Działy na forum

Wszystko co związane z działaniem tego forum.
Evil
Junior
x 2

Działy na forum

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Evil »

@cmabb93, ale wątpię, by silnik forum miał taką opcję z ostrzeżeniami.
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
x 18
x 59

Działy na forum

Post autor: Kamil »

Ale Administratorzy mogą edytować wszystko łącznie z nickiem więc co stoi na przeszkodzie aby obok niego powiedzmy był symbol *? Jedna gwiazdka jedno ostrzeżenie. No chyba że istnieje jakaś przeszkoda...
Evil
Junior
x 2

Działy na forum

Post autor: Evil »

No to gwiazdki to co innego, wcześniej podałeś inny przykład. Dla mnie to trochę bez sensu, za dużo zamieszania z tymi gwiazdkami, administratorzy mogli by się w tym pogubić, no ale niech zadecydują, to tylko propozycja.
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
x 18
x 59

Działy na forum

To jest tylko propozycja głowna idea to oznaczenie. Jak jakieś dziecko dostaje ostrzeżenie na PW to przynajmniej wiadomo żeby z nim nie zadzierać. A jak to będzie oznakowane to decyzja wyłącznie administracji.
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
x 18
x 59

Działy na forum

Sorry za post pod postem, ale później nikt tego nie zauważy :D

Po zmianach w forum niezsynchronizowany chyba został zegar. Na stronie głównej pisze że jakiś post został napisany np. o 3:30 a w środku że o 12.20.
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

Działy na forum

Post autor: Ice »

abece pisze:W zwiazku z porzadkami na forum i upominaniem, ze to juz powazne forum, proponuje usunac wszystkie tematy typu "smieszne zdjecia", "quiz" itp.
To Forum od zawsze było poważnym, dla tych którzy interesują się telewizją i innymi mediami. Było, bo po wkroczeniu dzieci-neo już tak nie jest. Dlatego ma to się zmienić dzięki nowym porządkom - co chyba można zauważyć. Zresztą sam niedawno zakładałeś głupie tematy z oprawami co było już od dawna ZAKAZANE. Te wątki, które podałeś dla przykładu nie były i nie są w żaden sposob tępione, ale tematy z ramówkami i oprawami itp. - z tego co widać - tak.
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

Działy na forum

abece pisze:Poza tym co ma wspolnego temat np. "Wasz ulubieniec" do mediow?
Ten wątek założony jest w odpowiednim dziale ''Multimedia'' więc nie wiem czemu się czepiasz.... Zresztą tak już jest od dawna i taki wątek nie jest żałosny jak te Twoje oprawy, projekty i inne twory innych dzieci-neo, które nie raczą przeczytać regulaminu.
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
x 18
x 59

Działy na forum

Abece bardzo miło że się zorientowałeś, że czas na zmiany... ale czy nie uważasz że wszystko zaczęliśmy za późno? Forum obniżyło ostatnio swoje loty, nie tylko za sprawą wyżej przez ciebie tematów - za sprawą naszych wypowiedzi które są ostatnio co raz gorsze oraz pyskówek z Neodziećmi. Osobiście popieram wszelkie zmiany na forum - bo chciałbym żeby to medium wyglądało tak jak na początku wakacji czyli było przeznaczone dla osób których naprawdę interesuje rynek medialny i jego zjawiska.
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
x 18
x 59

Działy na forum

Booże Abece przestań pisać o takich pierdołach!!! Wogóle o jakie zwierzę! CO MA TO DO RZECZY! JEŻELI JEST TAK DŁUGI OKRES CZASU W ODPOWIEDNIM DZIALE to chyba znak że jest ok. Ah - do czatowania służą wiadomości Prywatne i Gadu Gadu które ICE udostępnia.
Awatar użytkownika
projektor.ols
Użytkownik
x 1
Kontakt:

Działy na forum

Post autor: projektor.ols »

Zmiany na plus, choć tylko poprzestawiano i zlikwidowano niektóre działy. ;)

A co do:
cmabb93 pisze:Mam prośbę czy jeżeli ktoś dostał by ostrzeżenie prywatne to mógłby mieć to zaznaczone w widoczny sposób, np:
cmabb93
Activist
http://forum.media2.pl/img/avatars/3146.jpg
Dwa ostrzeżenia prywatne
.
Nie wiem, czy jest jakiś taki mod do tego typu forum. Musiałbym poszukać, ale nie w tej chwili, bo nie mam czasu. ;)
Odkąd ostatnio ściszałem telewizor to mnie tu nie ma.
// Telewizja jest dla słabych.
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Kontakt:

Działy na forum

Post autor: Axel »

Powiem wam ojczyście: forum najbardziej ucierpiało przez zaniżenie poziomu przez takich nabijaczy postów jak cmabb93, kisiel, Ice i Evil. Przyszły wakacje i zaczęliście nabijać posty jak sru motyka ! W ciągu lipca napisaliście razem tyle postów co my przez 2 lata ! Dziećmi neostrady i trollami jesteście wy, ale nawet tego nie wiecie, to teraz wam uświadamiam ! Zachowujecie sie jak zwierzęta, wystopujcie czasem. Forum służy do wymiany opinii i własnych wypowiedzi ale nie pojedynczych zdań. Dzisiaj powywalałem trochę tych waszych pyskówek, dalej nie mam ochoty. W lipcu udowodniliście, że nie dorośliście do pisania na poważnym forum a nawet do korzystania z internetu. Po za tym powinniście już dawno bana dostać za ten temat i posty obrażające kisiela. Sam on nie jest święty ale po cholerę były co krok te pyskówki "kisiel nie znasz sie !", "kisielku co ty pieprzysz". Inny przykład to temat o TVP Info gdzie przez 50 stron wykłócaliście sie kiedy wystartuje nowe studio ! Tym sposobem cały temat ma 115 stron, z czego może 20-30 stron jest godna czytania.
Zastanówcie sie nad swoim życiem. Skoro przyszły wakacje to myslicie, że w internecie sobie poszalejecie, tak ?
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

Działy na forum

Ja jestem ugodowym człowiekiem. Skoro ja zaniżam poziom Forum [o co oczywiście możecie mnie posądzać] nie będę stawał na przeszkodzie.
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Kontakt:

Działy na forum

Post autor: Axel »

Nikogo nie wyganiamy, gdybyśmy wyganiali to użylibyśmy opcji banowania ale niech niektórzy zastanowią sie co robią na forum i niech przeanalizują swój wkład w forum, ty też Ice. Jeśli ty sie obrażasz i mówisz "idę stąd" to oznacza to, że żadnych wniosków nie chce ci sie wysunąć.

Nie myślcie, że z rangą moderatora rządzę sie bo wczesnej pisałem dokładnie tak samo ostro.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 601
x 3052

Działy na forum

Post autor: Karol »

Wydaje mi się Axel, że przesadzasz z tym atakiem co do użytkowników takich jak Ice i Evil. Jak dla mnie to włożyli oni najwięcej pracy w rozwój forum jeśli chodzi o nowych użytkowników i przynajmniej nie obrażali się, gdy ktoś skrytykował ich zachowanie na forum, tak zrobiłeś to np. Ty nie odzywając się przez wiele tygodni. Poza tym nie widziałem u użytkownika Ice żadnych bezsensownych postów. Czy Ty umiesz o kimś pochlebnie się wyrazić wyłączając własną osobę?
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

Działy na forum

Co do tematu TVP INFO - przeginałem, przyznałem się do tego i przestałem się tam wypowiadać. Wpisywałem tam później tylko swoje przemyślenia.
Jeśli ty sie obrażasz i mówisz "idę stąd" to oznacza to, że żadnych wniosków nie chce ci sie wysunąć.
Wybacz, ale niestety się mylisz. Wiele razy myślałem nad tym odejściem z Forum kiedy otrzymywałem od Ciebie opinie, że zaniżam poziom Forum. Od nikogo więcej, tylko właśnie od Ciebie. I tak jest od początku mojej działalności na Forum. I nie ważne czy przyznam się do jakiegoś błędu czy nie, tak już będzie.

Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy forum”