Kwestie formalne

Wszystko co związane z działaniem tego forum.
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Kontakt:

Kwestie formalne

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Axel »

master pisze:
Axel pisze:No bo można rozumieć, że niektórzy wklejają te newsy tylko po to, żeby sobie ponabijać kolejne posty i tak niektóre osoby mają już blisko 1000 postów.
Ja uważam co innego! NP: pewne Forum podał ze w CP pojawi się nowy kanał np: Canal+! Ja napisze na waszym Forum że Canal+ bedzie w CP to wy tylko mówicie aby się nie wygłupiać i najlepiej podać żródło! Dlatego sa te Newsy!

Tylko poco dodawać pod Newsem komentarz, i pisac w nim to samo co jest napisane w newsie??
Ja nie rozumiem twojego bełkotu co tam napisałeś....
Według mnie to jeśli ktoś już daje jakiś news to jego obowiązkiem jest skomentowanie tego - bo tak to daje tylko news bez sensu i właśnie czasami jak sam go nie skomentuje to i inni także nie skomentują dlatego, że news może być nieciekawy.
gosc
VIP Expert

Kwestie formalne

Post autor: gosc »

Może jednak dało by się używać bardziej eleganckiego języka niż pisanie o czyimś "bełkocie"? Szanujmy się....
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
x 64
x 311
Kontakt:

Kwestie formalne

Post autor: Tomek »

master pisze:
Axel pisze:No bo można rozumieć, że niektórzy wklejają te newsy tylko po to, żeby sobie ponabijać kolejne posty i tak niektóre osoby mają już blisko 1000 postów.
Ja uważam co innego! NP: pewne Forum podał ze w CP pojawi się nowy kanał np: Canal+! Ja napisze na waszym Forum że Canal+ bedzie w CP to wy tylko mówicie aby się nie wygłupiać i najlepiej podać żródło! Dlatego sa te Newsy!

Tylko poco dodawać pod Newsem komentarz, i pisac w nim to samo co jest napisane w newsie??
Ty chyba nie wierz, po co jest forum. Do wyrażania własnych opinii. W tym przypadku jest to komentowanie newsa np. "O zamianie TVP 3 w TVP Info" możesz napisać, czy dany pomysł ci się podoba, czy nie, i dlaczego tak myślisz.
HENSHIN!
Awatar użytkownika
przemkob
VIP Expert
Kontakt:

Kwestie formalne

Post autor: przemkob »

Buehehe...:lol: powiedział co wiedział.
Udowodnij mi to,że wklejam newsy tylko po to by nabić licznik, bo wcale tak nie jest.
PRZEMKOB
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
x 64
x 311
Kontakt:

Kwestie formalne

przemkob pisze:
Buehehe...:lol: powiedział co wiedział.
Udowodnij mi to,że wklejam newsy tylko po to by nabić licznik, bo wcale tak nie jest.
To akurat łatwo udowodnic :P.

Forum (z teorii) służy do wyrażania własnych opinii na dany temat, ewentualnie dowiedzenia się czegoś na dany temat (jeśli ktoś wcześniej zadał pytanie). Inne sposoby wykorzystywania go można traktować jako nabijanie.

Poza tym jak czytam niektore twe posty, to są zwykle krótkie i jeszcze niektóre nawet bezsensu.

Mam tylko takie pytanie: w jakim celu wklejasz newsy?
HENSHIN!
Awatar użytkownika
master
Obserwator
Kontakt:

Kwestie formalne

Post autor: master »

Pomyśl żeby się podzielić z innymi informacjami! Bo jak powiem że dziś zaczoł nadawać HBO3 to nikt mi nie uwieży a wtedy tylko wlejam Newsa i juz wiadomo!

(przykład taki)
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Kontakt:

Kwestie formalne

Post autor: Axel »

Tomek pisze:Poza tym jak czytam niektore twe posty, to są zwykle krótkie i jeszcze niektóre nawet bezsensu.
Ooo na przykład tutaj: http://media2.pl/forum/viewtopic.php?id=606
gosc
VIP Expert

Kwestie formalne

Może już przestalibyście wałkować ten temat i nabijać sobie posty takimi wypowiedziami jak ta powyżej?
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
x 64
x 311
Kontakt:

Kwestie formalne

master pisze:Pomyśl żeby się podzielić z innymi informacjami! Bo jak powiem że dziś zaczoł nadawać HBO3 to nikt mi nie uwieży a wtedy tylko wlejam Newsa i juz wiadomo!

(przykład taki)
Trochę głupi przykład.
1.Gdyby HBO3 miał startować to wiadomo o tym było już miesiąc wcześniej.
2.A czy ja mówie, żeby wogóle nie podawać newsów. Chodzi o to, żeby go skomentować. Jeśli sie tego nie robi oznacza, że dany news nie obchodzi usera, który go podał. Co za tym idzie nie ma zdania na jego temat (jeszcze raz przypominam - forum służy do wyrażania swojego zdania!), a tylko nabija.
3.Mógłbyś dawać bardziej realne przykłady ;).
Może już przestalibyście wałkować ten temat i nabijać sobie posty takimi wypowiedziami jak ta powyżej?
Po pierwsze: ten wątek został stworzony do wałkowania takich tematów, więc nie widze czegoś w tym złego. Po drugie: Nie nabijamy, bo mówimy na temat i argumentujemy to. Mi nie zależy na postach, więc jeśli administacja chce, może wyłączyć liczenie postów w tym temacie (jeśli jest mozliwość w tym systemie forum).
HENSHIN!
gosc
VIP Expert

Kwestie formalne

Mnie się wydaje że żaden temat nie jest do "wałkowania" jednego i tego samego bo piszecie o tym wklejaniu już długo że ho ho a może jeszcze dłużej :)
Poza tym jakoś nie widzę żeby drugi mod i adminka zareagowali jakoś na te pretensje :)
Wniosek?
Awatar użytkownika
IZA
VIP Expert

Kwestie formalne

Post autor: IZA »

Ze strony administracji mogę tylko powiedzieć: wszystko z umiarem i głową. Proszę bardzo cytować, tylko po co nałogowo wklejać całe publikacje, skoro często wystarczy jedynie fragment na potwierdzenie tego o czym się mówi. A już kilka razy spotykałam się z cytatami, których autorzy nie zadali sobie nawet trudu aby usunąć frazę „Reklamy Goooooogle” zaraz po leadzie.
O postach typu: „zgadzam się”, „nie mam”, „nie oglądam” można poczytać nieco w regulaminie, do czego serdecznie zachęcam autorów tego typu wiadomości.

Pozdrawiam.
Obrazek
Awatar użytkownika
przemkob
VIP Expert
Kontakt:

Kwestie formalne

Post autor: przemkob »

Właśnie podjąłem ostateczną decyzję.To jest mój ostatni post na forum Media2.pl.
Możecie mi juz zabrać dostęp do forum prywatnego.
Nie będziecie mieli ze mna problemów w formie nabijania postów.

Do zobaczenia wszystkim !
PRZEMKOB
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
x 2
Kontakt:

Kwestie formalne

Post autor: RaPi »

przemkob pisze:Właśnie podjąłem ostateczną decyzję.To jest mój ostatni post na forum Media2.pl.

Krzyż na drogę :)
A jeżeli kiedyś będziesz chciał kiedyś wrócić i wypowiadać się na tym forum to formułuj swoje wypowiedzi w taki sposób że nikt nie będzie ci mógł zarzucić nabijania postów.

Co do newsów. Jest na tym forum kilku userów którzy się w tym specjalizują. Moja rada na przyszłość aby pomyśleli dwa razy zanim umieszczą coś na forum bo niektóre newsy jak dla mnie są wogóle niepotrzebne...
gosc
VIP Expert

Kwestie formalne

przemkob pisze:Właśnie podjąłem ostateczną decyzję.To jest mój ostatni post na forum Media2.pl.

Bardzo niedobra informacja a "krzyż na drogę" od Rapiego przypomina mi najbardziej niegrzecznego usera tego forum i jest niepotrzebny.
Awatar użytkownika
Mario98
Junior
x 1
Kontakt:

Kwestie formalne

Post autor: Mario98 »

Muszę stwierdzić, że Forum stało się ostatnio czymś co przypomina mi polski parlament: krzyki, kłótnie i ogólny bajzel. Forum o tematyce MEDIALNEJ stało się tez miejscem gdzie zbyt często porusza się tematy polityki - a to zawsze będzie prowadziło do niesnasek. Dlatego też aby nie powiękrzać bajzlu, robię sobie którki rozbrat z Forum.
I przypominam to jest forum MEDIALNE, a o poltyce to idźcie gadać na forum onetu, albo na forum "specjalistyczne".

Wracam za jakiś czas - może jak wrócę wreszcie będzie normalnie!

Pozdrawiam,
Mario98
www.forum-soccer.home.pl

Kazik o Tusku: "Wku... mnie, że dozorca mojego kraju jest kretynem"
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy forum”