Jak z tym walczyć?

Wszystko co związane z działaniem tego forum.
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
Kontakt:

Jak z tym walczyć?

Post autor: Poland » 05 wrz 2016, 9:59

Jak już pewnie wiecie w konkursie na moderatora przegrałem z powodu błędów z przeszłości. Jestem zatem bardzo ciekaw kiedy administracja i moderacja zacznie patrzeć na mnie pozytywnie a nie przez ten negatywny pryzmat. Chętnie dowiedziałbym się jak zerwać z tą łatką tak by w takich wyborach startować na równi z innymi. Obecnie bowiem wygląda na to że przez to co zrobiłem kiedyś nigdy nie będę w stanie wygrać tutejszych konkursów organizowanych przez adminstracje forum. Chciałbym zatem walczyć z tą niesłusznie ciążącą na mnie łatką i wymyśl pewnego przysłowia o liczeniu w rejestr ją zlikwidować bo w końcu nie jestem aż taki zły.
Bardzo zatem liczę na wyjaśnienie mi co mogę zrobić aby potem w ewentualnych konkursach na moderatora mieć równe szanse na wygraną z innymi a to co miałem w przeszłości poszło w niepamięć.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Pawel

Jak z tym walczyć?

Post autor: Pawel » 05 wrz 2016, 11:54

Pisz normalnie a nie jak 10 letni dzieciak to może przestaniesz płacić za błędy z przeszłości. Ale nawet założenie tego tematu powoduje jeszcze większą awersję do ciebie i pokazuje że nic się w tobie nie zmieniło.
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
Kontakt:

Jak z tym walczyć?

Post autor: Poland » 05 wrz 2016, 12:01

I tu akurat nie masz racji bo sporo się we mnie zmieniło na plus - poprzez ten temat chciałem tylko uzyskać wskazówek na temat tego co muszę jeszcze zrobić by tak zwana góra forum nie patrzyła na mnie tylko przez pryzmat tego co było kiedyś a patrzyła tylko na to co jest teraz.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

Jak z tym walczyć?

Post autor: Karol » 05 wrz 2016, 12:02

Ty znasz swoją wartość, ale pamiętaj - jak Cię widzą, tak Cię piszą. Każdy na forum ma oczy, umie czytać i potrafi wystawić ocenę.

Na marginesie. Zażądałeś opinii, @Pawel napisał swoją, a Ty się z nią nie zgadzasz. Więc ta dyskusja to walka z wiatrakami.
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
Kontakt:

Jak z tym walczyć?

Post autor: Poland » 05 wrz 2016, 12:10

Nie do końca. Nie zgodziłem się tylko z drugą częścią wypowiedzi ale zgadzam się już z radą dotyczącą normalnego pisania na miarę dorosłej osoby. Może to pomoże uniknąć dalszego płacenia za błędy z przeszłości. Dziękuję wam obydwóm za rady i jednocześnie czekam na ewentualne kolejne które to mogą pomóc nie tylko mi ale i innym osobom z czarną przeszłością.
Awatar użytkownika
TiM
VIP Expert

Jak z tym walczyć?

Post autor: TiM » 05 wrz 2016, 13:02

Jak z tym walczyć? Na przykład nie pisząc takich oczywistości
Licząc że pisma telewizyjne potrzebują ramówki z pewnym wyprzedzeniem myślę źe ramówka (która zapewnie będzie oparta na znanym już nam szkicu) będzie już w listopadzie czyli jakieś 2 lub 3 tygodnie przed startem.
Mam wrażenie, że posty typu "Mam nadzieję, że xyz..." piszesz z jakiegoś szablonu.
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
Kontakt:

Jak z tym walczyć?

Post autor: Poland » 05 wrz 2016, 13:06

To akurat piszę z głowy a nie z szablonu.
Awatar użytkownika
Lupus28
VIP Expert

Jak z tym walczyć?

Post autor: Lupus28 » 05 wrz 2016, 13:56

Ale o co Ty właściwie masz pretensje? @Karol w tamtym temacie wyraźnie napisał: "wybierzemy jedną kandydaturę". Zgłosiło się dwóch kandydatów, a administracja stwierdziła, że @michal będzie odpowiedniejszą osobą. Tyle. Nikt Ci nie obiecywał funkcji moda, a zakładaniem takich tematów na pewno nie poprawisz stosunku innych userów do swojej osoby.
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
Kontakt:

Jak z tym walczyć?

Post autor: Poland » 05 wrz 2016, 14:05

Ten temat założyłem po to by się dowiedzieć co muszę zrobić bym w ewentualnych konkursach na moderatora nie przegrywał z powodu tego co było kiedyś a czego teraz bardzo się wstydzę.
Pretensje mam oto że spojrzano właśnie na to co było kiedyś patrząc mnie przeszłościowo a nie przyszłościowo. To że kiedyś miałem bany nie powinno mnie przekreślać a wręcz przeciwnie powinno pomagać gdyż na swojej własnej skórze doświadczyłem konsekwencji za złe zachowanie co mogłoby być przydatne w przestrzeganiu przed tym innych.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

Jak z tym walczyć?

Post autor: Karol » 05 wrz 2016, 14:41

Jakakolwiek zmiana z twojej strony nie zagwarantuje Ci bycia moderatorem. Wszyscy mają równe szanse, nie liczy się ilość postów czy data rejestracji na forum, ale także wkład merytoryczny, a także zdanie użytkowników, którzy raczej poprą inne kandydatury. Nie wszyscy zostają moderatorami. Forum nie opiera się na kadrze zarządzającej, a na treściach i na tym się skup.

Gdy wybieram moderatora analizuję jego sposób wypowiedzi, podejście do innych userow a także możliwe zachowania w hipotetycznych sytuacjach, jakie mogą mieć tu miejsce. Uważam, że twoja wyobraźnia zbyt daleko odbiega od mojej wizji działania forum.
Awatar użytkownika
TiM
VIP Expert

Jak z tym walczyć?

Post autor: TiM » 05 wrz 2016, 14:48

Pretensje mam oto że spojrzano właśnie na to co było kiedyś patrząc mnie przeszłościowo a nie przyszłościowo. To że kiedyś miałem bany nie powinno mnie przekreślać a wręcz przeciwnie powinno pomagać gdyż na swojej własnej skórze doświadczyłem konsekwencji za złe zachowanie co mogłoby być przydatne w przestrzeganiu przed tym innych.
Cały czas pokazujesz, że jednak nie zrozumiałeś...
Pawel

Jak z tym walczyć?

Post autor: Pawel » 05 wrz 2016, 14:51

Poland pisze:I tu akurat nie masz racji bo sporo się we mnie zmieniło na plus(...)
I takim stwierdzeniem tylko pokazujesz że nic się nie zmieniło. Dodatkowo pokazujesz że jesteś megalomanem.
Awatar użytkownika
kacper3100
Thinker
Kontakt:

Jak z tym walczyć?

Post autor: kacper3100 » 05 wrz 2016, 15:22

To nie jest koniec świata. Trzeba umieć przegrywać.
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
Kontakt:

Jak z tym walczyć?

Post autor: Poland » 05 wrz 2016, 16:09

TiM pisze:
Cały czas pokazujesz, że jednak nie zrozumiałeś...
Tu akurat wspomniałem że można swoje złe zachowanie z dawnych czasów wykorzystać w teraźniejszości tym razem w słusznej sprawie gdyż ma się większą świadomość dotyczącą skutków nieprzestrzegania regulaminu. Przy okazji nie jestem jakimś tam megalomanem a zwyczajnym użytkownikiem forum.
Poza tym przyznam się że od ostatniej kary bardzo się zmieniłem na plus i bardzo sobie to cenie.
No cóż obecnie muszę przyznać się do przegranej choć startując dobrze wiedziałem co chce i jak zrobić.
Dziękuje ci przy okazji Karolu za zasady którymi kierowałeś się przy swoim wieku. Ciekawi mnie tylko jakie hipotetyczne sytuacje masz na myśli.
Co do mojego podejścia do innych użytkowników to jest ono pokojowe choć ze względu na swoje doświadczenia jestem w stanie wyczuć złe zachowania.
Awatar użytkownika
TiM
VIP Expert

Jak z tym walczyć?

Post autor: TiM » 05 wrz 2016, 16:15

Równie dobrze mogę powiedzieć, że twoja nominacja świadczyłaby o tym, że osoba wielokrotnie upominana za nieodpowiednie zachowanie może zostać moderatorem.
Zablokowany

Wróć do „Sprawy forum”