Administratorzy i moderatorzy

Wszystko co związane z działaniem tego forum.
Awatar użytkownika
Abbott
VIP Expert
Posty: 4840
Rejestracja: 18 sie 2018, 15:42
x 1161
x 3564

Administratorzy i moderatorzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abbott »

FA98 pisze:Z uwagi na trzy ostrzeżenia + kolejne podświadome próby obrażenia użytkowników @Pawel dostaje dwutygodniowe wakacje od forum.
Muszę to tu napisać. Pytanie do tych, którzy mają tutaj pilnować porządku na forum. Jeśli to jest 3 ostrzeżenie i kolejny 2-tygodniowy ban, a użytkownik przy poprzednich kompletnie niczego się nie uczy, to po co go trzymacie? Dla historii forum? Bezsensu. Nawet jeśli ma wiedzę na temat mediów, to pluje jadem, obraża i prowokuje. Czy faktycznie takiego języka i dyskusji tu chcemy?
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Administratorzy i moderatorzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Jako osoba która też wiele razy miała tutaj bana ale w porę się jednak ogarnęła mam podobne odczucie w tej kwestii i apeluje do zarządców forum o zastanowienie się poważnie nad obecnością tego użytkownika u nas.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11435
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 946
x 2199

Administratorzy i moderatorzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

Zgadzam się z wami w 💯%.

A teraz moje pytanie. Dlaczego żaden z moderatorów
nie zwrócił uwagi na szczeniackie zachowanie pana @GoldenChrisa, który kilka dni temu mnie na czacie zwyzywał od szczyla i gówniarza (a sam pewnie jeszcze podstawówki nie ukończył)? Założę się, że gdybym ja tak napisał, to natychmiastowo dostałbym perm bana.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

Administratorzy i moderatorzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Akurat wyżej wymieniony użytkownik już w poniedziałek otrzymał ostrzeżenie. Poza tym akurat w takim dniu miałem również pretensje co do Twojego poziomu dyskusji i kilku innych użytkowników. To, że jest tam mChat, nie znaczy, że macie tam prowadzić awantury.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11435
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 946
x 2199

Administratorzy i moderatorzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

Nie wiedziałem. Gdybym wiedział, to bym nie pisał do wszystkich moderatorów. :-) Dziękuję za reakcję.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

Administratorzy i moderatorzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

@Dijon już nie jest moderatorem. Od dzisiaj funkcjonuje na forum jako VIP Expert. Dzięki za dotychczasową współpracę!
Awatar użytkownika
Dijon
VIP Expert
Posty: 6518
Rejestracja: 28 gru 2009, 21:48
x 131
x 58

Administratorzy i moderatorzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dijon »

Ja też dziękuję :) Ostatnio rzadziej tu bywam, ale nie bójcie się - zaglądam i będę dalej zaglądał.
Awatar użytkownika
Abbott
VIP Expert
Posty: 4840
Rejestracja: 18 sie 2018, 15:42
x 1161
x 3564

LGBT Plus (wydzielone z wątku o Big Brotherze)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abbott »

Zamiast zakończyć temat, to po raz kolejny wykorzystujesz swoją władzę moderatora i specjalnie wykopałeś wątki z kosza. Taka na siłę próba pokazania swoich racji oraz wykorzystywanie obecnej sytuacji politycznej.
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8054
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 137
x 940
Kontakt:

Administratorzy i moderatorzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

Po pierwsze - pisz tego typu uwagi w odpowiednim temacie.
Po drugie - uwaga autora @Karol dotyczyła przede wszystkim off-topicu - nie samych postów, a miejsca ich pisania. Nie widzę powodu, aby na ich podstawie nie rozpocząć nowego wątku. Zwłaszcza, że ta sprawa nie doczekała się jeszcze takiego na naszym forum.

EDIT:
W sumie to masz trochę racji. Powinienem zapytać się najpierw @Karol. Napisałem do niego PW - jeśli chce, mogę przenieść temat ponownie do kosza. Przepraszam za to.
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
Awatar użytkownika
Abbott
VIP Expert
Posty: 4840
Rejestracja: 18 sie 2018, 15:42
x 1161
x 3564

Administratorzy i moderatorzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abbott »

Ciekawe czemu usunąłeś mój post o cenzurze? Teraz to już tylko manipulujesz postami. Usuwanie, przyklejanie, przenoszenie...
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8054
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 137
x 940
Kontakt:

Administratorzy i moderatorzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

Bo jak napisałem wcześniej - był w złym temacie.
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

Administratorzy i moderatorzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

Wnoszę o zdegradowanie mod. Tomka do rangi zwykłego użytkownika, za brak obiektywizmu i nakręcanie spirali teorii spiskowych w wątku dotyczącym "Big Brothera". Sorry Tomek, personalnie nic do ciebie nie mam, ale nie powinieneś sprawować tej funkcji dla dobra forum.
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8054
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 137
x 940
Kontakt:

Administratorzy i moderatorzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

No wiem, że nie masz nic do mnie personalnie, po prostu bezczelnie skrytykowałem lubiany przez ciebie, a dla mnie mierny program nadawany na miernej stacji :P.

To musi być smutne, gdy użytkownicy forum nie chcą prowadzić dyskusji w kierunku, który sobie nie obrałeś.
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

Administratorzy i moderatorzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

Ale nie krytykowałeś obiektywnie, tylko podpierając się teoriami spiskowymi, za co powinieneś zostać zdegradowany ze stanowiska w trybie ustawowym. Wybacz ;)
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8054
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 137
x 940
Kontakt:

Administratorzy i moderatorzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

Jeszcze nie spotkałem się z pomysłem degradowania moderatora za podpieranie się teoriami spiskowymi - rozumiem, gdyby to była jeszcze jakaś poważna sprawa (negacja Holocaustu), ale chodzi o jakiś śmieszny program telewizyjny. Tak bardzo ci na nim zależy? :lol:

Odnosząc się do postu Karola jedynymi faktami są:
- istnienie nagrania
- wycięcie kawałka nagrania przez TVN / Endemol dla nocnego programu

Reszta to opinie oraz wersja zdarzeń osób zamieszanych w sprawę (TVN7), którym zależy na określonej wersji bez względu na to, czy będzie ona prawdziwa czy też nie. Równie dobrze twoje zdanie może być błędne. W tym wypadku nazywanie opinii innych osób teoriami spiskowymi jest słabe. Równie dobrze mógłbyś nazwać mnie komunistą i tyle samo miało to wspólnego z tematem :P.

Co do programu wystarczyło, że TVN / Endemol zostawił ten materiał takim, jakim jest, i transmitował dom z różnych stałych, kilkunastu ujęć przez 24 godziny na playerze (+ jeszcze ta obecna wersja reżyserska). Notabene nie jest jeszcze za późno na poprawę, ale najwyraźniej stacji nie interesuje zdanie niezadowolonych widzów.

To tyle ode mnie, bo jeszcze będę musiał przemianować ten wątek na "Big Brother 2" ;).
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości