Kwestie formalne

Wszystko co związane z działaniem tego forum.
Awatar użytkownika
Abbott
VIP Expert
Posty: 4840
Rejestracja: 18 sie 2018, 15:42
x 1161
x 3564

Kwestie formalne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abbott »

Seruo? Ban do 21:00? Naprawde @Trzeciak nie masz chyba większych jaj.

Ale @Tomek twoich działów japońskich kreskówek nikt nie czyta i nie komentuje, więc nikt problemu z tobą nie ma.
Ostatnio zmieniony 14 wrz 2019, 15:23 przez Abbott, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49674
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

Kwestie formalne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Widocznie nie tylko Twoje zdanie się liczy. A dotkliwość kary dla @bustrama jest moim zdaniem wystarczająca.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8576
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 870

Kwestie formalne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matik »

Dotkliwa? Toż to żadna kara dla niego.
Awatar użytkownika
Abbott
VIP Expert
Posty: 4840
Rejestracja: 18 sie 2018, 15:42
x 1161
x 3564

Kwestie formalne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abbott »

No tak, bo poprzednie nasze zgłoszenia z pozostałych miesięcy zamykałeś z automatu i wy*ebywałeś w kosmos. 😛
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8082
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 139
x 950
Kontakt:

Kwestie formalne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

Abbott pisze: 14 wrz 2019, 15:20 Ale @Tomek twoich działów japońskich kreskówek nikt nie czyta i nie komentuje, więc nikt problemu z tobą nie ma.
A ma piernik do wiatraka - to ma być jakieś ad personam nijak nie odnoszące się do moim argumentów?

Chcecie dawać bana użytkowników za to, że w jednym zdaniu padło słowo "zboczenie" (w cudzysłów, czyli przenośnia) i LGBT, choć pierwsze słowo nie odnosi się nijak do drugiego. Jestem pewien, że na tym forum padały gorsze określenia dotyczące różnych działań stacji.
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
Awatar użytkownika
Abbott
VIP Expert
Posty: 4840
Rejestracja: 18 sie 2018, 15:42
x 1161
x 3564

Kwestie formalne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abbott »

No proste "czego oczy nie widzą..." Nie wiemy co piszesz w swoich tematach, bo nikt tego nie czyta (z forum zrobiłeś właściwie prywatnego bloga).
Temat Big Brothera jest popularny i wszyscy widzimy od wielu miesięcy co prezentuje w swoich postach bustram.
Awatar użytkownika
Direct
VIP Expert
Posty: 9316
Rejestracja: 10 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Śląsk
x 154
x 425

Kwestie formalne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Direct »

Który punkt regulaminu zabrania zakładać niepopularne tematy?

Moim zdaniem @bustram nic takiego nie pisze. Może nie powinienem tego oceniać, ale wg mnie dzisiejszy kilkugodzinny ban jest zupełnie niesłuszny.
2009-2021
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8082
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 139
x 950
Kontakt:

Kwestie formalne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

Nie mamy żadnych kontrargumentów, więc daje stosujemy zaczepne ad personam? Słabo :D

Dla twojej wiadomości: też nie czytam tematu BB (poza obowiązkami moderacyjnymi) - nie obchodzi mnie więc, jakie tam dyskusje prowadzicie, i jakie stanowisko tam reprezentuje @bustram. Popatrzyłem za to na te ostatnie posty, aby załapać kontekst, i choć nie widzę sensu rozmów na temat ilości osób LGBT w BB (żal mi każdej grupy, która ma tam swojego przedstawiciela :P), to w poście @bustram nie ma niczego, co zasługiwało na jakiekolwiek bana, czy nawet ostrzeżenie.

A ty nie potrafisz wyprowadzić ani jednego argumentu za takim ruchem.
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
Awatar użytkownika
Abbott
VIP Expert
Posty: 4840
Rejestracja: 18 sie 2018, 15:42
x 1161
x 3564

Kwestie formalne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abbott »

Direct pisze: 14 wrz 2019, 17:04 Który punkt regulaminu zabrania zakładać niepopularne tematy?

A czy ja napisałem, że jakiś nie pozwala? 😝
Są niepopularne to nie wiemy co Tomek tam wypisuje. Może wszystko w nich przemycić. Big Brother jest popularny, więc reagujemy na chamstwo ze strony bustrama

Taaak. Dyskusja z Karolem sprzed kilku dni pokazała, że kompletnie temat Big Brothera Cię nie interesuje😂😂
Iluzjonista
Junior
Posty: 1444
Rejestracja: 12 sty 2018, 17:39
x 101
x 166

Kwestie formalne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Iluzjonista »

@Abbott No i co z tego że robi sobie prywatę w przeznaczonym do tego dziale? Ty jakbyś był fanem załóżmy seriali nie zakładałbyś tematów których nie ma na forum poświęconych właśnie nim?
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8082
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 139
x 950
Kontakt:

Kwestie formalne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

Abbott pisze: 14 wrz 2019, 17:21Są niepopularne to nie wiemy co Tomek tam wypisuje. Może wszystko w nich przemycić. Big Brother jest popularny, więc reagujemy na chamstwo ze strony bustrama
To co pisze na tym forum o anime nie jest potrzebne do zrozumienia zastosowanej przeze mnie paraboli. Jak mówiłem - słabiutko ;)
Abbott pisze:Taaak. Dyskusja z Karolem sprzed kilku dni pokazała, że kompletnie temat Big Brothera Cię nie interesuje😂😂
Jak mówiłem - mamy tu problem czytania ze zrozumieniem, zupełnie jak z postem @bustram. Nie interesuje mnie zawartość tematu o BB, przeczytaj jeszcze raz ten fragment mojej wypowiedzi, a może załapiesz:
Dla twojej wiadomości: też nie czytam tematu BB (poza obowiązkami moderacyjnymi) - nie obchodzi mnie więc, jakie tam dyskusje prowadzicie
Co innego kwestia ekspozycji takiego tematu na forum, jaką podjąłem w rozmowie z Karolem.
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
Pawel

Kwestie formalne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

O kurde, wreszcie jakaś drama z lgbt beze mnie ;).
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11482
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 952
x 2214

Kwestie formalne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

Ja to się zastanawiam, co takiego bustram wniósł na forum, że stał się VIP Expertem.
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

Kwestie formalne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

Sam nie wiem za co, może za staż. Jakie to ma znaczenie, przecież ta ranga nie daje mi żadnych praw, dla mnie zawsze liczyła się ciekawa dyskusja a nie ranga.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49674
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

Kwestie formalne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

@Łotr1SW_TVN - proszę, abyś przestał nękać innych użytkowników zarówno poprzez forum publiczne, jak i PW.
Pozdrawiam, Trzeciak
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości