Strona 1 z 1

Radio Flash

: 02 cze 2006, 1:47
autor: Tomek
Co myślicie o tej stacji, wywodzącą się z mojego pięknego regionu (Górny Śląsk)? Była to druga moja ulubiona stacja za czasów świetnosci RMF (tyle, że RMF się później schrzanił, a Flash nie stracił klimatu). Aktualnie nadaje w Koninie i Słupsku pod innym profilem. Mimo to nadal można usłyszeć stare jingle.

Szkoda troche, że w Katowicach marka radia została zastąpiona Antyradiem. Jednak w Piotrowicach (dzielnica Katowic) nadal widnieje na siedzibie Antyradia Katowice, Planety, NRJ logo Flashu :).

Zapraszam do słuchania: http://www.radioflash.pl/ (po prawej link)

Radio Flash

: 04 cze 2006, 21:30
autor: szewol
Wydaje mi się, że Radio Planeta oraz AntyRadio zmienili siedzibe z Piotrowic na Centrum... ul. Graniczna 29 :)
Co do Radia Flash, oczywiście marka była popularna. Nic dziwnego, jeśli to radio było pierwsze komercyjna na Śląsku.
Ale od kilku lat zaczeło się psuć. Dokładnie od czasu, gdy do Flasha wprowadzili Plutę (obecnego szefa Planety) ze swoim beznadziejnym i dennym 6-cio godzinnym "Flash Dance". Od tego momentu uciekali słuchacze i ludzie, który to radio tworzyli...

Radio Flash

: 03 sie 2006, 12:23
autor: kiper
Ja słucham radia flash w koninnie i uważam że radio zet jest lepsze .
radio flash w ogóle nie ma transmisji na żywo a jego poprzednik 66 miał zawsze relacje na żywo z meczu

Radio Flash

: 03 sie 2006, 13:19
autor: IZA
Ha, ktoś z mojego rodzinnego miasta się odezwał :)
Było tych radyjek w Koninie, oj było. 66 akurat nie darzyłam specjalną sympatią, bo jak organizowali jakiś konkurs to był mega głupi, a i Disco-Polo zdarzyło im się zagrać. Podobnie marnie wypadało Radiem Konin, ale przynajmniej przykładali się do spraw lokalnych z całego dawnego woj. konińskiego.

A pamiętasz może RRM? To była zdecydowanie stacja numer 1 w Koninie moim zdaniem. Szkoda tylko, że jako pierwsza zeszła z eteru :(

Radio Flash

: 04 sie 2006, 12:51
autor: kiper
Pamiętam ,a może wiesz skąd nadawała bo ja nie pamiętam

Radio Flash

: 04 sie 2006, 14:27
autor: IZA
Z tego co mi wiadomo, studio mieli gdzieś na V osiedlu .

Radio Flash

: 04 sie 2006, 16:25
autor: Majkell
Mimo, że jestem z Trójmiasta, konińskiego Radia Flash słucham czasami w Internecie, bo uważam, że jest świetną stacją. Paradoksalnie, należąc do sieci Ad.pointu jest jedną z nielicznych w Polsce stacji, które nie dały się sformatować. Można tam usłyszeć każdy gatunek muzyczny, co mi osobiście bardzo odpowiada. I bardzo fajna jest oprawa dźwiękowa.

Radio Flash

: 06 sie 2006, 13:49
autor: kiper
Majkell pisze:Mimo, że jestem z Trójmiasta, konińskiego Radia Flash słucham czasami w Internecie, bo uważam, że jest świetną stacją. Paradoksalnie, należąc do sieci Ad.pointu jest jedną z nielicznych w Polsce stacji, które nie dały się sformatować. Można tam usłyszeć każdy gatunek muzyczny, co mi osobiście bardzo odpowiada. I bardzo fajna jest oprawa dźwiękowa.
nie dołuj mnie w naszym regionie ludzie walą posłuchać radia merkury z poznania

Radio Flash

: 06 sie 2006, 14:00
autor: IZA
Ha, jak mieszkałam w Koninie, najwięcej słuchałam RMF, ale były to i inne czasy rozgłośni z Kopca. Z lokalnych właśnie jedynie RRM za to, że stawiali na ludzi niekoniecznie doświadczonych, ale których pasją jest radio i taki właśnie program tworzyli, pomimo niesprzyjających warunków.
A co do popularności, to w latach 90tych największą właśnie cieszyła się wyżej wspomniana stacja. Później RRM zlikwidowano i pałeczkę przejęło Radio Konin. Też już świętej pamięci.

Radio Flash

: 10 kwie 2007, 0:39
autor: JW23
RRM-ka nadawala poczatkowo z Hotelu FUGO, potem przeniesli sie do Sonaty... Wiecej siedzib nie pamietam....
Pozdrawiam (tak jak ja) bylych koninian!!

Radio Flash

: 21 kwie 2007, 3:18
autor: Bronek
Jadąc pociągiem do K-c ciągle widać patrząc na prawo (jadąc od Sosnowca) reklame na kamienicy Radia Flash - ten zielony listek i 106,4fm, może tam była siedziba...