Administratorzy i moderatorzy

Wszystko co związane z działaniem tego forum.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 252
x 1254

Post autor: Karol » 08 wrz 2018, 13:46

Miłego dnia :-)
0 x
Awatar użytkownika
Iluzjonista
Junior
x 24
x 22
Kontakt:

Post autor: Iluzjonista » 08 wrz 2018, 15:01

dawid333 pisze:Widzę, że nie potrafisz się odnieść do przytoczonych faktów. Jakże to przewidywalne w twoim wykonaniu. Czyli trafione w sedno.

Ja tu nie robię z siebie męczennika tylko pokazuję twoje zachowanie. Cały czas piszę o Twoim problemie. :lol: Skoro nawet tego nie rozróżniasz... Albo nie chcesz rozróżnić. Na psychologii się trochę znam. W takim razie żegnam w konflikcie.
Wyolbrzymiasz. Na pewno @Karol miał powód by ci dać ostrzeżenie. Koniec dyskusji.
0 x
Polska najlepsza w skokach! 4ever
dawid333
Użytkownik
x 1

Post autor: dawid333 » 08 wrz 2018, 23:23

tefałen pisze:
dawid333 pisze:Widzę, że nie potrafisz się odnieść do przytoczonych faktów. Jakże to przewidywalne w twoim wykonaniu. Czyli trafione w sedno.

Ja tu nie robię z siebie męczennika tylko pokazuję twoje zachowanie. Cały czas piszę o Twoim problemie. :lol: Skoro nawet tego nie rozróżniasz... Albo nie chcesz rozróżnić. Na psychologii się trochę znam. W takim razie żegnam w konflikcie.
Wyolbrzymiasz. Na pewno @Karol miał powód by ci dać ostrzeżenie. Koniec dyskusji.
Nie, nie miał powodu, bo ja nic złego nie napisałem, a moja odzywka była jedynie następstwem chamskiego zachowania z jego strony poprzez szydercze naśmiewanie się i brak szacunku do mojej wypowiedzi. A wiem co mówię, bo takie zachowanie w stosunku do mnie ma już od dłuższego czasu. A ja mu nic złego nie zrobiłem.

W dalszym ciągu nie mogę uzyskać odpowiedzi na pytanie, czy Adminowi wolno szydzić i się nabijać z czyiś wpisów. Czyli okazywać brak szacunku. A w mojej wypowiedzi nie było nic, z czego można się było nabijać. Dlaczego żaden mod, admin nie chce udzielić odpowiedzi na to pytanie?
0 x
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert
x 330
x 938

Post autor: pulkownik » 08 wrz 2018, 23:55

Podziwiam ilość wolnego czasu i ochotę na toczenie bezsensownych wojenek :lol: Bez odbioru.
0 x
dawid333
Użytkownik
x 1

Post autor: dawid333 » 09 wrz 2018, 0:24

Też nie mogę tego zrozumieć, dlaczego Karol rozpoczął tę bezsensowną wojenkę w tamtym wątku.:lol: A ja siłą rzeczy muszę ciągnąć temat bo nie mogę uzyskać odpowiedzi na pytanie. Wolałbym robić coś innego w tym czasie. Jako użytkownik mam prawo o coś zapytać i uzyskać odpowiedź. Myślę, że jest to odpowiedni wątek. Bo jak nie ten to który? Gdyby Karol odpowiedział mi na pytanie zadane w prywatnej wiadomości, to nie musiałbym pisać tutaj wcale.

Tu nie chodzi tylko o to, że kolega Karol sam zaczął ze mnie szydzić, ale przede wszystkim o to, że po tym jak się zachował potrafił mi jeszcze dać ostrzeżenie, tylko dlatego że napisałem co o jego zachowaniu myślę. To jest już szczyt. Dał ostrzeżenie za "żałosny", choć najpierw sam się zachował w stosunku do mnie gorzej. Widocznie było to celowe. Sprowokować, a potem ukarać. Tak to wyglądało.
0 x
Awatar użytkownika
Pawel
Thinker
x 38
x 99

Post autor: Pawel » 21 paź 2018, 9:24

Tomek pisze:Pan @Pawel dostaje tygodniowego bana za swój podpis:
Większa kompromitacja niż PO? Praca Trzeciaka jako moderatora.
Może i podpis nie był najwłaściwszy miejscem ale to co wyprawia niejaki @Trzeciak to jest kpina z tego forum. Jeśli miało to zwrócić uwagę na jego zachowanie, to warto było. Mam nadzieję że @Karol coś z tym zrobi bo to co wyprawia ten moderator to jedna wielka kpina i nie raz już przekazywałem poprzez PW tego dowody.
0 x
Ten co dostaje ostrzeżenia za prawdę. Bo nikt tutaj nie potrafi zaprezentować RIGCZ.
PRECZ Z CENZURA!!!
Awatar użytkownika
Abbott
Junior
x 84
x 560

Post autor: Abbott » 21 paź 2018, 11:16

A nie łatwiej będzie odpuścić i założyć własne forum? Będziesz wtedy jego administratorem oraz moderatorem.
Twój podpis też jest nie na miejscu. Sugerujesz, że tu na forum jest cenzura?
0 x
Tylko Polak potrafi nienawidzić Polaka
Awatar użytkownika
Pawel
Thinker
x 38
x 99

Post autor: Pawel » 21 paź 2018, 17:56

A ile razy można tobie tłumaczyć że nic mnie twoje zdanie nie interesuje?
0 x
Ten co dostaje ostrzeżenia za prawdę. Bo nikt tutaj nie potrafi zaprezentować RIGCZ.
PRECZ Z CENZURA!!!
Memorex_94
Poster
x 2
x 36

Post autor: Memorex_94 » 22 paź 2018, 8:58

Że cię będzie tak piekło, że dalej nie masz Moderatora to się nie spodziewałem. Ochłoń bo każdy inny moderator/admin już dawno by ci miał bana na stałe wlepione. I tak ze swoimi prowokacjami i zachowaniami jesteś traktowany bardzo ulgowo. :)
0 x
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
x 35
x 147
Kontakt:

Post autor: Tomek » 22 paź 2018, 10:11

Do Pawła:

1. Kiedy @Trzeciak źle moderował forum? Gdy pisałeś chamski wpis do kacpra na priva (jest w regulaminie), czy gdy usuwał posty nie na temat w wątku o ostrzeżeniach (off-top według pierwszego postu w wątku)? Przypominam, że sam zgłaszałeś posta z tej dyskusji, więc mogłeś spodziewać się, iż jakiś moderator może zainteresować się nie tylko jednym wpisem, a całą wymianą zdań i przenieść ją w całości do kosza. Spodziewasz się, że administracja będzie tylko sprawdzać to, co zgłosiłeś bez całego kontekstu?

Dotyczy to też reszty osób - to, że tak ostatnio kosz kwitnie to zasługa nie jednej, a kilku osób, którzy wzajemnie siebie zgłaszają. Dziwię, że chce wam się tak tracić czas na posty, które potem trzeba wywalić ;).

2. Radzę popatrzeć na siebie. Gdybyś nie złamał regulaminu, to @Trzeciak nie miałby powodu, aby dać ostrzeżenie. Gdybyś nie wymyślał dziwnego podpisu nie miałbym przykrości z dawaniem ci tymczasowego bana (ja go dałem, nie jakieś "wolne media" - także: trudno, abym zostawiał coś, co łamie regulamin; dla potomności jednak skopiowałem do posta). Gdybyś nie wojował tutaj z nami, miałbyś więcej czasu na ciekawsze czynności w życiu.

Dotyczy to też reszty osób :P.
0 x
HENSHIN!
Awatar użytkownika
Pawel
Thinker
x 38
x 99

Post autor: Pawel » 22 paź 2018, 10:52

@Tomek, informacje o tym co mi się nie podoba w pracy danego moderatora wysyłam do administratora, jako że osoba pełniąca taką funkcję jest ponad moderatorami.
0 x
PRECZ Z CENZURA!!!
Awatar użytkownika
Łotr1SW_TVN
Poster
x 6
x 2
Kontakt:

Post autor: Łotr1SW_TVN » 23 paź 2018, 3:30

Pawel pisze:A ile razy można tobie tłumaczyć że nic mnie twoje zdanie nie interesuje?
Nigdy w życiu nie spotkałem bardziej chamskiego człowieka niż ty...
0 x
[ Spoiler ]
"I AM Groot"
( I’m one with the Force. The Force is with me.) – Chirrut Îmwe
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 252
x 1254

Post autor: Karol » 23 paź 2018, 5:11

Ustalmy kilka zasad, do których się jednak niektórzy z Was będą musieli dostosować.

1. Wątek ten nie służy prywatnym wycieczkom w stronę moderatorów. Ocena konkretnych działań moderatorów nie może być przedmiotem publicznych dyskusji, która zamieni się w ich opluwanie - to także ludzie, którzy nie są etatowymi pracownikami forum, a czerpią z obecności tutaj co najwyżej satysfakcję.

2. @Pawel, jeśli masz jakikolwiek problem z @Trzeciakiem, to proponuję, abyś zgłosił to za pośrednictwem PW właśnie do niego. Zrobiłeś to do mnie, odpisałem Ci, zadałem pytania, po czym zostałem zlany. Może ja także zacznę tak reagować na Twoje prośby czy zapytania?

3. Męczące jest nagminne zgłaszanie postów "niezgodnych z regulaminem". No ludzie... (a dokładnie Panie Zgłaszający...), czy naprawdę muszę co logowanie na forum odczytywać powiadomienia na każdy post, który krytykuje Wasze zachowanie. Nie lepiej przyjrzeć się postom w innych wątkach, które naprawdę zaniżają poziom forum?

4. Proszę moderatorów, aby karali użytkowników, którzy stają się męczący dla oczu. Liczy się dobro jednostek, ale ważniejsze jest także to wspólne, bo codziennie utarczki słowne pomiędzy niektórymi użytkownikami stają się obciążeniem dla umysłów wszystkich.
0 x
Awatar użytkownika
Łotr1SW_TVN
Poster
x 6
x 2
Kontakt:

Post autor: Łotr1SW_TVN » 23 paź 2018, 8:30

@Karol Mam wrażenie że punkt 3 odnosi się do mnie. To zaznaczę tylko że zgłosiłem Ato-Mana za wyzywanie ludzi którzy wolą lektora niż dubbing od "upośledzonych" i jest to moje jedyne zgłoszenie... Nikogo jakoś tu nie zgłaszałem. Owszem wszedłem w prywatną polemnikę z Pawłem ok, przyznaje się, daj mi nawet te ostrzeżenie. Ale on pierwszy zaczął w moją stronę atak i tyle. Ani razu go nie zaczępiłem bo krytykował TVN, dla mnieto on może zrobić zamach bombowy na tą stację i tak to będe mieć gdzieś. A że jestem uczulony na kulturę tego świata a szczególnie Polaków to po prostu lecę prosto z mostu. I tyle ode mnie
0 x
[ Spoiler ]
"I AM Groot"
( I’m one with the Force. The Force is with me.) – Chirrut Îmwe
Awatar użytkownika
Pawel
Thinker
x 38
x 99

Post autor: Pawel » 23 paź 2018, 14:02

Karol pisze: 2. @Pawel, jeśli masz jakikolwiek problem z @Trzeciakiem, to proponuję, abyś zgłosił to za pośrednictwem PW właśnie do niego. Zrobiłeś to do mnie, odpisałem Ci, zadałem pytania, po czym zostałem zlany. Może ja także zacznę tak reagować na Twoje prośby czy zapytania?
Przepraszam bardzo, ale nic takiego nie zauważyłem. Wysłałeś to jako PW? Żadnej PW od Ciebie z pytaniami nie mam. Może zrobiłeś to na forum w czasie mojego śmiesznego bana i gdzieś zniknęło to w gąszczu postów, bo po tygodniu czasu nie mam czasu czytać wszystkiego i po prostu kilknąłem w "oznacz wszystkie fora jako przeczytane".
0 x
PRECZ Z CENZURA!!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy forum”