Administratorzy i moderatorzy

Wszystko co związane z działaniem tego forum.
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Administratorzy i moderatorzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

No w sumie masz racje - zresztą ja już niedługo sam sobie zrobię miły prezent :)
Poland - Aktywnie najlepszy!
Pawel

Administratorzy i moderatorzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Karol pisze:W związku z mniejszą niż zakładałem wcześniej, aktywnością trzech osób jako moderatorów sprawujących pieczę nad działaniem forum, @AtoMan, @Jantar oraz @Maciek23 zostali przeniesieni do grupy VIP Mod Retired. Oznacza to, że dalej posiadają zwiększone uprawnienia, mogą działać na forum na dotychczasowych zasadach, jednakże należą do grupy dużo mniej aktywnych modów.
Obrazek

A trzeba było zaakceptować prawowite wyniki to byś mial odpowiednią aktywność ;).

No a teraz możecie sobie hejtować :P.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

Administratorzy i moderatorzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

@FinalAnswer98 od tego momentu nie jest już moderatorem forum. Dzięki za dotychczasową współpracę! :-)
Iluzjonista
Junior
Posty: 1443
Rejestracja: 12 sty 2018, 17:39
x 101
x 165

Administratorzy i moderatorzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Iluzjonista »

Ale jest Retired- więc formalnie tak jak np. @Jantar jeszcze jest. Szkoda :(
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

Administratorzy i moderatorzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

@michal i @TiM w związku z niską, jeśli nie powiedzieć zerową aktywnością na forum, nie są już moderatorami, ale podobnie jak inni odwołani z tej funkcji, mają te same uprawnienia, co do tej pory.

Dzięki wielkie! Mam nadzieję, że to nie koniec Waszej przygody z pisaniem na forum.
Iluzjonista
Junior
Posty: 1443
Rejestracja: 12 sty 2018, 17:39
x 101
x 165

Administratorzy i moderatorzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Iluzjonista »

@RaPi jeszcze żyje? Na forum nie ma go od 5 maja... 2016.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

Administratorzy i moderatorzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Napisz do niego i zapytaj.
Iluzjonista
Junior
Posty: 1443
Rejestracja: 12 sty 2018, 17:39
x 101
x 165

Administratorzy i moderatorzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Iluzjonista »

No tak, ciekawe jak. Pytam się czy ktoś ma z nim kontakt czy nie? Czy odszedł do grupy "martwi moderatorzy"
Post numer 404. Przypadek?
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11435
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 946
x 2199

Administratorzy i moderatorzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

Co chcesz od RaPiego?
Iluzjonista
Junior
Posty: 1443
Rejestracja: 12 sty 2018, 17:39
x 101
x 165

Administratorzy i moderatorzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Iluzjonista »

A Ty czego? Pytam się Karola czy ma z nim kontakt a nie Ciebie. Jeszcze z pogardą.
kiedyś mi dał bana w 2014 roku nie wiem za co, i chciałem zapytać gdzie on jest, żeby mi to wytłumaczył.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

Administratorzy i moderatorzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

@tefałen Twoje posty z dnia na dzień robią się coraz bardziej męczące. Ale odpowiem: ścieżka życiowa i zawodowa wielu użytkowników często rozmija się z możliwościami dalszego udzielania na forum. Nie ma czasu, to nie zagląda. To jego prywatna sprawa. Jak to się mowi: ludzie przychodzą i odchodzą.

I nie spodziewaj się, że ktoś będzie tłumaczył Ci powody nałożenia bana sprzed 4 lat. Niedługo ja objaśnię Ci dlaczego dostaniesz nowego :lol:

PS. @RaPi ostatnie działania administracyjne podejmował jakieś 8 lat temu, więc nie on dał Ci bana :-)
Iluzjonista
Junior
Posty: 1443
Rejestracja: 12 sty 2018, 17:39
x 101
x 165

Administratorzy i moderatorzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Iluzjonista »

Ha ha ha, śmieszne, do prawdy. Widać że odezwanie się tutaj to przestępstwo. Najwyższej rangi. Czy nie wolno się zapytać?
Poza tym, może zrobisz rangę "największy troll roku.... " bo chyba do mnie to się idealnie wpasuje.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

Administratorzy i moderatorzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Grzech ciężki. Dlatego otrzymałeś dwutygodniowego bana. :-) Twoje posty i tak ostatnio nic nie wnoszą.
dawid333
Użytkownik
Posty: 219
Rejestracja: 27 lis 2016, 14:02
x 1

Administratorzy i moderatorzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dawid333 »

Gdzie mogę złożyć oficjalny donos na Admina @Karol?

Chciałem tylko napisać, że ów admin uwziął się na mnie tylko dlatego, że nie odpowiada mu moja retoryka. Gdziekolwiek się nie wypowiem w danym temacie, to zaraz się pojawia on z prowokującymi tekstami wymuszającymi reakcję, a kiedy zareaguję, to szyderczo się ze mnie naśmiewa publicznie na forum. Uznaje mnie za człowieka mającego nierówno pod sufitem i daje mi to do zrozumienia szydząc z moich przemyśleń na dany temat. Jest człowiekiem z wybujałym ego, pozbawionym szacunku do mojej osoby. A potem daje mi ostrzeżenie bo podobno ja jestem agresywny. Typowe działanie admina, który chce wykurzyć z forum niewygodnego forumowicza.

Wato wspomnieć, że forumowicze, którzy poglądowo są mi bliscy, akurat również są przez admina @Karol bardzo nielubiani.
Zauważyłem też, że ów admin daje mi w swoich wypowiedziach do zrozumienia, że będzie dążył do tego aby dać mi bana na stałe.

W związku z poniżaniem mnie publicznym i szydzeniem ze mnie wnoszę o zwrócenie uwagi adminowi @Karol i cofnięcie ostrzeżenia, które mi dał.
Ostatnio zmieniony 05 wrz 2018, 18:08 przez dawid333, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

Administratorzy i moderatorzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Ja nawet nie będę się odnosić do tych zarzutów, bo póki co nie są niczym poparte. To tylko puste oszczerstwa i wmawianie mi wypowiedzi, które nigdy nie padły - np. o tym, że @dawid333 miałby mieć nierówno pod sufitem. Bardzo interesująca samoocena, aczkolwiek nie mam z nią nic wspólnego. Nie wiem także kto taki jest przeze mnie nielubiany :-)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości