Ostrzeżenia oraz bany dla użytkowników

Wszystko co związane z działaniem tego forum.
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod
x 81
x 197

Post autor: Direct » 02 gru 2015, 22:04

0 x
Pozdrawiam, Direct
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
x 26
x 55

Post autor: matik » 08 gru 2015, 20:12

Na podstawie regulaminu forum (dział "2", podpunkty "d" i "e") użytkownik @johnny22222 otrzymuje ostrzeżenie. Dyskredytowanie osób publicznych jak i nazywanie innych użytkowników forum "hejterami" ze względu na odmienne poglądy nie pozwala na prowadzenie dyskusji na poziomie.
http://forum.media2.pl/viewtopic.php?p=284406#p284406
http://forum.media2.pl/viewtopic.php?p=284408#p284408
http://forum.media2.pl/viewtopic.php?p=284412#p284412
0 x
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 2012
x 794

Post autor: Trzeciak » 08 gru 2015, 21:28

@miszkas - ban za ukrytą reklamę: http://forum.media2.pl/viewtopic.php?p=275493#p275493
0 x
Pozdrawiam, Trzeciak
michal
VIP Expert
x 5
x 12

Post autor: michal » 12 gru 2015, 22:32

Czy mógłby ktoś mógłby dać stałego bana @Polandowi za jego "działalność" w temacie o TVP3 oraz za inne jego przewinienia?
0 x
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 267
x 1318

Post autor: Karol » 12 gru 2015, 22:57

Ale na jakiej podstawie? Wystarczy, że zamknięto temat.
0 x
Dz
Obserwator

Post autor: Dz » 12 gru 2015, 23:19

Musi być podstawa? Naprawdę? Macie wprawę w ostrzeganiu i banowaniu użytkowników ze zmyślonych powodów, a nagle - gdy użytkownicy proszą o pozbycie się uciążliwego dyskutanta - potrzeba wam jakieś podstawy? :D Dajcie spokój, przecież i tak robicie na tym forum co chcecie, więc moglibyście zrobić z tego słuszny użytek. Wszystkim będzie przyjemniej.
0 x
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 267
x 1318

Post autor: Karol » 13 gru 2015, 2:20

Ty jakoś bana nie dostałeś, więc przestań się tak ekscytować niczym @Poland. Cały czas wylewasz żale o to, że nie usunięto Ci ostrzeżenia, którego jak widzisz i tak dzisiaj nie masz. Przypadkowo, ale takie są fakty. A jeśli Ci nie odpowiada to forum, zawsze możesz nie pisać. Nic nie stracimy z tego tytułu.

Jeśli masz zamiar cokolwiek powiedzieć sensownego napisać, to może rozwiń kwestię banowania z banalnych powodów, to może czegoś nowego się o tym forum dowiem, bo póki co to pierwszy taki zarzut w historii tego miejsca.
0 x
Dz
Obserwator

Post autor: Dz » 13 gru 2015, 12:07

Nie zmieniaj tematu. Nie mówimy o zadawnionym konflikcie (nb. nie chodziło o ostrzeżenie, bo to mało istotna sprawa, a o zniesławienie, którego się dopuściłeś - swoją drogą masz sporo szczęścia, że finalnie mało kogo to obeszło i sprawa się rozeszła po kościach). Mówimy o Polandzie. Gość jest bardziej uciążliwy niż autopromocja na polsacie i dobrze byłoby coś z tym zrobić. Wygrażałeś mi banem z powodu niemiłych słów o twoim kumplu (i notorycznego przypominania ci, że trzeba zaprowadzić porządek z jego wątpliwym zachowaniem) bo cię to wkurzało, to Polanda możesz zbanować tym bardziej - na pewno jest bardziej irytujący dla użytkowników niż ja byłem dla ciebie.
0 x
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod
x 81
x 197

Post autor: Direct » 13 gru 2015, 13:02

Przykro mi, ale to nie Ty, Dz, decydujesz, kogo Karol zbanuje, a kogo nie. I przestań się wywyższać i straszyć, bo nikt się tutaj Ciebie nie boi. Jeżeli chcesz komuś wytoczyć proces o zniesławienie - uczyń to, a nie miauczysz na forum.
0 x
Pozdrawiam, Direct
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 267
x 1318

Post autor: Karol » 13 gru 2015, 13:15

Dz pisze:nie chodziło o ostrzeżenie, bo to mało istotna sprawa, a o zniesławienie, którego się dopuściłeś - swoją drogą masz sporo szczęścia, że finalnie mało kogo to obeszło i sprawa się rozeszła po kościach).
Jak widać nawet Ciebie to nie obeszło. Skoro doszło do takiego zniesławienia, zawsze możesz skierować sprawę do sądu. Nie widzę problemu, nie będę ukrywał także swoich danych osobowych. A jeśli nie, to przestań płakać w postach oraz podpisie, jak to administracja tego forum łamie prawo. Jeśli tak jest, masz obowiązek to zgłosić do odpowiednich organów, a nie robić z siebie tchórza. Wybacz, w tym zakresie łaski mi nie robisz.
Dz pisze:Mówimy o Polandzie. Gość jest bardziej uciążliwy niż autopromocja na polsacie i dobrze byłoby coś z tym zrobić.
Cieszy mnie mnie twoja opinia, z pewnością wezmę ją sobie do serca. Przypominam jednak, że internet jest dla wszystkich. Fakt, że @Poland denerwuje ludzi nie odbiera mu prawa do korzystania z forum. Wątek o TVP3 został zamknięty do odwołania w celu ostudzenia emocji. Nadmieniam, że Krzysiek nie złamał jednak regulaminu - sorry, fakt, że ktoś wku*wia wszystkich na swój sposób, jednocześnie nie łamiąc regulaminu, nie obliguje mnie to do banowania go na forum. W domu też tak ludzi traktujesz? Wkurzają Cię, to ich wyrzucasz za drzwi?
Dz pisze:Wygrażałeś mi banem z powodu niemiłych słów o twoim kumplu (i notorycznego przypominania ci, że trzeba zaprowadzić porządek z jego wątpliwym zachowaniem) bo cię to wkurzało, to Polanda możesz zbanować tym bardziej - na pewno jest bardziej irytujący dla użytkowników niż ja byłem dla ciebie.
Tutaj bym polemizował, kto jest bardziej irytujący. Cały czas starasz się być tutaj adminem i wymagać ode mnie realizowania twoich przemyśleń i decyzji. Moja odpowiedź brzmi: NIE. Jeśli nie potrafisz przytoczyć mi konkretnego przypadku, w którym banowałem kogoś ot tak sobie, bo mi się nie podobał, to przestań obrzucać mnie błotem.
0 x
Dz
Obserwator

Post autor: Dz » 13 gru 2015, 13:40

Po raz kolejny musisz odrobić lekcje z prawa mediów.

Zniesławienie to przestępstwo prywatnoskargowe więc nie mam żadnego obowiązku go zgłaszać - to zależy tylko od mojego widzimisię. No, i od zasobności portfela. Natomiast wytoczyłbym ci proces cywilny, gdyby nie to, że udało mi się nie ponieść żadnych strat z tytułu smrodu, który narobiłeś, więc koniec końców nie mam tak naprawdę się o co z tobą sądzić. Mogło nie być tak różowo i tutaj zasługa tylko w tym, że finalnie nikt nie potraktował cię poważnie.
Karol pisze:W domu też tak ludzi traktujesz? Wkurzają Cię, to ich wyrzucasz za drzwi?
Szczerze? Tak. :)) Jeżeli ktoś sprawia, że pozostali goście nie czują się komfortowo i nie mogą spokojnie rozmawiać, to w skrajnej sytuacji opuści mój metraż, tj. zostanie wyproszony. A w najlepszej - po prostu nie zostanie zaproszony ponownie.
Karol pisze:to przestań obrzucać mnie błotem
Niezłe hasło jak na kolesia, który pomawia innych o popełnianie przestępstw. :D
0 x
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 267
x 1318

Post autor: Karol » 13 gru 2015, 14:35

Trudno, żebyś poczuł straty. Twój nick nie jest rozpoznawalną marką, nikt nie kojarzy go bezpośrednio z twoją osobą. Jakiekolwiek "pomawianie" Ciebie jako użytkownika, nie ma wpływu na twoje życie prywatne. Prawda jest smutna, zachowujesz się jak dziecko, nie możesz sobie wybaczyć przepaści jaka znajduje pomiędzy Tobą a mną, między rozwydrzonym użytkownikiem, który szuka na forum swoich praw (chociaż tych nikt mu nie odebrał), a adminem, który Cię po prostu nie popiera. @Tomek jest moderatorem samochdzielnym, nie odpowiadam za jego czyny (chociaż bardzo tego oczekiwałeś), tym bardziej, że sam się w sprawie nie wypowiedział, a wszystko zostało zrzucone na mnie, ale ostateczne to Ty byłeś i będziesz przegranym. Moją winą było obiecanie Ci czegokolwiek, za to przepraszam. Nie warto było próbować iść Ci na rękę.

Teraz z uwagi na to, że ten wątek dotyczy "Ostrzeżeń oraz banów dla użytkowników", a wniosek o ukaranie @Polanda, przynajmniej na tą chwilę, został odrzucony, radzę Ci nie ciągnąć tematu i nie wyciągać prywatnych opinii na mój temat. Co niejednokrotnie można było wyczytać z twojego prawniczego bełkotu, doskonale zdajesz sobie sprawę do czego służą i jaką moc mają prywatne wiadomości i tam Cię odsyłam.

Przypominam regulamin.
2c. Prowadzenie dyskusji w żaden sposób nie związanych z tematem, w tym nadmierne udzielanie odpowiedzi w postaci obrazów (np. tzw. memów) jest niedozwolone i będzie karane. Od tego służy możliwość wysyłania „Wiadomości prywatnych” do innych użytkowników forum, gdzie zasady dobrego wychowania także obowiązują, co oznacza, że i tam niedozwolone jest łamanie ogólnych wytycznych „Regulaminu”.

3g Reklamacje na działalność administracji (niesłuszne zamknięcie tematu, usunięcie postu, nałożenie ostrzeżenia, itp.) można składać poprzez „Wiadomości prywatne” do admina – Karola, który zastrzega sobie prawo do nieodpowiadania na wybrane wiadomości, jak również do nie uwzględniania roszczeń użytkowników.
Koniec twoich uwag. Jeszcze jedna i będzie ostrzeżenie, nałożę je ja lub któryś z moderatorów. Powyższe punkty do tego obligują. Założyłeś już swój wątek z oświadczeniami, jednak ponawiam prośbę, abyś żale jeśli już, wylewał przez PW.
0 x
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 2012
x 794

Post autor: Trzeciak » 14 gru 2015, 10:46

@agar.durys otrzymuje ostrzeżenie za przesyłanie reklamy drogą PW, na co na forum nie może mieć miejsca.
0 x
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 2012
x 794

Post autor: Trzeciak » 16 gru 2015, 23:30

0 x
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika