Urodzinki forum

Wszystko co związane z działaniem tego forum.
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert
x 826
x 2308

Urodzinki forum

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

A ja nam wszystkim życzę, żeby te 14 lat, to był dopiero początek :)
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 16
x 170
Kontakt:

Urodzinki forum

Post autor: Poland »

Jordi pisze:
24 maja 2020, 12:16
Dołączam się do życzeń 😊

Ja śledzę forum od 9 lat, a konto oficjalnie mam 7, czyli połowę czasu jakie forum istnieje. Szmat czasu, ale minął szybko także dzięki dyskusjom tutejszym ;)

Oby forum działało i się dalej rozwijało!
I ja się dołączam do życzeń gdyż wszystko to co mógłbym powiedzieć zostało już powiedziane. Wszystkiego najlepszego!
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
brk
VIP Expert
x 12
x 33

Urodzinki forum

Post autor: brk »

Fajnie tu z Wami jest.
Forum czytam przynajmniej od 13 lat (pamiętam start TVP Info, który był opisywany tu, na forum). Zarejestrowałem się prawie 10 lat temu, więc większość tego czasu jestem na nim jako aktywny user.
Kolejnych 14 lat! :)
Już 10 rok tutaj.. jak ten czas leci ;D
Awatar użytkownika
TelevisionArchive
Użytkownik
x 1
Kontakt:

Urodzinki forum

Post autor: TelevisionArchive »

Ja również życzę Wszystkiego Najlepszego dla Forum Media 2 :)
W porównaniu do niektórych można powiedzieć, że jestem "nowy" ze względu na długość istnienia konta, ale co tam?
Oczywiście życzę kolejnych sukcesów :)
Awatar użytkownika
Manieq
VIP Expert
x 210
x 815

Urodzinki forum

Post autor: Manieq »

Khem... Khem... Ciszaaa, teraz @Manieq przemawia :D

Kochane biało-niebieskie forum z dwójką w kopniętym kwadracie. Czternaście lat. Wydaje się mało - co tam, jakiś zbuntowany, wybuchowy ludek, dla którego największym problemem jest kartkówka z matmy. Ale nie w świecie wirtualnym. Czternaście lat w przestrzeni wirtualnej to naprawdę dużo czasu. Co więc by tu życzyć? Przede wszystkim sprawnych serwerów, bo w świecie dynamicznie rozwijających się mediów nawet krótka przerwa jest niemile widziana (chociaż najwięksi tego e-świata też zmagają się z tym problemem). Jak najwięcej owocnych dyskusji, bo czytać je i w nich się udzielać to mimo wszystko sama przyjemność. Administracji i moderacji życzę jak najmniej spamerów i rzadszego przymusu wlepiania ostrzeżeń i banów tym, którzy (niestety) na nie solidnie pracują. No a wszystkim? Pogody ducha, zdrowia (w erze COVIDa bardzo potrzebnego) , sprawnych nadgarstków (żeby od tego pisania ręce wam nie odpadły :D) itede itepe - dużo by życzyć ;). Bo choć czasem dzieli nas wiele - od odległości na poglądach kończąc - jesteśmy jednością, którą łączy jedno. Media. Czy to jakaś stacja telewizyjna której kochamy lub nienawidzimy, czy to paski w kanałach informacyjnych, czy to rywalizacja naszych ulubionych postaci w rozmaitych programach - nieważne. Ważny jest sam fakt, że rozmawiamy. Bo warto rozmawiać.

Dobra, lanie wody było, to przyjmij ode mnie, @Karolu, nasz główny dowodzący, symboliczny torcik. Dla nikogo słodyczy nie zabraknie, także smacznego i jedzcie na zdrowie. 🎂

I to pisałem ja, Manieq. 4 lata jako użytkownik, 7 lat jako obserwator.
POZDRAWIAM | MANIEQ
Sonilink
Użytkownik

Urodzinki forum

Post autor: Sonilink »

Wszystkim teraz zycze jako swiezy uzytkowik i ciut roczny obserwator, wszystkiego najlepszego z okazji 14 urodzin forum media2.
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
x 436
x 1050

Urodzinki forum

Post autor: Medyk24 »

Wszystkiego najlepszego dla forum, a przede wszystkim dla jego użytkowników bo razem świętujemy i bez nas nie byłoby tego, co tu dużo mówić najlepszego forum medialnego w polskiej przestrzeni internetowej. Życzę wielu merytorycznych dyskusji, poszanowania pogldów i dystansu do oataczającej nas niezbyt przyjemnej rzeczywistości. Mimo iż się nie znamy prywatnie czuję dużą sympatię do tej naszej społeczności i z chęcią wchodzę do tego "domu" by spotkać osoby, które tak jak ja lubią śledzić co się dzieje na szklanym ekranie.

PS: Wielkie ukłony dla @Karol za poświęcony czas i zwerbowanie tylu medialnych osobowości do urodzinowego filmu, a także duże brawa dla użytkowników, którzy odważyli się wystąpić. #goodjob #sztos 👍
POZDRAWIAM, Medyk24
MARCEL17101980
Użytkownik

Urodzinki forum

Post autor: MARCEL17101980 »

Wszystkiego najlepszego dużo zdrowia,szczęścia,pomyślności oraz spełnienia najskrytszych marzeń z okazji urodzin.
Olszewski Tomasz
Awatar użytkownika
mi8sp1590Priv
Obserwator
x 57
x 62

Urodzinki forum

Post autor: mi8sp1590Priv »

Wszystkiego najlepszego dla forum i wszystkich użytkowników! :)
Michał
Awatar użytkownika
kamol
Obserwator
x 230
x 61

Urodzinki forum

Post autor: kamol »

Wszystkiego dobrego dla forum.media2!!! Żeby to miejsce integrowało ludzi tak samo jak teraz! 🥳 STO LAT!! :) :D
[ Spoiler ]
Trzaskamy w drugiej turze! 8)
Pamiętaj - TWÓJ GŁOS JEST WAŻNY!
W RYTMIE Polsatu
Użytkownik

Urodzinki forum

Post autor: W RYTMIE Polsatu »

Mimo, że na forum jestem dopiero kilka miesięcy to dobrze się tu czuję :DD Wszystkim Wam życzę wszystkiego najlepszego! Żebyśmy mieli o czym dyskutować przez kolejne lata ^-^
Awatar użytkownika
szewol
Media2.pl

Urodzinki forum

Post autor: szewol »

Wszystkiego najlepszego :)

PS. @Karol dlaczego nie ma Ciebie w urodzinowym wideło? Skandal! :P
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 16
x 170
Kontakt:

Urodzinki forum

Post autor: Poland »

Nie tylko jego. Wielkim nieobecnym jest też @Trzeciak.
Więcej odwagi wam chłopaki życzę na te 14-lecie - skoro ja wypadający fatalnie przed kamerą mogę wystąpić to wy tym bardziej ;)
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Ogorek
Obserwator
x 296
x 43

Urodzinki forum

Post autor: Ogorek »

@Poland, może oni wystąpią na 15-lecie, bo to będzie bardziej okrągła rocznica ;) Zresztą czas pokaże.

Widzę, że inni opowiadają swoją historię na forum, to ja opowiem swoją :)
To konto mam od niecałych 2 lat, ale na forum byłem obecny już od 2013 roku - najpierw miałem konto @pommidor, a następnie @AdamKot34, ale do obu kont już zgubiłem hasła, dlatego założyłem trzecie ;) W latach 2015-2017 miałem przerwę od forum. Potem wróciłem - najpierw na lato 2018 już pod obecnym kontem, następnie na lato 2019, by już na stałe wrócić, jak się zaczęła pandemia koronawirusa. Wówczas nie miałem co robić i przegiąłem ze spamowaniem na forum, za co dostałem ostrzeżenie. Od tej pory staram się zachowywać umiar w pisaniu postów na forum i na mChacie :)

Swoją drogą bardzo dobry pomysł z tym mChatem, fajne były też serduszka, szkoda, że zniknęły.
Ostatnio zmieniony 24 maja 2020, 19:51 przez Ogorek, łącznie zmieniany 1 raz.
12 lipca ponownie idę na wybory :)
#Duda2020
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
x 562
x 716

Urodzinki forum

Post autor: N-O-R-O-N »

Całkiem fajny jest ten filmik urodzinowy, zebrano ludzi z TVP, TVN, Polsatu, Superstacji. Może na 15 lat forum niech będzie 15 użytkowników przed kamerą ;)

Ja obserwuję forum od 2013 roku i w dalszym ciągu podziwiam.
Jeszcze bym chciał życzyć wszystkim merytorycznych dyskusji, spokoju, ale i też dobrych emocji przy oglądaniu programów, czy to w tradycyjnej TV, czy w serwisach VOD. :) Trzymajcie się.
#TVPZaMurem :P ----> #TępaPropaganda
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy forum”