Działy na forum

Wszystko co związane z działaniem tego forum.
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 21
x 227
Kontakt:

Działy na forum

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Po prostu skoro w przypadku programów trzymamy się oficjalnej nazwy to niech w przypadku Eurowizji też tak będzie zwłaszcza że film Netfloxa na przykład używa pełnej nazwy konkursu.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Abbott
Poster
x 292
x 1248

Działy na forum

Post autor: Abbott »

Dlaczego temat "Wolności mediów w Polsce" zistał zablokowany? Jakaś pomyłka @Karol przy kliknięciu myszką?🙂
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 601
x 3057

Działy na forum

Post autor: Karol »

Ktoś go zamknął dwa tygodnie temu i zapomniał otworzyć 😉
Awatar użytkownika
Ogorek
Junior
x 1170
x 177

Działy na forum

Post autor: Ogorek »

Temat "Paski grozy w TVP Info i w Wiadomościach" jest zablokowany, zapewne nastąpiła podobna sytuacja jak powyżej.
Błagam, noście maseczki, ale poprawnie. 😷
#ZaŻyciem #NieStrajkuję
Awatar użytkownika
Kacper
Obserwator
x 640
x 20
Kontakt:

Działy na forum

Post autor: Kacper »

Mam propozycję utworzenia kolejnego działu na forum, dedykowanemu konkretnemu nadawcy - Grupie MWE Networks. Głównym powodem niech będzie fakt, iż nadawca ma więcej kanałów obecnie na rynku niż HBO czy AMC Networks (które posiadają aktualnie działy) oraz podobną ilość co kanały Disneya czy Viacomu dostępne w Polsce. Kolejnym powodem utworzenia osobnego działu dla nadawcy ze Szczecina jest fakt, iż było w przeszłości 7 działów dla mniejszych nadawców (obecnie jest ich 6), a także - być może to chyba najważniejszy powód - z powodu specyficznego podejścia nadawcy do realizacji kanałów, który jest - nawet jak na polskie warunki - niecodzienny.
Polsat | Puls | Echo24 | TVRegionalna.pl | RMF | ZPR | zwolennik reaktywacji sieci Odra
RIP Google+ | Szukasz alternatywy dla G+? To zapraszam.
Błagam, zróbcie wreszcie porządki w TVP
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 601
x 3057

Działy na forum

Już.
Awatar użytkownika
Hot Heart
Junior
x 319
x 167

Działy na forum

Post autor: Hot Heart »

Mam propozycję utworzenia działu w off-topic pt. Obstaw. Użytkownicy mogliby obstawiać tam w różnych tematach np. kto wygra mecz, kto wygra program telewizyjny itp. Założyciele wątków sami ustalą jak będą punktowane ich obstawienia, są również zobowiązani informować do kiedy trwa obstawianie i podsumowywać wyniki. Punkty w danych tematach byłyby cały czas podsumowane. I taka fajna zabawa na forum, by zaszła. ;D
❄️❄️❄️
Awatar użytkownika
kacper3100
Thinker
x 309
x 362
Kontakt:

Działy na forum

Post autor: kacper3100 »

Po co od razu dział, skoro można zrobić taki temat? Ale nawet wątek o czymś takim byłby bez sensu. W taką zabawę można brać udział na czacie i tam wystarczy.
⚡
Awatar użytkownika
Hot Heart
Junior
x 319
x 167

Działy na forum

Post autor: Hot Heart »

@kacper3100, mi się akurat wydaje, że chat nie jest najlepszym miejscem do tego. Oczywiście można stworzyć jeden temat, ale wtedy obstawiania mogłyby się pomieszać, a tak dział miałby oddzielne wątki. Ale to jest tylko moja propozycja do rozpatrzenia. :DD
❄️❄️❄️
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 601
x 3057

Działy na forum

W związku z tym, że @Poland robi niesamowity syf na forum zakładając/odkopując wątki poświęcone kanałom, których wdrożenie odbywało się jedynie na papierze, a dziś nie są nawet w planach nadawców, zdecydowałem się utworzyć nowe forum poświęcone porzuconym projektom telewizyjnym.

viewforum.php?f=217

Przy okazji odkryłem, że we "Wspomnieniach" panuje niesamowity bajzel, także prosiłbym, aby ktoś w miarę wolnego czasu uporządkował wątki, ewentualnie przeniósł do Archiwum. Ja zrobiłem część roboty.
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 21
x 227
Kontakt:

Działy na forum

Post autor: Poland »

Dobry rych. Myślę że do tego działu powinny trafić wszystkie wątki z działu plsnowanych począwszy od Poland Daily.
Poland - Aktywnie najlepszy!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy forum”