Kwestie formalne

Wszystko co związane z działaniem tego forum.
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

Kwestie formalne

Post autor: Ice » 16 gru 2008, 20:43

Racji nikomu nie przyznaję, ale istnieje takie coś jak netykieta - i do niej trzeba się również stosować jeśli jakiś punkt regulaminu jest pominięty na Forum. A jeśli nie ma takiego punktu uwzględnionego w netykiecie to istnieje takie pojęcie jak ''zachowanie dobrego smaku''. Fakty są niepodważalne - takich rzeczy nie powinieneś pisać, a - jak sam pewnie wiesz - dlatego, aby zachować klasę. Choć przy niektórych osobach tutaj o to trudno - i nie mówię tu o moderatorach ani administracji a o niektórych userach - to tak w ramach jasności.

Jeszcze odnośnie oskarżeń co do Majkella to mógłbyś sobie darować bo równocześnie mógłby to być inny mod, który również to przyuważył. Zamiast bezpodstawnie i bez dowodów go oskarżać mógłbyś to załatwić w inny sposób. A jak sami wiemy moderzy nie za każdym razem muszą tłumaczyć się ze swojego postępowania - co więcej widocznie Ci się ''nazbierało'' i stąd BAN. Tak myślę.
0 x
Awatar użytkownika
burli
Użytkownik
Kontakt:

Kwestie formalne

Post autor: burli » 16 gru 2008, 21:12

To, co o nim piszę, jest niczym w porównaniu z jego wypowiedziami z innego forum.
Skoro sie nazbierało mi, informacja o banie powinna zawierać uzasadnienie z punktami Regulaminu. Nadal jednak uważam, ze to, co zrobiono, było bezpodstawne.
0 x
Można być moderatorem media2, ale można też być chamem.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 406
x 2229

Kwestie formalne

Post autor: Karol » 16 gru 2008, 21:19

burli pisze:Od kiedy moderatorzy i/lub administracja ma prawo do banowania wbrew regulaminowi.
A od kiedy użytkownicy mają prawo kwestionować ich decyzje? Co gorsza uważasz, że jeśli Media2.pl samo źle wypada, to na forum trzeba pisać żałosne bzdety. Pisz takie bzdury na swoim forum, a nie tutaj. Nikt Ci pisać nie zabrania, jednak z takimi głupotami to trzymaj się na kilometr stąd. I nie cwaniakuj regulaminem, bo sam go napisałem i nie miałem zamiaru opisywać w nim takich beznadziejnych przypadków jak twój.
0 x
Awatar użytkownika
burli
Użytkownik
Kontakt:

Kwestie formalne

Post autor: burli » 16 gru 2008, 21:21

Otóż ja nie kwestionuję. Nie domagam sie przeprosin czy czegoś podobnego. Wyrażam tylko swoją opinię i zadaję jasne pytanie. ylko po to, zeby inni wiedzieli "na czym stoją".
0 x
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 406
x 2229

Kwestie formalne

Post autor: Karol » 17 gru 2008, 16:31

Wiesz, jesteś moderatorem innego forum i doradzałbym abyś tam zajmował się porządkami. Sam wiesz jak beznadziejnie się zachowałeś wymyślając jakieś dziwne sytuacje w TVP i nie dziw się, że tak samo jesteś teraz traktowany.
0 x
Awatar użytkownika
burli
Użytkownik
Kontakt:

Kwestie formalne

Post autor: burli » 17 gru 2008, 19:44

Myślałem, że istnieje wolność w wypowiadaniu się. A tu się okazuje, że VIP mówi mi, gdzie mam sie udzielać. Hahahahahahahaha. Dobre.
0 x
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 406
x 2229

Kwestie formalne

Post autor: Karol » 17 gru 2008, 19:54

Jeśli według Ciebie to co jest pod moim nickiem ma świadczyć o tym, czy mogę Ci zwracać uwagę, czy nie, to jesteś człowiekiem płytkim i ograniczonym. Mam prawo dbać o poziom merytoryczny tego forum, bo mimo, że nie mam tu żadnej konkretnej funkcji, to nadal jestem jego twórcą. I aż żal mi d*pę ściska, gdy na forum pojawiają się coraz to lepsze czubki. Dziwi mnie, że nie docierają do Ciebie pewne fakty i to, że ranga według Ciebie świadczy o moich prawach w tym miejscu. Z pewnością są one większe niż twoje. Wierz mi, że pod wnioskiem o usunięcie z forum podpisałby się nie jeden użytkownik, ale to już nie dyskusja do tego działu, bo są pewne miejsca, do których nie powinieneś mieć wglądu. Zresztą, żaden Palikot (nick z forum SK - buhah, żałosny) nie będzie mi mówić co ja mogę, a czego nie.

Moja propozycja jest taka - włącz sobie radio i rób nasłuchy, bo z tego co się orientuję, tylko w tym się dobrze czujesz. Rzeczywistość już przestała dla Ciebie istnieć.

Chciałem Ci także pogratulować poziomu rozwoju, bowiem zachowujesz się jak 12-latek. Wystarczy spojrzeć na twoją sygnaturę na forum SK:
"Forum Sat Kurier to nie forum media2.pl. My nie banujemy bez powodu. Zapraszamy!"
Wiecie co? Mi to się scyzoryk w kieszeni otwiera. Ten człowiek ma ponad 20pare lat, ale zatrzymał się chyba intelektualnie w podstawówce.

EDIT: Wnoszę o zamknięcie tego wątku, ponieważ ktoś tu próbuje narobić szumu wokół własnej osoby.
0 x
Awatar użytkownika
Majkell
VIP Expert
Kontakt:

Kwestie formalne

Post autor: Majkell » 17 gru 2008, 22:50

burli pisze:Poza tym rzekomy powód zbanowania wcale nie narusza Regulaminu. Czyli to "moderator", najpewniej o nicku zakończonym ll, złamał wszelkie zasady. Jeśli moje podejrzenia, co do osoby, są słuszne, pewne jest, ze do celów walki osobistej została wykorzystana funkcja moderatora.
Burli, Twoje zachowanie nie dość, że jest żałosne - to jeszcze wyjątkowo bezczelne. Teraz niestety zmuszony jestem Cię ośmieszyć (na Twoje własne życzenie). Otóż: przyjmij do wiadomości, że to nie ja dałem Ci bana. Nie było mnie od przedwczoraj na forum, a o całej sprawie dowiedziałem się dopiero dziś z forum dla użytkowników z rangą VIP. Nie raczyłeś nawet sprawdzić daty mojego logowania, tylko rzuciłeś jakieś schizofreniczne oskarżenia.

Poza tym - jaka walka osobista, człowieku? Nie jesteś dla mnie "partnerem" do pojedynku - nawet słownego. To, że Ci kiedyś odpisałem na innym forum dość mocnymi słowami, nie oznacza, że toczę z Tobą jakąś wojnę. Chcesz, abym był szczery i powiedział , co o Tobie myślę? Proszę bardzo: zwyczajnie mnie śmieszysz. Jesteś dla mnie nieszkodliwym dziwakiem. Postacią, którą nawet lubię, bo dodaje pewnego kolorytu forom, na których się udziela. Uważam, że czujesz się niedoceniany przez otoczenie i próbujesz zwracać na siebie uwagę. Gdy ktoś Ci coś wytknie - lubisz brać ludzi na litość tekstami w stylu: "masz rację, jestem głupi". Swego czasu pogniewałeś się na Radio TOK FM, bo nie trakowali Cię poważnie jako autora nieoficjalnej strony. Do tego cierpisz na jakąś "manię prześladowczą" i doszukujesz się ludzi, którzy chcą Cię zniszczyć. Do tego, co piszesz - podchodzę z przymrużeniem oka - przy czym nie wyobrażam sobie np. pewnego forum o radiu bez Twoich wynurzeń. W ewentualnej polemice - raczej nie mam problemów z Twoimi argumentami. Jaki więc mógłbym mieć prywatny cel w dawaniu Ci bana?
burli pisze:Domagam się kategorycznie wyjaśnienia. W przeciwnym wypadku sprawa trafi do usenetu.
Do Usenetu? Może do Interpolu od razu? :)

PS. Teraz sprawdziłem, o co poszło - ewidentnie próbowałeś wprowadzić w błąd użytkowników forum fałszywą informacją. Nie pomyślałeś, że to podpada pod trolling, który na każdym forum jest niemile widziany? Jasne - najłatwiej się oburzyć, odsunąć winę od siebie i twierdzić, że moderator Cię prześladuje... OK, myśl sobie na temat słuszności tego bana co chcesz - tylko mnie do tego nie mieszaj...

PS. Pozwoliłem sobie jednak otworzyć wątek, aby Burli miał możliwość ustosunkowania się. Mam nadzieję, że konieczności ponownego zamykania już nie będzie.
0 x
Awatar użytkownika
burli
Użytkownik
Kontakt:

Kwestie formalne

Post autor: burli » 18 gru 2008, 10:32

Majkell pisze:Otóż: przyjmij do wiadomości, że to nie ja dałem Ci bana. Nie było mnie od przedwczoraj na forum, a o całej sprawie dowiedziałem się dopiero dziś z forum dla użytkowników z rangą VIP
Racja. Nie sprawdziłem. Przepraszam.
Majkell pisze:trolling
I tak od razu wystarczyło napisać. Uniknęlibyśmy zaśmiecania wątku.

Do reszty wypowiedzi nie ustosunkuję się mimo chęci. Nie chcę po prostu bałaganić w temacie.
0 x
Awatar użytkownika
Maciek23
VIP Expert
x 1

Kwestie formalne

Post autor: Maciek23 » 18 gru 2008, 15:11

Co to w ogóle ma być? Jakaś kolejna pożal się boże prowokacja? Co do twoich słów to i tak już wystarczająco nabałaganiłeś w tym wątku.
0 x
Awatar użytkownika
burli
Użytkownik
Kontakt:

Kwestie formalne

Post autor: burli » 18 gru 2008, 16:31

Żadna prowokacja. Myślę, że sprawa jest już zamknięta. Jeśli tak Moderacja uzna, proszę o przeniesienie dyskusji do kosza.
0 x
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
x 2
Kontakt:

Kwestie formalne

Post autor: RaPi » 18 gru 2008, 20:36

Zrobimy sobie mała przerwę w dyskusji.
0 x
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

Kwestie formalne

Post autor: Ice » 10 lut 2009, 21:49

[Po konsultacjach, pozwoliłem sobie na nowo otworzyć wątek, na razie na próbę. Myślę, że czas jest odpowiedni, ale ostrzegam, że wszelkie kłótnie są ZAKAZANE. Jeśli takowe się odbędą będę zmuszony je kasować.]

Dodając swoje zdanie w ''kwestiach formalnych'' - dla nie wtajemniczonych - moderatorem zostałem co nie oznacza, że będę się całkowicie rządził. Moje obowiązki możecie poznać w wątku ''Regulamin Forum''. Jeszcze mała prośba - jeśli macie jakieś zastrzeżenia co do wątków, postów i użytkowników czy też po prostu macie inne pytania i spostrzeżenia dzielcie się nimi poprzez PW do moderatorów. Zachęcam także do korzystania z opcji raportowania posta.
0 x
Miś Uszatek
Użytkownik

Kwestie formalne

Post autor: Miś Uszatek » 03 mar 2009, 22:33

Czy na forum nie ma ogólnego tematu o Polsacie? Są kanały tematyczne inne kanały powiązane a samego Polsatu nie ma. Po raz kolejny mnie wkurzyli. W programie jak byk stoi 22:40 CSI: Kryminalne zagadki Miami Jest 22:27 i serial się zaczyna. Już kilka takich numerów wycięli.
0 x
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 406
x 2229

Kwestie formalne

Post autor: Karol » 04 mar 2009, 16:21

To poszukaj dokładnie, a nie tutaj o tym pisz. A jak nie ma to załóż.
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy forum”