Mendoratorstwo (błąd zamierzony)

Wszystko co związane z działaniem tego forum.
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
Kontakt:

Post autor: Tomek » 07 wrz 2014, 19:01

Dz pisze:Precz z komuną! Precz z moderatorem Tomkiem!! Wiwat wolne media!!! POlo TV - won z Polski!!!!
Dzięki, humor poprawiony.
Dz pisze:powiedz mi, dlaczego zadajesz pytania, na którą masz już odpowiedź?
Bo napisanie tamtego pytania w formie stwierdzenia byłoby złamaniem regulaminu.
W tej chwili przyznałeś, że pytanie było bezsensowne, bo już znasz odpowiedź.
Ja nie odejdę bo ja nie uprawiam tutaj praktyk cenzorskich wink towarzyszu @Tomek.
To dobrze :)
Ale prośbę ponowię, a ponadto ty jako 'mod' powinieneś mi udzielić odpowiedzi, kto zbanował @Pawel i za co, bo te ostrzeżenia i bany miały być jawne, a ja nie mogę znaleźć posta.
Na liście banów nie ma informacji, kto dał bana.

Jest za to wymieniony powód, jednak to sam moderator musi go przedstawić w dziale VIP.
HENSHIN!
Dz
Obserwator

Post autor: Dz » 07 wrz 2014, 19:35

W tej chwili przyznałeś, że pytanie było bezsensowne, bo już znasz odpowiedź.
W tej chwili przyznałeś, że faktycznie znałem prawidłową odpowiedź. Czyli, że zgodnie z moją sugestią twoje zarzuty wobec TVN były bezsensowne – co właśnie usiłowałem wykazać w tamtym wątku. Jak więc widać – wszystko, co napisałem było zgodne z tematem, bo tyczyło wizerunku TVN (konkretniej – "szargania" go przez hipokrytów). A ty – nie dość, że zaśmieciłeś wątek o TVN opiniami opartymi tylko na nieracjonalnych przesłankach (off-topic) to jeszcze sam przyznałeś się, że w rzeczywistości takie są. I że człowiek, któremu dałeś ostrzeżenie, tak naprawdę pisał na temat i dostał je tylko za to, że to TY wrzuciłeś na forum jakieś nieprzemyślane, emocjonalne wymiociny werbalne.

W tym momencie przyznałeś się do złamania regulaminu oraz do prywaty w rozdawnictwie ostrzeżeń. A więc chyba czas ukarać samego siebie? Chyba, że ostrzegasz tylko tych, których nie lubisz?
Awatar użytkownika
dlucjanski210686
Obserwator

Post autor: dlucjanski210686 » 07 wrz 2014, 19:49

Tak czy siak nie zmienia to faktu, że ktoś miał już swoje pięć minut wystąpienia publicznego. ;)
Obrazek

500 postów! :)
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
Kontakt:

Post autor: Tomek » 07 wrz 2014, 20:57

W tej chwili przyznałeś, że faktycznie znałem prawidłową odpowiedź. Czyli, że zgodnie z moją sugestią twoje zarzuty wobec TVN były bezsensowne – co właśnie usiłowałem wykazać w tamtym wątku. Jak więc widać – wszystko, co napisałem było zgodne z tematem, bo tyczyło wizerunku TVN (konkretniej – "szargania" go przez hipokrytów). A ty – nie dość, że zaśmieciłeś wątek o TVN opiniami opartymi tylko na nieracjonalnych przesłankach (off-topic) to jeszcze sam przyznałeś się, że w rzeczywistości takie są. I że człowiek, któremu dałeś ostrzeżenie, tak naprawdę pisał na temat i dostał je tylko za to, że to TY wrzuciłeś na forum jakieś nieprzemyślane, emocjonalne wymiociny werbalne.
Po pierwsze: Nigdzie nie uznałem w swoich postach, że twoje posty z zapytaniem są zgodne z tematem. Dla mnie nadal są wykroczeniem.

Po drugie: Na twoją logikę jeśli jeden post miał być "stwierdzeniem w formie pytania" i nie łamie regulaminu, to drugi jest złamaniem regulaminu, bo już nie napisałeś go w formie pytania. Cytuje:
Bo napisanie tamtego pytania w formie stwierdzenia byłoby złamaniem regulaminu.
Wyszło na to, że pisanie stwierdzeń w odniesieniu do moich komentarzy o TVN24 jest offtopem. Wyprzedzając pytanie - moja odpowiedź "tak" też wg. ciebie jest samym offtopem. Problem w tym, że dyskutowałem w swoim poście z kimś jeszcze innym.
W tym momencie przyznałeś się do złamania regulaminu oraz do prywaty w rozdawnictwie ostrzeżeń. A więc chyba czas ukarać samego siebie? Chyba, że ostrzegasz tylko tych, których nie lubisz?
"Tych"? Ostrzeżony zostałeś tylko ty.
HENSHIN!
Dz
Obserwator

Post autor: Dz » 07 wrz 2014, 22:18

Po pierwsze: Nigdzie nie uznałem w swoich postach, że twoje posty z zapytaniem są zgodne z tematem. Dla mnie nadal są wykroczeniem.
Brawo, kolejny raz nie zrozumiałeś, co do ciebie napisałem. :D Oczywiście zaraz będziesz twierdził, że to nie tak. Pytanie więc, do wszystkich prócz Tomka: czy gdziekolwiek napisałem o tym, że Tomek uznał, że posty z zapytania są zgodne z tematem? :D
Na twoją logikę jeśli jeden post miał być "stwierdzeniem w formie pytania" i nie łamie regulaminu, to drugi jest złamaniem regulaminu, bo już nie napisałeś go w formie pytania
To było pytanie, tylko zrobiłem literówkę na końcu zdania i nie postawiłem znaku zapytania. :P Dobrze wiedzieć, że ostrzegasz ludzi za literówki. :D Ale to nie ma znaczenia, bo to, że jeden post łamie regulamin nie będąc pytaniem, nie znaczy, że działa to tak samo w całkiem innym przypadku, w końcu to nie stwierdzanie faktów jest łamaniem regulaminu. :D Ale żeby to wiedzieć, musiałby być łącznie spełnione następujące warunki: musiałbyś znać i rozumieć regulamin oraz rozumieć posty, który zostały przeze mnie napisane. :D
"Tych"? Ostrzeżony zostałeś tylko ty.
Otóż to. A powinien zostać ostrzeżony jeszcze kto? Ty! Klasyczny przykład stronniczości i prywaty...
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
Kontakt:

Post autor: Tomek » 07 wrz 2014, 23:10

Jak to co teraz piszesz, odnosi się do twojego przykładu? :lol:
Temat: Logo TVN
Użytkownik A pisze: "Kurde, znudziło mi się w końcu kwadratowe logo TVN. Kiedy nareszcie zmienią to logo na jakieś inne?".
Użytkownik B odpowiada: "Logo TVN jest przecież okrągłe"
Użytkownik A replikuje: "Kłamiesz!".
HENSHIN!
Dz
Obserwator

Post autor: Dz » 07 wrz 2014, 23:38

Tomek, właśnie napisałeś post składający się z jednego zdania. Jedynie z dziesięciu słów. Post, który jest o mnie, a więc nie o moderatorach. Skoro topic wyraźnie dotyczy moderatorów, a ja takiej rangi nie mam, to właśnie popełniłeś wykroczenie – off-top. W dodatku jest to post nic nie wnoszący do dyskusji. Jest bardzo krótki.

Zrobiłeś dokładnie to samo, co ja rzekomo w temacie o TVN24! Skoro więc ja dostałem warna, o którym decyzji do dziś bronisz, to ty teraz także powinieneś go dostać. Nie jest to zresztą pierwszy warn, jaki powinien być tobie przyznany, ale to już pomijam.

Tak czy inaczej, ja twojego posta raportuję i czekam, aż sam się ostrzeżesz. :D Chyba, że jednak wtedy nie chodziło o przestrzeganie regulaminu tylko o dowalenie mi? Właśnie masz okazję to udowodnić. ;-) A kiedy dosięgnie cię już sprawiedliwość, jaką sam sobie powinieneś wymierzyć, to obiecuję, że wobec twej żelaznej konsekwencji z miejsca zrezygnuję z dochodzenia jakichkolwiek praw w związku z twoją nieuprawnioną interwencją. :D
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

Post autor: Karol » 08 wrz 2014, 0:41

Zmuszony jestem zamknąć ten temat. Może wszyscy ochłoną.
Zablokowany

Wróć do „Sprawy forum”