Podpis na forum

Wszystko co związane z działaniem tego forum.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

Podpis na forum

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

PLTelewizja2016 pisze: 26 lut 2019, 10:41 Częściowo popieram, jak wspomniał przedmówca, wystarczy ograniczyć ilość do 1 obrazka i rozmiar takiego obrazka w podpisie (szerokość i wysokość) dać podobny np. do mojego, nie większy.
Nie mogę ograniczyć liczby obrazków. Ograniczenie wielkości już jest - tyle, że skrypt różnie je interpretuje, jak widać na moim wcześniejszym screenie raczej ignoruje 😉
Awatar użytkownika
Abbott
VIP Expert
Posty: 4840
Rejestracja: 18 sie 2018, 15:42
x 1161
x 3564

Podpis na forum

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abbott »

Nim mniej śmieci tym lepiej. Jestem za likwidacją
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

Podpis na forum

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Pawel

Podpis na forum

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Karol pisze: 26 lut 2019, 12:01
PLTelewizja2016 pisze: 26 lut 2019, 10:41 Częściowo popieram, jak wspomniał przedmówca, wystarczy ograniczyć ilość do 1 obrazka i rozmiar takiego obrazka w podpisie (szerokość i wysokość) dać podobny np. do mojego, nie większy.
Nie mogę ograniczyć liczby obrazków. Ograniczenie wielkości już jest - tyle, że skrypt różnie je interpretuje, jak widać na moim wcześniejszym screenie raczej ignoruje 😉
Skoro nie można ograniczyć za pomocą skryptu to zawsze można to ograniczyć za pomocą regulaminu. Wystarczy odpowiedni zapis do regulaminu, a kto nie będzie przestrzegał ten dostanie warny i tyle.
excentryczny
Użytkownik
Posty: 167
Rejestracja: 04 lut 2020, 17:37
x 4
x 41

Podpis na forum

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: excentryczny »

Idzie wstawić zdjęcie w podpis?
DOŚĆ
***** ***
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości