Administratorzy i moderatorzy

Wszystko co związane z działaniem tego forum.
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
x 48
x 233
Kontakt:

Post autor: Tomek » 23 paź 2018, 14:24

Ja chciałbym tylko powiedzieć, że jeśli Pawel jeszcze raz oczerni jakiegoś moderatora czy innego użytkownika bez argumentacji (zasłanianie się wysyłaniem przykładów do Karola) to zarabia ode mnie kolejnego bana. Taki sposób pisania podpada pod zwykłe hejterstwo.

Ogólnie, jeśli widzicie jakiś wpis łamiący regulamin to go zgłaszajcie go, a nie odpisujcie. Potem dochodzi do takich absurdów, że dostaje zgłoszenie posta łamiącego regulamin, po czym okazuje się, że zgłaszający w międzyczasie napisał pod nim posta tak samo niestosującego się do zasad. Nie dość, że moderator musi wywalić pół strony rozmowy to jeszcze powinien porozdawać na lewo i prawo ostrzeżenia i bany.
0 x
HENSHIN!
Awatar użytkownika
Pawel
Thinker
x 78
x 189

Post autor: Pawel » 23 paź 2018, 14:26

Na razie to ty oczerniasz moją osobę tym wpisem więc może też zastanów się co piszesz. Wyzywasz innych od hejterów a sam stosujesz groźby pod adresem zwykłych użytkowników forum.
0 x
Będę pisał to co chcę.
PRECZ Z CENZURA!!!
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
x 48
x 233
Kontakt:

Post autor: Tomek » 23 paź 2018, 14:34

Raczej uczulam przed dalszym łamaniem regulaminu.

Przed chwilą zgłosiłeś post Łotr1SW_TVN. Biorąc pod uwagę, że on już w międzyczasie posypał głowę popiołem, a ty wyskakujesz z kolejnym postem nie na temat to mam ci dać bana?
0 x
HENSHIN!
Awatar użytkownika
Pawel
Thinker
x 78
x 189

Post autor: Pawel » 23 paź 2018, 14:46

Jeśli odnoszenie się do Twoich gróźb to post nie na temat to najlepiej zbanujcie wszystkich i będziecie się bawić we własnym gronie.

Co do sprawy z @Trzeciakiem to zgadzam się z @Karolem. Moderatorzy to też tylko ludzie i mogą popełniać błędy. Chociaż, ze względu na swoją funkcję, jednak dobrze by było aby robili ich jak najmniej. Ja wtedy się niepotrzebnie zagotowałem bo można to było wyjaśnić w inny sposób.

Co nie zmienia faktu, że dzięki tej całej sytuacji, mogłem poznać lepiej niektóre osoby z forum ;).
0 x
Będę pisał to co chcę.
PRECZ Z CENZURA!!!
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
x 48
x 233
Kontakt:

Post autor: Tomek » 23 paź 2018, 14:57

Pawel pisze:Jeśli odnoszenie się do Twoich gróźb to post nie na temat to najlepiej zbanujcie wszystkich i będziecie się bawić we własnym gronie.
Za Karolem - wypadało przeczytać dokładniej jego post:
1. Wątek ten nie służy prywatnym wycieczkom w stronę moderatorów. Ocena konkretnych działań moderatorów nie może być przedmiotem publicznych dyskusji, która zamieni się w ich opluwanie - to także ludzie, którzy nie są etatowymi pracownikami forum, a czerpią z obecności tutaj co najwyżej satysfakcję.
Pawel pisze:Ja wtedy się niepotrzebnie zagotowałem bo można to było wyjaśnić w inny sposób.
No i tyle mi wystarczy. Mniej emocji, więcej racjonalnego myślenia.

1. Możesz zgłosić swoją sprawę do Trzeciaka lub samego administatora.
2. Możesz napisać to nawet na forum w odpowiednim temacie byle poparte jakąś sensowną argumentacją (wczoraj zapytałem, o co chodzi z Trzeciakiem to znowy dostałem odpowiedź w stylu "zgłosiłem przykłady do admina" - chyba nie na tym miał polega dyskusja na forum). W innym wypadku podpada to pod obrażanie. Patrz pierwszy punkt napisany przez Karola, który zacytowałem.
0 x
HENSHIN!
Awatar użytkownika
Abbott
Junior
x 98
x 645

Post autor: Abbott » 16 sty 2019, 13:49

FA98 pisze:Z uwagi na trzy ostrzeżenia + kolejne podświadome próby obrażenia użytkowników @Pawel dostaje dwutygodniowe wakacje od forum.
Muszę to tu napisać. Pytanie do tych, którzy mają tutaj pilnować porządku na forum. Jeśli to jest 3 ostrzeżenie i kolejny 2-tygodniowy ban, a użytkownik przy poprzednich kompletnie niczego się nie uczy, to po co go trzymacie? Dla historii forum? Bezsensu. Nawet jeśli ma wiedzę na temat mediów, to pluje jadem, obraża i prowokuje. Czy faktycznie takiego języka i dyskusji tu chcemy?
3 x
Tolerancja na mowę nienawiści, homofobię i rasizm na forum medialnym? WSTYD I HAŃBA!!!
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 12
x 144
Kontakt:

Post autor: Poland » 16 sty 2019, 14:08

Jako osoba która też wiele razy miała tutaj bana ale w porę się jednak ogarnęła mam podobne odczucie w tej kwestii i apeluje do zarządców forum o zastanowienie się poważnie nad obecnością tego użytkownika u nas.
1 x
Od 24.05.2006 do 27.08.2014 jako kisiel205 / Od 27.08.2014 jako Poland
Aktywnie najlepszy na forum już od 12 lat! Na moim koncie już ponad 10,000 postów!
Awatar użytkownika
kacper3100
Thinker
x 167
x 210
Kontakt:

Post autor: kacper3100 » 17 sty 2019, 10:39

Zgadzam się z wami w 💯%.

A teraz moje pytanie. Dlaczego żaden z moderatorów
nie zwrócił uwagi na szczeniackie zachowanie pana @GoldenChrisa, który kilka dni temu mnie na czacie zwyzywał od szczyla i gówniarza (a sam pewnie jeszcze podstawówki nie ukończył)? Założę się, że gdybym ja tak napisał, to natychmiastowo dostałbym perm bana.
0 x
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 2663
x 1130

Post autor: Trzeciak » 17 sty 2019, 10:49

Akurat wyżej wymieniony użytkownik już w poniedziałek otrzymał ostrzeżenie. Poza tym akurat w takim dniu miałem również pretensje co do Twojego poziomu dyskusji i kilku innych użytkowników. To, że jest tam mChat, nie znaczy, że macie tam prowadzić awantury.
0 x
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
kacper3100
Thinker
x 167
x 210
Kontakt:

Post autor: kacper3100 » 17 sty 2019, 10:52

Nie wiedziałem. Gdybym wiedział, to bym nie pisał do wszystkich moderatorów. :-) Dziękuję za reakcję.
0 x
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 341
x 1823

Post autor: Karol » 18 sty 2019, 22:11

@Dijon już nie jest moderatorem. Od dzisiaj funkcjonuje na forum jako VIP Expert. Dzięki za dotychczasową współpracę!
0 x
Awatar użytkownika
Dijon
VIP Expert
x 3
x 4

Post autor: Dijon » 18 sty 2019, 22:14

Ja też dziękuję :) Ostatnio rzadziej tu bywam, ale nie bójcie się - zaglądam i będę dalej zaglądał.
0 x
Awatar użytkownika
Abbott
Junior
x 98
x 645

LGBT Plus (wydzielone z wątku o Big Brotherze)

Post autor: Abbott » 27 mar 2019, 12:45

Zamiast zakończyć temat, to po raz kolejny wykorzystujesz swoją władzę moderatora i specjalnie wykopałeś wątki z kosza. Taka na siłę próba pokazania swoich racji oraz wykorzystywanie obecnej sytuacji politycznej.
0 x
Tolerancja na mowę nienawiści, homofobię i rasizm na forum medialnym? WSTYD I HAŃBA!!!
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
x 48
x 233
Kontakt:

Post autor: Tomek » 27 mar 2019, 12:58

Po pierwsze - pisz tego typu uwagi w odpowiednim temacie.
Po drugie - uwaga autora @Karol dotyczyła przede wszystkim off-topicu - nie samych postów, a miejsca ich pisania. Nie widzę powodu, aby na ich podstawie nie rozpocząć nowego wątku. Zwłaszcza, że ta sprawa nie doczekała się jeszcze takiego na naszym forum.

EDIT:
W sumie to masz trochę racji. Powinienem zapytać się najpierw @Karol. Napisałem do niego PW - jeśli chce, mogę przenieść temat ponownie do kosza. Przepraszam za to.
1 x
HENSHIN!
Awatar użytkownika
Abbott
Junior
x 98
x 645

Post autor: Abbott » 27 mar 2019, 13:20

Ciekawe czemu usunąłeś mój post o cenzurze? Teraz to już tylko manipulujesz postami. Usuwanie, przyklejanie, przenoszenie...
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy forum”