Jak z tym walczyć?

Wszystko co związane z działaniem tego forum.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

Jak z tym walczyć?

Post autor: Karol » 05 wrz 2016, 16:21

Nie wiem dlaczego sam sobie wystawiasz pozytywną ocenę, a nie pozwalasz się ocenić innym. Zauważ, że ktokolwiek by jej nie podważył, zaraz spotkał się z twoim kontrargumentem. O czym to świadczy? Myślisz tylko o sobie i starasz się przekonać mnie do czegoś, czego tak naprawdę nie chcę ani ja ani inni użytkownicy.

Pamiętaj, że ja tu jestem adminem i ostatecznie to ja decyduję kto zostanie moderatorem. W naturze mam jednak konsultować się z innymi użytkownikami, by osiągnać kompromisy i nikomu nie szkodzić, w końcu nie jestem tu sam. Jednak jestem przekonany, że nie mam powodów by kiedykolwiek mianować modem właśnie Ciebie, jak i wielu innych userów. I nikt nie robi z tego dramatu.
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
Kontakt:

Jak z tym walczyć?

Post autor: Poland » 05 wrz 2016, 16:46

Nikt nie powiedział że nie pozwalam się oceniać innym. Moje kontrargumenty to forma obrony z mojej strony, w naturze jednak jestem otwarty na inne opinie. Poza tym nie myśle o sobie tylko staram się powiedzieć o tym że po pierwsze negatywne doświadczenia z przeszłości mogą czasem przydać się w dobrej sprawie (chociażby do pracy jako moderator forum) a po drugie chciałem stwierdzić że moje zachowanie jest inne od tego które było kiedyś nie jako protestując przeciwko patrzeniu na mnie tylko przez pryzmat tego co było kiedyś.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

Jak z tym walczyć?

Post autor: Karol » 05 wrz 2016, 16:47

Nie widzę problemu. Masz prawo odkupić swoje winy, być dobrze postrzeganym. Ale temat "@Polanda jako moderatora" uważam za zakończony na zawsze.

Edit: http://forum.media2.pl/viewtopic.php?f=13&t=7298
Dokładnie tyle są warte twoje oświadczenia. Sytuacja po 3 latach powraca jak bumerang.
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
Kontakt:

Jak z tym walczyć?

Post autor: Poland » 05 wrz 2016, 17:05

Mam tylko nadzieje że jest szansa na współpracę przy porządkach na forum oraz ograniczenie w przyszłości wpływu dawnych sytuacji na bieżące sprawy co miało miejsce w ostatnim konkursie na moderatora. Podejrzewam że to właśnie moje przygody z banami wpłynęły (być może nawet za bardzo) na to że twoja decyzja była bardzo łatwa do podjęcia. Martwię się że to właśnie moje wpadki przysłoniły wszystko to co dobrego chciałem zrobić dla forum.
Moje oświadczenie jest dalej aktualne - nie chciałem tylko by to co było kiedyś decydowało o tym co jest teraz. Chciałbym odciąć się od swojego dawnego, negatywnego wizerunku.
Ostatnio zmieniony 05 wrz 2016, 17:07 przez Poland, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

Jak z tym walczyć?

Post autor: Karol » 05 wrz 2016, 17:06

To nie wpadki, tylko temperament. Cóż, pewnych rzeczy nie przeskoczymy.
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
Kontakt:

Jak z tym walczyć?

Post autor: Poland » 05 wrz 2016, 17:10

Wpadki także bo gdyby nie one to bym cały czas miał czyste konto a w konsekwencji większą szanse na wygranie w konkursie.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

Jak z tym walczyć?

Post autor: Karol » 05 wrz 2016, 17:15

Krzysiek mam z Tobą styczność dłużej niż istnieje to forum. Wiem jak z Tobą jest, przytoczylem wątek sprzed 3 lat, gdzie także pisałeś o zmianach jakich miałeś dokonać w swoim zachowaniu. Rozumiem to, że pewnych rzeczy nie uda Ci się zmienić, nawet o to nie proszę. Moja niechęć nie wynika z konkretnych wpadek, a całokształtu twórczości na tym forum, na forum MediaLink, Emitela, Radiopolska i na Facebooku.
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod

Jak z tym walczyć?

Post autor: Direct » 05 wrz 2016, 17:16

Krzysiek, im dłużej ciągniesz tę dyskusję operując jednym tylko argumentem, tym bardziej pokazujesz, że do piastowania upragnionej funkcji jeszcze się nie nadajesz. Może kiedyś. Zatem na czyny, nie słowa czekamy.
Pozdrawiam, Direct
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
Kontakt:

Jak z tym walczyć?

Post autor: Poland » 05 wrz 2016, 17:34

Jeden z czynów już przedstawiłem - chodzi mi o propozycje poprawek w dwóch działach na forum który to aktualnie oczekuje na wasze przejrzenie.
Kolejnym argumentem jest to że wiem na czym polega praca moderatora - sam nim kiedyś bywałem na jednym z for internetowych więc wiem na czym polega ta praca.
Co do kształtu to ludzie się zmieniają, dojrzewają i tak też jest w moim przypadku. Doskonale pamiętam swoje stare posty marnej jakości - teraz to już zupełnie co innego.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

Jak z tym walczyć?

Post autor: Karol » 05 wrz 2016, 17:39

No to fajnie, że wiesz na czym polega ta praca. Jednak to żaden argument. Ja też wiele rzeczy myślę, że wiem, a nie są mi dane. Nie masz predyspozycji do bycia moderatorem, nie panujesz nad swoimi emocjami, czego wyraz dajesz od dwóch dni, nie wykonujesz poleceń, masz całkiem odmienną wizję forum, którą usiłujesz narzucić innym, twoje zachowania są powtarzalne, nie jesteś w stanie ich zmienić, poza tym jak mówię NIE to znaczy NIE.
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
Kontakt:

Jak z tym walczyć?

Post autor: Poland » 05 wrz 2016, 19:03

No w sumie masz racje. Muszę pogodzić że z tym że nigdy tutaj nie zostanę moderatorem bo to co miałem mimo że nie chcę będzie sie za mną ciagnąć. To co było przez dwa dni to zwyczajne rozgoryczenie twoją decyzją do którego mam pełne prawo - nie wziąłem bowiem pod uwagę tego że moje stare zachowanie może być dlanie główną przeszkodą w wygranej.
Jeżeli chodzi o moje zachowanie to ono cały czas ulega zmianie na plus. Faktycznie ta powtarzalność działa na moją niekorzyść ale można ją zlikwidować i nad tym oczywiście pracuje.
Nie rozumiem tylko o co chodzi ci z tą wizją forum którą to chce narzucić innym.
Podsumowując nie pozostaje mi nic innego jak się poddać i więcej nie startować w konkursach na moderatora gdyż zawsze przegram poprzez to co było kiedyś :(
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

Jak z tym walczyć?

Post autor: Karol » 05 wrz 2016, 19:17

Powiem tylko że mam plany zrobić to co do tej pory nie zrobiła administracja i moderacja forum. Wiem już też jak to zrobić.
To napisałeś w sąsiednim wątku. Więc wizję miałeś.
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
Kontakt:

Jak z tym walczyć?

Post autor: Poland » 05 wrz 2016, 19:40

Tą wizją oczywiście się podzieliłem (zresztą na wasze życzenie) przekazując ją wam.
No nic - nie pozostaje mi nic innego jak wywiesić białą flagę i poddając się poprosić o zamknięcie tego tematu. W końcu funkcja moderatora jest nie dla mnie gdyż i tak zapewnie nigdy jej nie dostane (i teraz wiem już dlaczego) a forum mogę pomagać zgłaszając to co należy zmienić.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

Jak z tym walczyć?

Post autor: Karol » 05 wrz 2016, 19:51

Temat się wyczerpał. Zamykam.
Zablokowany

Wróć do „Sprawy forum”