Administratorzy i moderatorzy

Wszystko co związane z działaniem tego forum.
dawid333
Użytkownik
Posty: 219
Rejestracja: 27 lis 2016, 14:02
x 1

Administratorzy i moderatorzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dawid333 »

FinalAnswer98 pisze: A ja myślę, że powód tego "uwzięcia się" jest zupełnie inny.
O czyli przyznajesz, że się uwziął. A co masz na myśli pisząc inny powód? Obraziłem go? Szydziłem z niego?
FinalAnswer98 pisze:Naśmiewa? Nie powiedziałbym. I myślę, że prowokacja idzie jednak bardziej z twojej strony.
Na jego zaczepkę wynikającą z nieprawidłowej interpretacji mojej wypowiedzi lub specjalnego działania w celu sprowokowania, postanowiłem na spokojnie odpowiedzieć co miałem na myśli i o co mi chodziło. Mój wpis znajduje się tutaj: http://forum.media2.pl/viewtopic.php?f=12&t=10810.
Owszem może komentarz długi, ale niczego niestosownego ani złego tam nie napisałem. Natomiast kolega @Karol wtedy zaczął się ze mnie naśmiewać:
Interesujące streszczenie biografii MW. :lol: No i? Jak się to ma do żartów z ilości żon? Czy to ważne kto kogo zostawił? To one miały czterech mężów czy on cztery żony? Liczby to liczby i z nich piejemy.
Uważasz, że takie zachowanie, czyli naśmiewanie się ze mnie i wypowiadanie szyderczym tonem jest na miejscu? Bo dla mnie to jest skandal, aby Admin się tak zachowywał. Nie ukrywam, że takie coś lekko mnie dotyka i dlatego moja reakcja była taka jaka widać.

Próbowałem jeszcze na prywatnej wiadomości po prostu po ludzku zapytać dlaczego ze mnie szydzi. Dlaczego mi o głupotę zwraca uwagę, a kiedy to samo robi ktoś inny to wtedy nie reaguje? (wcześniejsza sprawa sprzed jakiegoś czasu) Oczywiście olał to i jedyne co mi napisał to "miłego dnia". Dla mnie brak odpowiedzi na pytanie, jakie grzecznie zadałem jest symbolem braku dobrych manier lub chęci olewki i braku szacunku. Wydaje mi się, że jak ktoś zadaje pytanie, to należałoby odpowiedzieć. Tego wymaga zasada dobrych manier. Zgadzasz się ze mną?
Argumentacja czy przemyślenia nie jest są niczym złym, ale bronienie poprzez atak na inną osobę, która sądzi inaczej niż ty... to jest żenada.
Ale admin atakować mnie może, tak? I wolno mu szydzić ze mnie i mnie poniżać? Bo tak to odebrałem. Emotka mówi sama za siebie.
Takimi tekstami faktycznie prędzej czy później go zarobisz.
Bo miałem odwagę napisać co o tym myślę?
Ogólnie mówiąc, ja tutaj stoję po stronie @Karola i uważam podobnie jak on. Przykro mi @dawid333, że to piszę, ale tak to wygląda.
Sorry, ale jeżeli on się ze mnie szydzi czego dowodem jest zacytowany wpis, a Ty twierdzisz, że postępuje słusznie, a w zamian ja go atakuję to po prostu brak mi słów. Gdybyś był obiektywny to stwierdziłbyś minimum to, że w tym powyższym przypadku wina leży po obu stronach. Bo ja z kolegi Karola nie szydziłem z niego . A on ze mnie jak najbardziej.

Ja zdaję sobie sprawę, że święty też nie jestem i czasem balansuję na granicy ostrzeżenia, ale uważam że teraz nie jesteś fair w stosunku do mnie i mocno przeginasz. Ale przyjmuję tę krytykę do wiadomości mimo stronniczości z Twojej strony. Jeżeli ktoś się kiedyś poczuł przeze mnie zaatakowany lub kogoś uraziłem to przepraszam. Postaram się poprawić. Bo ja się potrafię przyznać do błędu. Tym razem jednak nie mam za co, bo niczego nie zrobiłem.

Fajnie by było abyś okazał odrobinę dobrej woli i cofnął to ostrzeżenie, które dał mi @Karol po tym jak sam się ze mnie naśmiewał. Przynajmniej odeszło by uczucie niesprawiedliwości. Wiem, że istnieje taka możliwość. Więc jak? :)

EDIT. Sorry za długi post. Mam problem z pisaniem zwięźle :) Ale piszę na spokojnie. Cały czas jak piszę komentarze to jestem spokojny, wbrew temu co kolega Karol usiłuje wmawiać.
Awatar użytkownika
Abbott
VIP Expert
Posty: 4840
Rejestracja: 18 sie 2018, 15:42
x 1161
x 3564

Administratorzy i moderatorzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abbott »

I pomyśleć, że wszystko się zaczęło od Michała Wiśniewskiego :lol:
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21731
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7137

Administratorzy i moderatorzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Regulamin, punkt 3f.
Niedopuszczalne jest obrażanie osób sprawujących pieczę nad porządkiem na forum. Wszelkie dyskusje na temat prawidłowości działania administratora oraz moderatorów powinny odbywać się w odpowiednim wątku na forum, gdzie także przyjmowane są „reklamacje” na działalność moderatorów. Decyzję moderatora może odwołać jedynie administrator, jeśli uzna to za właściwe.
dawid333 pisze:Ulżyło Ci, że sobie szydzisz ze mnie? Tylko na tyle Cie stać? Szydera, tak? Jesteś żałosny.
dawid333 pisze: @Karol nie piszemy osobno posta, jeżeli ten bezpośrednio nad również jest twojego autorstwa. Niby Admin zwracający mi uwagę a sam takie błędy...Swoją drogą strasznie nerwowy jesteś. Dobrze, że przynajmniej skasowałeś swój wpis, w którym ze mnie szydziłeś
Jeśli faktycznie masz w sobie choć minimum pokory, to nie będziesz ciągnąć tej dyskusji. Zwróć także uwagę na ostatnie zdanie w zacytowanym podpunkcie regulaminu oraz kolejny zapis:

Regulamin, punkt 3g:
Reklamacje na działalność administracji (niesłuszne zamknięcie tematu, usunięcie postu, nałożenie ostrzeżenia, itp.) można składać poprzez „Wiadomości prywatne” do admina – Karola, który zastrzega sobie prawo do nieodpowiadania na wybrane wiadomości, jak również do nieuwzględniania roszczeń użytkowników.
Chciałbym, abyś nie robił z siebie męczennika, a tym bardziej nie odgrywał roli jakiegoś wywrotowca, bo takich już tu mieliśmy na pęczki. Nie możesz z jednej strony udawać, że rozumiesz w jakimś stopniu swoją winę, potem pisać, że ta leży po środku, w międzyczasie dodając, że ostrzeżenie powinno zostać Ci cofnięte, bo Ci się nie należało. To zaprzeczenie samemu sobie.

Warto też dodać, że Ci się uzbierało przez całą kadencję obecności na forum. Zbyt często dyskusje z Tobą przeradzają się w prywatne wycieczki, których nawet nie muszę przytaczać, bo wystarczy wpisać w wyszukiwarkę forum "dawid333" albo po prostu przejrzeć Twoje posty. Rozmawiać trzeba umieć, podpierać się tylko argumentami, a nie oceniać drugiego użytkownika czy zarzucać mu kłamstwa czy manipulację, czego w Twoim wykonaniu jest dość sporo. Bo nawet jeśli ktoś nie ma racji, a Ty przypadkiem wiesz coś lepiej, nie można wmówić komuś celowości jego działania. Nie wspomnę już o wmawianiu głupot i oszczerstwach, do czego Ty się posuwasz.
dawid333
Użytkownik
Posty: 219
Rejestracja: 27 lis 2016, 14:02
x 1

Administratorzy i moderatorzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dawid333 »

^^ Z Tobą to ja już dyskusję dawno temu skończyłem. Specjalnie nie odpowiadałem na Twój wpis i nie życzę sobie abyś w dalszym ciągu na mnie pluł. Już naplułeś się wystarczająco dużo. Za dużo.

Swoją szyderczą postawą wobec mnie i nabijaniem się z moich wpisów pokazałeś jakim jesteś człowiekiem. Mimo swojego zachowania nie masz sobie nic do zarzucenia. Najwidoczniej jesteś Święty.

Po raz ostatni kilka kwestii:
Karol pisze:Regulamin, punkt 3f.
Niedopuszczalne jest obrażanie osób sprawujących pieczę nad porządkiem na forum. Wszelkie dyskusje na temat prawidłowości działania administratora oraz moderatorów powinny odbywać się w odpowiednim wątku na forum, gdzie także przyjmowane są „reklamacje” na działalność moderatorów. Decyzję moderatora może odwołać jedynie administrator, jeśli uzna to za właściwe.
dawid333 pisze:Ulżyło Ci, że sobie szydzisz ze mnie? Tylko na tyle Cie stać? Szydera, tak? Jesteś żałosny.
dawid333 pisze: @Karol nie piszemy osobno posta, jeżeli ten bezpośrednio nad również jest twojego autorstwa. Niby Admin zwracający mi uwagę a sam takie błędy...Swoją drogą strasznie nerwowy jesteś. Dobrze, że przynajmniej skasowałeś swój wpis, w którym ze mnie szydziłeś
No a dlaczego nie wspomniesz o tym, że ten mój wpis był reakcją właśnie na twój szyderczy i naśmiewający się komentarz pod moim adresem? Mam go jeszcze raz przytoczyć? Słyszałeś o czymś takim jak związek przyczynowo-skutkowy? Podsumowałem Twoje zachowanie.

A pokaż mi zapis, w którym admin może szydzić i naśmiewać się z wypowiedzi forumowiczów. Jeżeli takiego nie ma, to jest to twoja wina.
Jeśli faktycznie masz w sobie choć minimum pokory, to nie będziesz ciągnąć tej dyskusji. Zwróć także uwagę na ostatnie zdanie w zacytowanym podpunkcie regulaminu oraz kolejny zapis:
Tak jak już napisałem na początku. Dyskusję z Tobą zakończyłem właśnie wtedy. Specjalnie uniknąłem odpowiedzi na twój komentarz, ale Ty dalej swoje. Dlaczego tak się uwziąłeś?

Regulamin, punkt 3g:
Reklamacje na działalność administracji (niesłuszne zamknięcie tematu, usunięcie postu, nałożenie ostrzeżenia, itp.) można składać poprzez „Wiadomości prywatne” do admina – Karola, który zastrzega sobie prawo do nieodpowiadania na wybrane wiadomości, jak również do nieuwzględniania roszczeń użytkowników.
Czyżbyś otrzymywał dużą ilość skarg za swoje zachowanie i zastrzegłeś sobie prawo do nieodpowiadania? Wcale mnie to nie dziwi, zważając na twoje zachowanie.
Chciałbym, abyś nie robił z siebie męczennika, a tym bardziej nie odgrywał roli jakiegoś wywrotowca, bo takich już tu mieliśmy na pęczki.
I nie zastanowiło Cie dlaczego jest ich tak dużo? Może warto się czasem zastanowić nad swoim zachowaniem? Może to jest przyczyna?
Nie możesz z jednej strony udawać, że rozumiesz w jakimś stopniu swoją winę, potem pisać, że ta leży po środku, w międzyczasie dodając, że ostrzeżenie powinno zostać Ci cofnięte, bo Ci się nie należało. To zaprzeczenie samemu sobie.
Kolejne prowo z twojej strony. W komentarzu jasno i klarownie napisałem, że czasem zdarzało mi się balansować na granicy, ale nie tym razem, bo wina leży po twojej stronie. Dałem link do tej właśnie dyskusji i do postów, które skasowałeś. Ja odpowiadam normalnie, a Ty najpierw zaczepiasz, a potem szyderczo się ze mnie naśmiewasz, że napisałem biografie MW, co nawet nie jest prawdą, bo spora część komentarza była o czym innym.
Warto też dodać, że Ci się uzbierało przez całą kadencję obecności na forum. Zbyt często dyskusje z Tobą przeradzają się w prywatne wycieczki, których nawet nie muszę przytaczać, bo wystarczy wpisać w wyszukiwarkę forum "dawid333" albo po prostu przejrzeć Twoje posty. Rozmawiać trzeba umieć, podpierać się tylko argumentami, a nie oceniać drugiego użytkownika czy zarzucać mu kłamstwa czy manipulację, czego w Twoim wykonaniu jest dość sporo. Bo nawet jeśli ktoś nie ma racji, a Ty przypadkiem wiesz coś lepiej, nie można wmówić komuś celowości jego działania. Nie wspomnę już o wmawianiu głupot i oszczerstwach, do czego Ty się posuwasz.
Ja również przejrzałem twoje posty i muszę powiedzieć, że nawet nie spodziewałem się, że potrafisz się posuwać do takich zachowań tak często. Wielu użytkowników ma co do twojego zachowania poważne zastrzeżenia. Może warto spojrzeć na siebie. Ja się nigdy nie nabijam i nie szydzę tak ja Ty. Nie potrafisz się należycie zachować, kiedy zadam Ci pytanie w prywatnej wiadomości, to w odpowiedzi otrzymuję emotkę z tekstem "miłego dnia". Masz prawo nie odpowiadać, skoro tak sobie to ustanowiłeś, ale to nie znaczy że takie zachowanie i lekceważenie forumowiczów jest w porządku. Nie, nie jest. Nie jest też w porządku nie przyznać się do błędu. Ja jak taki popełnię to potrafię się przyznać. Ty nie potrafisz. Więc możesz sobie odpuścić odpowiadanie na mój wpis, bo i tak spłynie to wszystko po Tobie jak po kaczce.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21731
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7137

Administratorzy i moderatorzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Odpowiedz na następujące pytania, w tym na jedno, w przypadku którego sam mnie "zlałeś":

1. Którzy użytkownicy są przeze mnie - jak to skromnie określiłeś - "nielubiani", tylko dlatego, że mają poglądy zbliżone do Twoich?
2. Którzy użytkownicy wedle Twojej wiedzy mają zastrzeżenia co do mnie, a jednocześnie sami nie zasłużyli na jakiekolwiek ostrzeżenia na forum?

Czyżbyś manipulował lub kłamał? :lol:
dawid333
Użytkownik
Posty: 219
Rejestracja: 27 lis 2016, 14:02
x 1

Administratorzy i moderatorzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dawid333 »

Karol pisze:Odpowiedz na następujące pytania, w tym na jedno, w przypadku którego sam mnie "zlałeś":

1. Którzy użytkownicy są przeze mnie - jak to skromnie określiłeś - "nielubiani", tylko dlatego, że mają poglądy zbliżone do Twoich?
2. Którzy użytkownicy wedle Twojej wiedzy mają zastrzeżenia co do mnie, a jednocześnie sami nie zasłużyli na jakiekolwiek ostrzeżenia na forum?

Czyżbyś manipulował lub kłamał? :lol:
Przestań się już ośmieszać człowieku. Sam zacząłeś pisać o tym że wystarczy wpisać "dawid333" w wyszukiwarce żeby zobaczyć jaki to ja jestem agresywny i jak to mnie inni nie lubią. Owszem jest kilku takich, z którymi miałem ostrzejszą wymianę, ale zdecydowanie większości użytkownikom nie przeszkadza moja obecność na forum. Więc to ty dopuściłeś się manipulacji :lol: A ja jedynie odpowiedziałem tym samym. Różnica jest jednak taka, że Ty nie podałeś żadnego konkretu, a ja podam. Nawet nie trzeba daleko szukać, bo wystarczy przewinąć na górę strony. Pierwszym z nich jest użytkownik @tefałen, który zresztą często się ze mną zgadza. Mam wymieniać dalej? :lol:

Więc może lepiej się zastanów, zanim napiszesz kolejną głupotę.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21731
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7137

Administratorzy i moderatorzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Też rzuciłeś przykładem :lol: Mocno wysiliłeś swój intelekt. Brawo. A miały być przykłady użytkowników, którzy nigdy nie zasłużyli na ostrzeżenie. Poza tym przytocz konkretną sytuację, w której pokazałem, że go "nie lubię" z powodu zgadzania się z Tobą. Bo póki co tylko Ty tu jesteś nielubiany i to na własne życzenie. :lol: Co post, to powtarzasz jedne i te same argumenty. W zasadzie to nigdy ich nie miałeś, bo to bardziej bredzenie człowieka skrzywdzonego przez nie wiadomo kogo, w nie wiadomo w którym momencie :-) Przestałem Cię rozumieć. Jesteś dziwny. Koniec dyskusji.

Ostrzeżenie zostaje. :-)
dawid333
Użytkownik
Posty: 219
Rejestracja: 27 lis 2016, 14:02
x 1

Administratorzy i moderatorzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dawid333 »

dawid333 pisze:
Karol pisze:Odpowiedz na następujące pytania, w tym na jedno, w przypadku którego sam mnie "zlałeś":

1. Którzy użytkownicy są przeze mnie - jak to skromnie określiłeś - "nielubiani", tylko dlatego, że mają poglądy zbliżone do Twoich?
2. Którzy użytkownicy wedle Twojej wiedzy mają zastrzeżenia co do mnie, a jednocześnie sami nie zasłużyli na jakiekolwiek ostrzeżenia na forum?

Czyżbyś manipulował lub kłamał? :lol:
Przestań się już ośmieszać człowieku. Sam zacząłeś pisać o tym że wystarczy wpisać "dawid333" w wyszukiwarce żeby zobaczyć jaki to ja jestem agresywny i jak to mnie inni nie lubią. Owszem jest kilku takich, z którymi miałem ostrzejszą wymianę, ale zdecydowanie większości użytkownikom nie przeszkadza moja obecność na forum. Więc to ty dopuściłeś się manipulacji. A ja jedynie odpowiedziałem tym samym. Różnica jest jednak taka, że Ty nie podałeś żadnego konkretu, a ja podam. Nawet nie trzeba daleko szukać, bo wystarczy przewinąć na górę strony. Pierwszym z nich jest użytkownik @tefałen, który zresztą często się ze mną zgadza. Mam wymieniać dalej?

Więc może lepiej się zastanów, zanim napiszesz kolejną głupotę.

Dalej nie przytoczyłeś zapisu w regulaminie mówiącym o tym, że Admin może szydzić i się nabijać z innych forumowiczów. A taki jesteś dobry w przytaczaniu....

Czyli rozumiem, że pomimo, iż sam zacząłeś szydzić i naśmiewać się ze mnie, czemu nawet nie zaprzeczasz, to nie cofniesz ostrzeżenia, tak? Nazwałbym to po imieniu, ale wtedy faktycznie miałbyś powód do dania mi bana. Myślałem, że możemy sobie coś razem wyjaśnić i rozejść się w zgodzie, ale skoro nie chcesz to nie. Zapamiętam to sobie...
Ostatnio zmieniony 08 wrz 2018, 13:34 przez dawid333, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21731
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7137

Administratorzy i moderatorzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Jak będę chciał poczytać głupoty, to kupię sobie "Gazetę Polską". Ty już skończ robić z siebie ofiarę losu, bo ludzie szybko znudzą twoimi wypocinami czytając jedno i to samo.
dawid333
Użytkownik
Posty: 219
Rejestracja: 27 lis 2016, 14:02
x 1

Administratorzy i moderatorzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dawid333 »

Widzę, że nie potrafisz się odnieść do przytoczonych faktów. Jakże to przewidywalne w twoim wykonaniu. Czyli trafione w sedno.

Ja tu nie robię z siebie męczennika tylko pokazuję twoje zachowanie. Cały czas piszę o Twoim problemie. :lol: Skoro nawet tego nie rozróżniasz... Albo nie chcesz rozróżnić. Na psychologii się trochę znam. W takim razie żegnam w konflikcie.
Ostatnio zmieniony 08 wrz 2018, 13:47 przez dawid333, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21731
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7137

Administratorzy i moderatorzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Miłego dnia :-)
Iluzjonista
Junior
Posty: 1443
Rejestracja: 12 sty 2018, 17:39
x 101
x 165

Administratorzy i moderatorzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Iluzjonista »

dawid333 pisze:Widzę, że nie potrafisz się odnieść do przytoczonych faktów. Jakże to przewidywalne w twoim wykonaniu. Czyli trafione w sedno.

Ja tu nie robię z siebie męczennika tylko pokazuję twoje zachowanie. Cały czas piszę o Twoim problemie. :lol: Skoro nawet tego nie rozróżniasz... Albo nie chcesz rozróżnić. Na psychologii się trochę znam. W takim razie żegnam w konflikcie.
Wyolbrzymiasz. Na pewno @Karol miał powód by ci dać ostrzeżenie. Koniec dyskusji.
dawid333
Użytkownik
Posty: 219
Rejestracja: 27 lis 2016, 14:02
x 1

Administratorzy i moderatorzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dawid333 »

tefałen pisze:
dawid333 pisze:Widzę, że nie potrafisz się odnieść do przytoczonych faktów. Jakże to przewidywalne w twoim wykonaniu. Czyli trafione w sedno.

Ja tu nie robię z siebie męczennika tylko pokazuję twoje zachowanie. Cały czas piszę o Twoim problemie. :lol: Skoro nawet tego nie rozróżniasz... Albo nie chcesz rozróżnić. Na psychologii się trochę znam. W takim razie żegnam w konflikcie.
Wyolbrzymiasz. Na pewno @Karol miał powód by ci dać ostrzeżenie. Koniec dyskusji.
Nie, nie miał powodu, bo ja nic złego nie napisałem, a moja odzywka była jedynie następstwem chamskiego zachowania z jego strony poprzez szydercze naśmiewanie się i brak szacunku do mojej wypowiedzi. A wiem co mówię, bo takie zachowanie w stosunku do mnie ma już od dłuższego czasu. A ja mu nic złego nie zrobiłem.

W dalszym ciągu nie mogę uzyskać odpowiedzi na pytanie, czy Adminowi wolno szydzić i się nabijać z czyiś wpisów. Czyli okazywać brak szacunku. A w mojej wypowiedzi nie było nic, z czego można się było nabijać. Dlaczego żaden mod, admin nie chce udzielić odpowiedzi na to pytanie?
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19208
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2206
x 13297

Administratorzy i moderatorzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Podziwiam ilość wolnego czasu i ochotę na toczenie bezsensownych wojenek :lol: Bez odbioru.
dawid333
Użytkownik
Posty: 219
Rejestracja: 27 lis 2016, 14:02
x 1

Administratorzy i moderatorzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dawid333 »

Też nie mogę tego zrozumieć, dlaczego Karol rozpoczął tę bezsensowną wojenkę w tamtym wątku.:lol: A ja siłą rzeczy muszę ciągnąć temat bo nie mogę uzyskać odpowiedzi na pytanie. Wolałbym robić coś innego w tym czasie. Jako użytkownik mam prawo o coś zapytać i uzyskać odpowiedź. Myślę, że jest to odpowiedni wątek. Bo jak nie ten to który? Gdyby Karol odpowiedział mi na pytanie zadane w prywatnej wiadomości, to nie musiałbym pisać tutaj wcale.

Tu nie chodzi tylko o to, że kolega Karol sam zaczął ze mnie szydzić, ale przede wszystkim o to, że po tym jak się zachował potrafił mi jeszcze dać ostrzeżenie, tylko dlatego że napisałem co o jego zachowaniu myślę. To jest już szczyt. Dał ostrzeżenie za "żałosny", choć najpierw sam się zachował w stosunku do mnie gorzej. Widocznie było to celowe. Sprowokować, a potem ukarać. Tak to wyglądało.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość