i można cofnąć się bezpośrednio do swoich, własnych początków:

1.viewtopic.php?f=195&t=26&p=277#p277 (5 minut po rejestracji). Od razu narzekanie :lol:
Ech... Viacom zamiast prowadzić stację dla widza, kombinuje jak tu zarabić najtańszym kosztem. Ten program jest tego przykładem.

A kiedyś mówiono, że 4fun.tv jest kiepska
2. viewtopic.php?f=128&t=56&p=290#p290 (16 minut po rejestracji) - pierwszy, założony temat :D
Antyradio

Co myślicie o tym radiu? Moim zdaniem "niegrzeczne dziecko eteru" jest najlepszą stacją w Polsce. Programy są prowadzone ciekawie, oryginalnie.Jest śmiesznie. Niestety KRRiT nie ma poczucia humoru i za te żarty karze :mad: (pamięta ktoś jeszcze akcje reklamową "Radio 94! To nas kręci!" [i pokretła na piersiach:D]).
Dobrą masz pamięć chłopie, ja tego akurat kompletnie nie pamiętam. :lol:

3. viewtopic.php?f=195&t=54&p=299#p299 (23 minuty po rejestracji) - kolejne narzekania :lol:
Ja pamiętam. Jedyna stacja, która nadawała profesionalne programy muzyczne. Nie to co dzisiejsza sztuczna Viva czy 4fun.tv (nie wspominając już o MTV, który jest samym dnem).
4. viewtopic.php?f=118&t=61&p=329#p329 (47 minut po rejestracji) - mój, pierwszy, złoty patent na życie zaprezentowany na forum. ;)
Obejrze ten kanał, jeśli będe chciał się nauczyć gotować. W innym wypadku go nie włącze. Od takich programów kulinarnych zawsze chce mi się jeść
5. viewtopic.php?f=12&t=47&p=356#p356 (63 minuty po rejestracji, z kosza) - uwaga! Tomek chwali TVN! :lol:
Z pewnością nie bedzie łatwo, ale wierze w ich. W końcu ITI pokazało nie jeden raz, że zna się na biznesie. Zresztą patrząc na TVN, Polsat, Cyfre ten pierwszy ma najwięcej kanałów produkowanych przez siebie.

Przed istnieniem forum nienawidziłem TVN-u, potem przez 14 lat na forum: lubiłem tą stację i jechałem po Polsacie, potem wróciłem do krytyki TVN-u, aby na końcu stwierdzić, że telewizja to w ogóle przeterminowane dziadostwo. Jak to mówią, tylko krowa nie zmienia zdania. :P
HENSHIN!
Awatar użytkownika
Ama18
VIP Expert
x 71
x 117
Kontakt:

Urodzinki forum

Post autor: Ama18 »

Sto lat!

Nie obchodzę okrągłej rocznicy, ale opiszę swoją przygodę ;) Jesienią 2008 roku szukałem parametrów nadawania TVP Info FTA na satelicie Astra. Wiecie, to czasy, w których Cyfrowy Polsat tego kanału nie miał, a Jedynkę i Dwójkę ciągnął z telewizji naziemnej :lol: Znalazłem informację. Założyłem konto, chciałem na początku poobserwować dyskusję ;) Po kilku miesiącach zacząłem się udzielać, a potem już poszło...

Najlepszą rekomendacją dla tego forum niech będzie to, że... nie jestem teraz obecny na żadnym innym okołomedialnym. Satkurier, tvpforum, tvpolsat.info i wiele innych - rejestrowałem się, pisałem, ale po jakimś czasie opuściłem. Forum Media2 się trzyma całkiem mocno, a rozszerzenie tematyki na dyskusje o konkretnych audycjach było strzałem w dziesiątkę. W ogóle cieszę się, że to miejsce nadal istnieje i nadal skupia tyle sensownych i barwnych osób.

Dziś modne są Facebooki i tamtejsze grupy. Z masą osób i żywiołowymi dyskusjami, ale prowadzonymi w kompletnym chaosie. Stąd cenię sobie takie zwykłe, "archaiczne" forum z podziałem na działy i tematy.

Na koniec podziękowania dla całej ekipy moderatorsko - adminowej. I dla adminów technicznych. 14 lat, a wszystko tu działa. Nie ma problemów z polskimi znakami, nie ma problemów z wyszukiwaniem. To naprawdę świetna sprawa. Niech jeszcze wrócą "serduszka" pod postami :P

Dlaczego Ama18? Nie wiem :P Nick nie ma związku ani z imieniem, ani z jakąkolwiek osobistą datą. Ale fakt, na różnych forach trzymałem się tego nicka.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 544
x 2614

Urodzinki forum

Prze Państwa, Wszystkiego Najlepszego! Dziękuję Wam za 14 lat rozwijania Forum Media2 :)

Film urodzinowy będzie dostępny po godz. 15:15 :)

Mam nadzieję, że większości się spodoba, a przynajmniej liczę, że nikt nie poczuje zawodu :) Co niektórzy mogą mieć wręcz przeciwne odczucia.
Awatar użytkownika
Mateusz97
Użytkownik
x 1
x 1

Urodzinki forum

Post autor: Mateusz97 »

Ja także życzę wszystkiego najlepszego dla użytkowników forum, a zwłaszcza dla mnie zero ostrzeżeń i banów przez bardzo długi czas 😊
[ Spoiler ]
Kostka
Użytkownik
x 7

Urodzinki forum

Post autor: Kostka »

Z okazji dzisiejszych 14. urodzin forum życzę wszystkim użytkownikom wszystkiego dobrego, oby to forum żyło dłużej, oby zainteresowanie było jeszcze większe, oby więcej nowych ludzi tu przychodziło, i życzę przede wszystkim administracji i moderacji tego, żeby kontrolowała bieżącą sytuację, i żeby nie doszło nigdy do przeróżnych dram i konfliktów. :)
Jordi
VIP Expert
x 1676
x 1770

Urodzinki forum

Post autor: Jordi »

Dołączam się do życzeń 😊

Ja śledzę forum od 9 lat, a konto oficjalnie mam 7, czyli połowę czasu jakie forum istnieje. Szmat czasu, ale minął szybko także dzięki dyskusjom tutejszym ;)

Oby forum działało i się dalej rozwijało!
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3029
x 1325

Urodzinki forum

Post autor: Trzeciak »

Mi tutaj minęło jakiś miesiąc temu 12 lat, więc cały szmat czasu. Nie mniej życzę forum i użytkownikom wszystkiego najlepszego, obyśmy tutaj przeżyli jeszcze wiele wspaniałych chwil. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy forum”