Działy na forum

Wszystko co związane z działaniem tego forum.
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

Działy na forum

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ice »

Jeśli chodzi o takie wątki to tutaj potrzebna jest praca kilku moderatorów, bo nikt sam nie będzie w stanie wybrać a następnie przenieść takiej ilości wątków.
Według mnie, dział Archiwum mogliby się zajmować wszyscy moderatorzy - i ci nowi, i dotychczasowi.
Poza tym poczekajmy na opinie innych.
Zgadzam się. ;)
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 586
x 2929

Działy na forum

Post autor: Karol »

Kolejne zmiany na forum. Nawet nie chce mi się ich opisywać, ale wszystko widać. Nadmieniam, że podczas przenosin chyba nawet nie ucierpiał żaden post. Wszystko jest teraz po prostu ze sobą połączone, bo jak się okazało przez lata, forum było rozbite na zbyt dużą ilość działów. Teraz powinno być łatwiej.

Czekam na opinie.
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

Działy na forum

To ja napiszę. ;] Zmiany dobre - wszystko jest teraz ułożone tak przejrzyście, że lepiej nie trzeba. :) Cieszę się, że niektóre działy zostały ze sobą połączone, w dodatku - przynajmniej ja - nie odczuwam jakoby Forum było zaśmiecone. Oczywiście jeszcze sporo przed Wami, ale mam nadzieję, że ze wszystkim się uporacie. ;)

Jednak dział Headlines powinien zostać. ;]
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 586
x 2929

Działy na forum

Post autor: Karol »

Jeśli chodzi o ten dział, to jak dla mnie był on najmniej potrzebny. Po pierwsze było to miejsce częstych kłótni w momencie, gdy sprzeczały się poglądy różnych użytkowników, a tak być dalej nie mogło. Myślę, że będzie mógł powrócić gdy stworzymy jego nową formułę, tak by później już nie iskrzyło.
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 20
x 203
Kontakt:

Działy na forum

Post autor: Poland »

Według mnie :
1 "Zagraniczne Platformy Cyfrowe" powinny iść do TV SAT bo też nadają z satelity.
2. W Off Topicu dział powinny zamykać "Multimedia".
3. Wspomnienia powinny być nad sieciami kablowymi a nie pod
4. Jeśli idziecie już tym tropem to lepiej zmieńcie system forum bo to teraz jakoś nieładnie wygląda (wcześniejszy układ był w porządku)
I co o tym sądzicie ??
Poland - Aktywnie najlepszy!
Evil
Junior
x 2

Działy na forum

Post autor: Evil »

kisiel205 pisze:4. Jeśli idziecie już tym tropem to lepiej zmieńcie system forum bo to teraz jakoś nieładnie wygląda (wcześniejszy układ był w porządku)
?
Przecież system pozostał ten sam - PunBB [chyba] więc o co chodzi?

Ja nie wiem, czy mógłbym teraz się przyzwyczaić :D
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

Działy na forum

1 "Zagraniczne Platformy Cyfrowe" powinny iść do TV SAT bo też nadają z satelity.
Moim zdaniem takie działanie jest zupełnie nie potrzebne. Teraz, gdzie jest dział Telewizja na Świecie, znajdują się pod fora związanych z tą tematyką. Moim zdaniem można się połapać co i jak.
2. W Off Topicu dział powinny zamykać "Multimedia".
To niby dlaczego?
4. Jeśli idziecie już tym tropem to lepiej zmieńcie system forum bo to teraz jakoś nieładnie wygląda (wcześniejszy układ był w porządku)
I co o tym sądzicie ??
Kisiel......Z tego co wiem, to Forum na tym silniku pracuje od dwóch lat, nikt nie narzekał prócz Ciebie na obecny system - to, że Tobie się tak ''zachciało'' nie oznacza, że innym się to spodoba. A zmiany mają jeden konkretny cel, o którym mówić nie będę, bo nawet widać wszystko jak na dłoni. Z tego co widzę, aż na taką zmianę się nie zanosi, inaczej cos byśmy o tym wiedzieli.
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 20
x 203
Kontakt:

Działy na forum

Evil pisze:
kisiel205 pisze:4. Jeśli idziecie już tym tropem to lepiej zmieńcie system forum bo to teraz jakoś nieładnie wygląda (wcześniejszy układ był w porządku)
?
Przecież system pozostał ten sam - PunBB [chyba] więc o co chodzi?

Ja nie wiem, czy mógłbym teraz się przyzwyczaić :D
Że forum by ładnie wyglądało jakbyście się przerzucili na jakieś PhpBB by Przemo czy coś podobnego :) A co do Multimediów do lepiej jakby zamykały dział OffTopic bo wtedy byłoby tam dobrze ułożone czyli tak :
Tematy różne,Film,Sport,Muzyka.
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

Działy na forum

Tu nie chodzi o ładność a o funkcjonalność kisileku.... A funkcjonalnie to wersja Forum spełnia swoją rolę.
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

Działy na forum

A co do Multimediów do lepiej jakby zamykały dział OffTopic bo wtedy byłoby tam dobrze ułożone czyli tak :
Tematy różne,Film,Sport,Muzyka.
Ale właśnie obecny wygląda Forum i takie zmiany były głównym zamierzeniem. Nie chcę mi się tego wszystkiego tłumaczyć, tym bardziej Tobie - niech zrobi to Karol. Nie chce, żebym się znowu z Tobą pokłócił. Szkoda nerwów.
/Przepraszam za post pod postem...
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 20
x 203
Kontakt:

Działy na forum

Ale może by po wprowadzeniu nowego stylu nie dochodziło do takich reform jak teraz. Spójrzcie na moje forum które posiada ten styl (escforum.info) według mnie i zarówno dobrze funkcjonuje jak i ładnie wygląda pod względem działów.
Ale to tylko moja mała uwaga jak chcecie możecie ją nie brać pod uwagę :) A co w sprawie punktu 3 ??
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

Działy na forum

kisiel205 pisze:Ale może by wtedy nie dochodziło do takich reform jak teraz. Spójrzcie na moje forum które posiada ten styl (escforum.info) według mnie i zarówno dobrze funkcjonuje jak i ładnie wygląda pod względem działów.
Porównujesz swoje Forum i układ działów do tego co aktualnie widzimy? Jest jedna rzecz - ta wersja forum jest raczej bezawaryjną z czym spotkałem się nie tylko na tym Forum. W dodatku takie zmiany moglyby się nie spodobać innym. W ogole z tego co widzę, zarząd nie zamierza zmieniać ''silnika'' Forum. Zresztą i tak liczy się najbardziej wartość merytoryczna postów.
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 20
x 203
Kontakt:

Działy na forum

Rozumiem. Jak pisałem wyżej to moja mała uwaga i jak chcecie możecie jej nie brać pod uwagę. Sądzę że Media2 tym sposobem chciało poukładać działy szablonem : Polska - Świat - Inne Media - Offtopic (porzucając grupowanie pod względem tematyki Telewizja - Radio - itd.) a to co zrobiło teraz to zalążek do dalszego rozwoju w tym kierunku.
Awatar użytkownika
tzatik
Użytkownik

Działy na forum

Post autor: tzatik »

Według mnie forum w obecnej formie wygląda bardziej przejrzyście niż poprzednio, fajnie pomyślany układ działów-ogólnie zmiany jak dla mnie na PLUS :)
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
x 15
x 38

Działy na forum

Post autor: Kamil »

Bardzo ładnie poukładaliście te tematy. Brawo.
Ale cmabb nie był by sobą gdyby nie jakieś "ale". Proponuję dział: Telewizja na świecie przenieść pod dział: Telewizja w Polsce, bo to jest bardziej logiczne, bynajmniej dla mnie. A reszta to cacy!

Mam prośbę czy jeżeli ktoś dostał by ostrzeżenie prywatne to mógłby mieć to zaznaczone w widoczny sposób, np:
cmabb93
Activist
Obrazek
Dwa ostrzeżenia prywatne

Pozwoliło by to osobom które nie piszą często na forum unikanie pyskówek i takich tam z osobami z ostrzeżeniem. Każdy by wiedział że ta osoba jest na celowniku.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy forum”