Działy na forum

Wszystko co związane z działaniem tego forum.
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Kontakt:

Działy na forum

Post autor: Axel » 11 sie 2008, 0:12

Wszyscy wymienieni userzy piszą czasem ciekawe posty (nawet kisiel) ale chociażby sami zobaczcie na temat o TVP Info, o którym wspomniałem we wcześniejszym poście - tam 70% postów to bełkot i wykłócanie sie.

Ice - przerwa może i dobrze zrobi, a zobacz kisiela, miał zrobić przerwę na 2 tygodnie a wrócił po dwóch dniach tęsknoty i pisze nadal bzdury. Czasem nie potrzeba przerwy a rozsądku.

Idę spać bo mam na dziś dosyć komputera.
Evil
Junior

Działy na forum

Post autor: Evil » 11 sie 2008, 8:49

Axel pisze:Dziećmi neostrady i trollami jesteście wy, ale nawet tego nie wiecie, to teraz wam uświadamiam ! Zachowujecie sie jak zwierzęta, wystopujcie czasem.
Wypraszam sobie... ja Ciebie Axel nie obraziłem w żadnym poście.
Axel pisze:Inny przykład to temat o TVP Info gdzie przez 50 stron wykłócaliście sie kiedy wystartuje nowe studio ! Tym sposobem cały temat ma 115 stron, z czego może 20-30 stron jest godna czytania.
Czy tutaj też masz mnie na myśli?

ZRESZTĄ. 2 DNI TEMU MINĘŁO ROK OD MOJEJ REJESTRACJI NA FORUM, a mam tyle postów. niektórzy, co zarejestrowali się mniej niż pół roku temu prawie mi dorównują, więc nie wiem jak można mnie nabijaczem nazwać. rok to dużo czasu.
Ale mimo wszystko wiem, że niektóre posty są bez sensu i będę się ich starał wystrzegać.
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert

Działy na forum

Post autor: Kamil » 11 sie 2008, 9:21

Axel - jakbyś nie zauważył może, byłeś zmęczony albo miałeś gorszy dzień - napisałem że ja również jestem współwinny temu co się tutaj dzieje. Obiecuję poprawę, od razu. Z tego co pamiętam niektórzy pisali na forum Medialinka i też pletli głupotki, ale ich upomniano i podziałało. Naprawdę interesuję się mediami. A co do Evila i Ica przesadziłeś - to nie ja i Abece. Dzięki nim dowiedziałem się bardzo wielu interesujących rzeczy na temat mediów. Przykre że oskarżasz takich użytkowników o takie rzeczy jak oni... Co do obrażania samego Kiselka to przypominam ci że na samym początku także użyłeś "nieładnego" zwrotu przeciwko mnie w temacie o archiwalnych ramówkach telewizyjnych - odebrałem to bardzo nie pozytywnie. Czytając wcześniejsze posty bez zarejestrowania, miałem ciebie za miłego i kompetentnego człowieka, służącego radą od którego wiele mógłbym się dowiedzieć. Niestety, marzy ci się pewnie prywatne Forum dla określonej grupy użytkowników... Jedyną rację w poście masz o wątku TVP INFO, no cóż nazbierało się tego trochę - temat wzbudzał emocje - ale skoro było trzech moderatorów, regularnie zaglądających na ten wątek - czemu żaden z nich nie wysłał ostrzeżenia, nie napisał nic w temacie o TVP INFO - że to nie dozwolone?

Zresztą się zgadzam. Tylko niektóre moje posty są długie i jak najbardziej na temat, a niektóre krótkie i złe. Tych ostatnich będę starał się wystrzegać.
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Kontakt:

Działy na forum

Post autor: Axel » 11 sie 2008, 14:43

cmabb93 pisze:Niestety, marzy ci się pewnie prywatne Forum dla określonej grupy użytkowników...
To nie jest moje forum i nic mi tu sie nie marzy o prywatnym forum. Mam dosyć tylko tych bzdurnych postów.
cmabb93 pisze:Zresztą się zgadzam. Tylko niektóre moje posty są długie i jak najbardziej na temat, a niektóre krótkie i złe. Tych ostatnich będę starał się wystrzegać.
Evil pisze:Ale mimo wszystko wiem, że niektóre posty są bez sensu i będę się ich starał wystrzegać.
No, czyli jednak jakieś pozytywne wnioski wyciągnęliście - i dobrze.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

Działy na forum

Post autor: Karol » 19 paź 2008, 13:10

Kolejne zmiany na forum Media2. Przemianowałem kategorię TV-SAT na PAY-TV (zdaje się, że powróciłem do tego co było kilka miesięcy temu) oraz wprowadziłem dwa nowe działy:
- Telewizja na kartę (do tej pory połączony był z działem platformy N)
- Videostara TP / Orange (jak sama nazwa wskazuje chodzi tutaj o oferty cyfrowe TP oraz Orange).
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
Kontakt:

Działy na forum

Post autor: Tomek » 19 paź 2008, 17:55

Pay TV? Nie wiem, czy to dobry pomysł. "Zmiany na orbicie" niekoniecznie pasują do nowej kategorii
HENSHIN!
Daredevil
Użytkownik

Działy na forum

Post autor: Daredevil » 20 gru 2008, 14:59

Może by przywrócić dział PAY-TV na samą górę forum? Bo coraz częściej w dziale "Polsat" pisują osoby, które mają problem z Cyfrowym Polsatem, ale za mało IQ, żeby przewinąć stronę w dół, do odpowiedniego działu.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

Działy na forum

Post autor: Karol » 20 gru 2008, 16:46

Moim zdaniem ludzie sobie i tak dają radę z tym, że ten dział jest niżej. Specjalnie obniżyłem go, by podkreślić formułę tego forum, które ma się skupiać na mediach, a nie na telewizji satelitarnej. Stary układ był stworzony w dużej mierze na podstawie starego forum Medialinka, które połączone było z serwisem Satkurier.pl. W tym przypadku jest inaczej, dlatego uważam, że obecny wygląd jest lepszy. No i jeszcze jedno - zmiana działów zwiększyła ilość piszących osób na forum, głównie w działach poświęconych telewizji i radiu.
Kazik
Obserwator

Działy na forum

Post autor: Kazik » 28 gru 2008, 11:24

Lepiej zobaczcie ile osób jest online to chyba jakiś rekord.
Czaja
Obserwator

Działy na forum

Post autor: Czaja » 28 gru 2008, 11:28

Właśnie napisałem o tym @Artu na PW.
Awatar użytkownika
Krewetka
Obserwator

Działy na forum

Post autor: Krewetka » 28 gru 2008, 11:55

Jeszcze na żadnym forum nie widziałem żeby było ponad 400 Gości oraz 50 użytkowników. A serwer jest teraz baardzo wolny. :)
Czaja
Obserwator

Działy na forum

Post autor: Czaja » 28 gru 2008, 12:12

Tyle że 3/4 obecnych użytkowników korzysta z jednego wątku - zapewne wszyscy wiedzą jakiego.
Awatar użytkownika
Krewetka
Obserwator

Działy na forum

Post autor: Krewetka » 28 gru 2008, 12:42

Coś czuje, że moderatorzy oraz admini będą dziś ciężko pracować ;)
Awatar użytkownika
gregor6
Użytkownik
Kontakt:

Działy na forum

Post autor: gregor6 » 23 gru 2009, 23:41

Ja myślę że działy są w miarę dobrze widziałem inne fora tego typu na których były tak pogmatwane działy że nikt nie wiedział gdzie temat napisać...
baś@
Użytkownik

Działy na forum

Post autor: baś@ » 11 maja 2010, 21:35

Kanały w HD /Nad Gea Wild oraz Fox Life/ odbierają w języku francuskim oraz jakimś słowackim.
Zawsze tak? Czy coś mam w ustawieniach nagrzebane?
Pomocy:)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy forum”