Mendoratorstwo (błąd zamierzony)

Wszystko co związane z działaniem tego forum.
Pawel

Post autor: Pawel » 25 lip 2014, 19:41

Karol pisze:(co najwyżej dopisuje się odpowiedzi moderatorów, którzy w przeciwieństwie do Was nie nabijają sobie licznika napisanych postów)]
Jak dla ciebie to największy problem to wyłacz nam licznik postów. Wierz mi że mam głęboko gdzieś ile mam postów na tym czy innym forum. Ale skoro tak cie to boli to masz chyba jako medorator (błąd zamierzony) odpowiednią funkcję aby ten licznik wyłączyć.

PS. Przepraszam że początkowo napisałem ten post w innym temacie. Tam go usunełem, mam nadzieję że to zauważycie. Zadziałała szybka odpowiedź. Jesteśmy teraz w hyde parku więc mam nadzieję że jest ok.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

Post autor: Karol » 25 lip 2014, 22:10

Pawel pisze:medorator (błąd zamierzony) odpowiednią funkcję aby ten licznik wyłączyć.
Nie w tym rzecz. Ale:
1. Nie jestem moderatorem, tylko adminem. To różne funkcje.
2. Wspominanie o liczbie postów było aluzją do tego, że choć bez sensu i nie na temat, zawsze jako fanboje TV Republika i niedostępnej w polskich mediach "prawdy" musicie mieć ostatnie zdanie. Sam fikasz, a potem dziwisz się, że dostajesz ostrzeżenia.
Pawel

Post autor: Pawel » 25 lip 2014, 22:34

ad. 1 Nie zmienia to faktu że jako admin pełnisz też funkcje moderatora.

ad 2. nawet mi się nie chce komentować. Pytanie powtarzam - czy typek wklejający wiatraczki, które nie miały nic wspólnego z tematem też dostał ostrzeżenie?
Awatar użytkownika
Peter Parker
VIP Expert

Post autor: Peter Parker » 25 lip 2014, 23:43

Pawel pisze:ad 2. nawet mi się nie chce komentować. Pytanie powtarzam - czy typek wklejający wiatraczki, które nie miały nic wspólnego z tematem też dostał ostrzeżenie?
Karol pisze:[...] Osoby wstawiające obrazki ostrzeżeń nie dostaną, bo ich posty są doskonałym przykładem tego, jakie emocje wzbudzacie pośród innych użytkowników, którzy po prostu padają ze śmiechu. [...]
http://forum.media2.pl/viewtopic.php?pid=191095#p191095
Pawel

Post autor: Pawel » 26 lip 2014, 8:29

To tylko pokazuje że są równi i równiejsi. Ale OK, ja też sobie zaczne wstawiać obrazki, bo też mam z fanów mainstreamu niezłą bekę.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

Post autor: Karol » 26 lip 2014, 14:58

Spoko, ale jak to się odnosi do tematu? Założyłeś, to się udzielaj rzeczowo, a nie marudź, że skoro ktoś coś zrobił, to Ty też będziesz. Zachowujesz się jak dziecko.
Pawel

Post autor: Pawel » 26 lip 2014, 18:14

Ma się do tematu tak że widocznie według was - moderatorów są równi i równiejsi, w zależności od tego jakie mają przekonania.
Awatar użytkownika
zesepo
VIP Expert
Kontakt:

Post autor: zesepo » 26 lip 2014, 18:29

A jakie przekonania mają farmy wiatrowe?
Nie wiem na kogo głosowały wiatraki ze zbrodniczo umieszczonego przeze mnie zdjęcia :(
https://www.facebook.com/forummedia2

Cztery lata na forum! 02.2012 - 02.2016 O0
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod

Post autor: Direct » 26 lip 2014, 19:00

Pawel pisze:Ma się do tematu tak że widocznie według was - moderatorów są równi i równiejsi, w zależności od tego jakie mają przekonania.
Przeczytaj uważnie regulamin forum. Występuję tam w kilku miejscach ważne słowo-klucz. Ono jest odpowiedzią na Twoje nieuzasadnione pretensje.
Pozdrawiam, Direct
XFS
Użytkownik

Post autor: XFS » 26 lip 2014, 19:19

Dwie zasady każdego forum:
1. Admin ma zawsze rację.
2. Jeżeli masz wątpliwości - patrz punkt 1.

P.S.
[ Spoiler ]
Pawel

Post autor: Pawel » 26 lip 2014, 22:34

zesepo pisze:A jakie przekonania mają farmy wiatrowe?
Nie wiem na kogo głosowały wiatraki ze zbrodniczo umieszczonego przeze mnie zdjęcia :(
Wiesz dobrze że chodzi o to że post nic nie wnosił do tematu. Ale rób sobie dalej jaja, skoro masz takie przyzwolenie modów.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

Post autor: Karol » 26 lip 2014, 23:40

Wybacz, to chyba Ty masz tu jakieś dziwne przyzwolenie, skoro za tytuł wątku jeszcze nie pożegnałeś się z forum :) Ale pewnie myślisz, że robimy to pod publikę :lol: Mimo to już nie wiele Ci do tego brakuje, by wylądować na republice bananowej. Wiem, nie będziesz płakał i wiedz, że my też. W każdym razie jak dalej będziesz szukał języka innego, niż wspólny, wylecisz z kolejnego forum dyskusyjnego. A szkoda, bo udzielasz się tu prawie od początku, jednak nadmiar TV Republika dokonał albo jakiegoś dziwnego zwarcia albo ideowej przemiany, przez co zrobiłeś się nieznośny, chamski i bezczelny. Nie jesteś bohaterem tego forum, a temat odpowiada poziomem Jackowi-Digitalowi - jeśli byłeś wcześniej na forum Medialink, to z pewnością wiesz o kim mówię.
bastus18
Junior

Post autor: bastus18 » 29 lip 2014, 12:25

Pytanie do adminów, moderatorów dlaczego akceptują tego typu posty i obrazki, które nie mają nic wspólnego z forum Telewizja Republika ? Oto 2 przykłady :
1 post :
Dijon pisze:Chyba się Wam się przyda, bo widzę, że gorąco, oj gorąco - przegrzane głowy...

http://i.cubeupload.com/a8qdxI.jpg
2 post :
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

Post autor: Karol » 29 lip 2014, 12:48

Z tego samego powodu, dla którego nie zwracałem uwagi na brednie twoje i @Pawla, także nie związane z tematem TV Republika. Zauważ, że od dłuższego czasu inni użytkownicy radzili Ci się uspokoić, Ty niestety to ignorowałeś:

Wyciągnięte z tematu TV Republika, wszystko twoje i twojego kumpla:
Apel do vipów, vipyów extra, modów czy tam innych radziłbym Wam zrezygnować z tych "honorów" za nieustanne szykanowanie ludzi chcących prawdę, i broniących prawdziwych, rzetelnych mediów np. TV REPUBLIKI, bo na prawde Wam nie przystoi takie zachowanie, ale to nie tylko Was się tyczy. Więc żądam od Was troche kultury osobistej - czego przykład powinniście dawać - i uszanujcie poglądy innych. Za prawdę jak widzimy na tym forum jest się szykanowanym, obrażanym i wyśmiewanym, ale dla prawdy trzeba cierpieć za komuny w XXw. i za komuny w nowej odsłonie, która trwa od kilku lat.
Prosty przykład przekonania, że jedynie twoja "prawda" jest słuszna. Jeśli ktoś krytykuje TV Republika, to ma do tego prawo - ani ja tego nie zabronię, ani nikt inny. Najlepszy jest wytłuszczony tekst. Zastanawiam się co Ty wiesz o socjalizmie w Polsce, bo nie wydaje mi się, abyś go pamiętał. Tak czy siak - nijak to się ma do tematu TV Republika.
Ależ oczywiście że nie odpowiem na twój post bo z grupą trzymającą władzę i tak nikt nie wygra. Twoje próby obrażania mnie też po mnie spływają, niczego innego zresztą się po was nie spodziewałem.
@Axel i @Pawel dajmy już spokój z lemingami nie wygramy, bo jak widać oni również nadużywają władzy tylko dla swoich potrzeb i zaspakajania swoich kompleksów z dzieciństwa. Nie stać ich na merytoryczną dyskusję to sięgają po środki obronne. Ja chcą to niech tłumią prawdę, ale wątpię, żeby im się to udało, bo prawdy nie da się zagłuszyć.
Staraliście się dopiec tym, którzy nie zgadzają się z waszą opinią, a co ciekawe obrazki, których tak zaciekle się czepiasz raczej w żaden sposób nikogo nie obrażały, raczej sugerowały uspokojenie się w sposób humorystyczny. Niestety, Ty potrafisz kontratakować jedynie wyzwiskami i zarzutami, bo tak jest najłatwiej. Nie wiem, chcesz się wykrzyczeć, to zapraszam na forum, tutaj mi nie rób offtopów. Co do lemingów - jesteś nim tak samo, jak my wszyscy. Swoją drogą, beznadziejne określenie ze starej gry komputerowej.
bastus18
Junior

Post autor: bastus18 » 29 lip 2014, 17:38

Na początku, wypadłoby podpisać, który post jaki użytkownik tego forum napisał, bo z twojego poprzedniego posta nie wiadomo i możesz przez to wprowadzić innych w błąd, napisałeś tylko :
Wyciągnięte z tematu TV Republika, wszystko twoje i twojego kumpla:
Nie zgadzam się z tym, że moje posty nie były związane, wręcz przeciwnie te, które zacytowałeś są związane z TV REPUBLIKĄ.
Przykład, który podałeś :
bastus18 pisze:Apel do vipów, vipyów extra, modów czy tam innych radziłbym Wam zrezygnować z tych "honorów" za nieustanne szykanowanie ludzi chcących prawdę, i broniących prawdziwych, rzetelnych mediów np. TV REPUBLIKI, bo na prawde Wam nie przystoi takie zachowanie, ale to nie tylko Was się tyczy. Więc żądam od Was troche kultury osobistej - czego przykład powinniście dawać - i uszanujcie poglądy innych. Za prawdę jak widzimy na tym forum jest się szykanowanym, obrażanym i wyśmiewanym, ale dla prawdy trzeba cierpieć za komuny w XXw. i za komuny w nowej odsłonie, która trwa od kilku lat.
Napisałem , że prawdziwe i rzetelne media np. TV REPUBLIKA są szykanowane za prawdę. Napisałem, na forum TELEWIZJA REPUBLIKA, więc o co Ci chodzi, napisałem o TV REPUBLIKA w dziale, który właśnie do tego jest przeznaczony, dodając przy tym, że chciałbym aby inni umieli uszanować tych co mają inne poglądy co inni. A ich nie szanują przykład obrazki, które były umieszczane. Napisałeś
(...) a co ciekawe obrazki, których tak zaciekle się czepiasz raczej w żaden sposób nikogo nie obrażały, raczej sugerowały uspokojenie się w sposób humorystyczny.
Powtarzam to właśnie te obrazki nie miały nic wspólnego z forum, a jeżeli jak napisałeś chcieli nam zasugerować, żebyśmy się uspokoili ( w sumie nie wiem dlaczego, przecież sam napisałeś, że
Jeśli ktoś krytykuje TV Republika, to ma do tego prawo - ani ja tego nie zabronię, ani nikt inny
czyli mamy prawo mieć inne poglądy) to mogli to napisać prostymi słowami, a przez umieszczenie tych obrazków poczułem się obrażony. Choćby przez ten post, w którym postać miksująca sobie oczy jest podpisana moim nickiem "bastus18"
Oprócz jednego wentylatora, później pojawił się jeszcze wiatrak, czyli kolejny obrazek zaśmiecający forum nie mający z temat TV REPUBLIKA nic wspólnego :
zesepo pisze:Zwykły wentylator już nie starczy:
http://www.strefabiznesu.nowiny24.pl/si ... rakiok.jpg
@bastus18 - kandydat do beatyfikacji :D
Ile ty masz lat?
W dodatku wyśmiewanie się ze mnie i praktyk religijnych, i pytanie, które również nie miało nic wspólnego z TV REPUBLIKĄ, "ile mam lat?" jeżeli na prawdę, interesuje to użytkownika to mógł zapytać mnie drogą prywatną, chyba, że chciał po prostu bezkarnie zaśmiecać forum, a widać można, bo moderatorzy nie zareagowali. Czyli w poście @zesepo zacytowanym wyżej nie było NIC związane z TV REPUBLIKĄ. Stał się więc on zbędny i nie potrzebny. A na pewno nie na tym forum.

Kolejny mój post, który również nie zacytowałeś w całości tylko to co tobie się podobało, a z którego wynika, że MA SIĘ ON DO FORUM TV REPUBLIKA .
bastus18 pisze:@Axel i @Pawel dajmy już spokój z lemingami nie wygramy, bo jak widać oni również nadużywają władzy tylko dla swoich potrzeb i zaspakajania swoich kompleksów z dzieciństwa. Nie stać ich na merytoryczną dyskusję to sięgają po środki obronne. Ja chcą to niech tłumią prawdę, ale wątpię, żeby im się to udało, bo prawdy nie da się zagłuszyć.

Zmieniając temat, TV REPUBLIKA dostępna jest już w wersji mobilnej dla systemu Android oraz iOS. http://telewizjarepublika.pl/wersja-mobilna.html[/b]

Maciek23: Ty masz jakąś obsesję na punkcie słowa "prawda", co nie? Pewnie uważasz że istnieje jedyna objawiona, TWOJA prawda, a wszyscy inni są komuchami, żydami i zdrajcami Narodu Polskiego... Nikt nie tłumi żadnej "prawdy" jak to nazywasz, nawet nie wiem co przez to słowo rozumiesz, bo z tego co widzę to odnosi się ono wg ciebie tylko do przekazu TV Republika...
Końcówka mojego postu zaznaczona pogrubioną czcionką, wniosła wiele do wątku, a to, że odnotowałem, że TV REPUBLIKA dostępna jest w wersji mobilnej. No, ale Ty pokazałeś tylko pół posta - pół prawdy - który odnosił się, żeby zaprzestać tą dyskusję. Więc kolejny post, który napisałeś, że nie pasuje do TV REPUBLIKA okazuję się, że pasuje jak "ulał" bo chyba o wersji mobilnej TV REPUBLIKA nie miałem pisać na forum TVP ?
A po drugie, po raz kolejny dostałem dowód, że moje poglądy i posty są dyskryminowane na tym forum tylko dlatego, że często używam słowa PRAWDA. Przecież wolno mi, mogę piać słowo PRAWDA w moich postach tyle razy ile razy uznam to za potrzebne, słuszne i stosowne.

Mimo, że nie ja napisałem ten post postaram się do niego odnieść, który równiez zacytowałeś to co Ci się podobą. Ale wczesniej post, zresztą twój, na który w pierwszej częsci odpowiedział @Pawel.
Karol pisze:@Pawel: Wydaje mi się, że lepiej komuś zasugerować odpoczęcie od tematu niż z miejsca wyzywać od "grup trzymających władzę". Wierz mi, że w żaden sposób mnie to nie dotknęło, utwierdzam się jedynie w przekonaniu, że co niektórzy potrzebują pomocy psychologicznej, bo nie radzą sobie z życiem w społeczeństwie - wszędzie widzą "władzę", "kłamstwa" i "tefauenik". Druga sprawa, jak widzisz, moderator zareagował i poprosił o trzymanie się tematu, a nie wyrażanie własnych poglądów we wszystkich innych kwestiach, więc nie wciskaj ludziom ciemnoty, że przymyka się oczy, bo jedyną osobą, która nic nie widzi albo widzi tylko to co chce, jesteś Ty.

I nie odpowiadaj na tego posta, przynajmniej w tym temacie. Masz uwagi - pisz mi PW, załóż stosowny temat.
:

Post @Pawel w całości pokazuję, że był on związany z forum TV REPUBLIKA.
Pawel pisze:Ależ oczywiście że nie odpowiem na twój post bo z grupą trzymającą władzę i tak nikt nie wygra. Twoje próby obrażania mnie też po mnie spływają, niczego innego zresztą się po was nie spodziewałem.

Natomiast wszystkich, którym brakuje TV Republika np. w nc+, polecam subskrypcję przez neta. Ja się do tej formy odbioru stacji przekonałem, nawet to wygodne że włączę laptopa i już oglądam.
Pierwsza część postu (do której ty się odniosłeś) odpowiada zresztą na twojego posta, a w szczególności na wytłuszczoną część, ODPOWIADA KULTURALNIE I BEZ CHAMSTWA. A żeby dyskusja się toczyła, to muszą być pytania, prośby , NADZIEJĘ, jak i również ODPOWIEDZI na tym polega dyskusja, więc ponownie nie rozumiem o co tobie chodzi, a w drugiej części napisał, że TV REPUBLIKE można odbierać przez neta, więc również ten post dotyczył TV REPUBLIKA, tylko jakbyś go przeczytał i zacytował w całośc to byś to zauważył. Tak więc wszystkie posty, które uważałeś za "nijak mające się do TV REPUBLIKA", były potrzebne i jak najbardziej na miejsu i MAJĄCE się do TV REPUBLIKA. Zaś obrazki, na których umieszczanie nie reagujesz są obraźliwe i zbędne.

I na koniec:
Dz pisze:
Pawel pisze:Właśnie fanboje mainstreamu najwięcej przeszkadzają w temacie o TV Republika. Właśnie tutaj najwięcej mają do powiedzenia niż w tematach dotyczących ich ulubionych stacji newsowych.
Nie jestem fanbojem mainstreamu, a przeszkadzają mi właśnie ludzie pokroju twojego, czy bastusa18.
Nie podoba mi sie post użytkownika forum @Dz, który wyraźnie napisał, że przeszkadzają mu ludzie tacy jak ja czy @Pawel, nie wiem dlaczego, przecież każdy może mieć własne zdanie i nic nie komu do tego.:) Jak mu przeszkadzamy, to przecież nikt, nikogo na tym forum nie trzyma i nie zapraszał , nawiązując do mojego postu wyraźnie napisał to VIP mod @Trzeciak stosując czerwoną czcionkę :
Trzeciak pisze:A ja chciałbym Ci przypomnieć, że pisanie tutaj na forum nie jest obowiązkiem i nikt na siłę nie zmuszał Ciebie, abyś zakładał konto. A takimi akcjami sam innym narzucasz zdanie, co nie ma nic wspólnego z rzetelną dyskusją.

I jeszcze uwaga do wszystkich - przypominam, że uwagi nt. innych użytkowników forum niezwiązanych z tematem wątku należy kierować wyłącznie drogą prywatną. Więc proszę o zakończenie OT.
Karol pisze:Co do lemingów - jesteś nim tak samo, jak my wszyscy. Swoją drogą, beznadziejne określenie ze starej gry komputerowej.
"Lemingi" uważam za sympatyczne stworki nie widzę w tym nic obraźliwego :) Tak, że dziękuję, że Ty również nazwałeś mnie lemingiem :) Określenie mi się podoba, no właśnie słusznie zauważyłeś, z KULTOWEJ, dobrej, starej gierki komputerowej.
Zablokowany

Wróć do „Sprawy forum”