Radio Złote Przeboje

GoldenChris
Użytkownik
Posty: 77
Rejestracja: 27 mar 2018, 19:11
x 2

Radio Złote Przeboje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: GoldenChris »

Wszystko się zgadza, poza tym że Kolędowanie w Wigilię rozpocznie się od godziny 16.00.
Owszem, już od 14-tej może pojawiać się sporo kolęd, ale coroczny blok kolędowy (bez emisji reklam i wejść prezenterów) rozpocznie się standardowo od 16-tej.

Zachęcam do częstszego pisania w tym wątku. Ja wiem że często nie ma o czym pisać, bo muzyka leci ciągle ta sama, nudna i oklepana :( Ale fajnie jak ktoś wspomni o newsach, choćby o takich jak dziś. 8)
GoldenChris
Użytkownik
Posty: 77
Rejestracja: 27 mar 2018, 19:11
x 2

Radio Złote Przeboje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: GoldenChris »

W tym oto momencie właśnie przestałbym być słuchaczem Radia Złote Przeboje!
Dość mam ignorancji i arogancji w wykonaniu dyrektor muzycznej Joanny Sołysiak, która z premedytacją nie odpisuje na zadane pzrez słuchaczy pytania i nie bierze pod uwagę ich sugestii muzycznych. Miała szansę w karnawale zmienić program "Dobra impreza" na taneczny, karnawałowy z utworami niegranymi na codzień - z premedytacją tego nie zrobiła!!
W dodatku ludzie prowadzący tej stacji i ich żenująco niski poziom sprawia, że odechciewa mi się nastawiać częstotliwość 92,1 FM w Bydgoszczy. :( Mam tutaj na myśli w szczególności takie nie grzeszące intelektem osobowości jak Kamil Baleja, Tomasz Brhel czy Jerzy Telesiński.
No i jeszcze żeby tego wszystkiego było mało, to konkursy, które mają swoje regulaminy w których zwyczajnie oszukują ludzi! Ostatni konkurs - "Wygraj jednym słowem" ma regulamin w którym JAK BYK jest podane że konkurs ten ma trwać do 1 lutego. A co ja słyszę - że od poniedziałku dalej będziemy poszukiwać brakującego słowa!! :(

Tego już za wiele, znosiłem to co ta stacja wyprawia już od dawna, to że nie zmienia playlisty nawet na okazje, to że w żałobę narodową również puszczała to samo, ale w końcu mówię DOŚĆ!!
Od tego weekendu w ogóle nie nastawiam tej stacji, nie przeglądam też w internecie rejestru piosenek, kompletnie ta stacja przestała dla mnie istnieć, a Agora może sobie podziękować, że straciła tak WIERNEGO i SUMIENNEGO słuchacza jak ja!

Wszystko co miałem do napisania w tym temacie.
Tradycjonalista

Radio Złote Przeboje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycjonalista »

Ja też dzisiaj już po raz ostatni słuchałem Radia Złote przeboje. Skąd ta dominacja utworów Pawła Kukiza w tym radiu? I całkowita ignorancja apeli żeby nie puszczali partyjnych piosenek wiedząc że Paweł Kukiz to partia polityczna. Ale gdzie tam, do Radia Złote Przeboje jak grochem o ścianę, oni wiedzą lepiej.
GoldenChris
Użytkownik
Posty: 77
Rejestracja: 27 mar 2018, 19:11
x 2

Radio Złote Przeboje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: GoldenChris »

Może nie mieszajmy dorobku muzycznego pana Pawła Kukiza z działalnością polityczną. Większość piosenek akurat ma dobrych i nie widzę przeciwwskazań do puszczania ich.

Problem leży gdzie indziej. Puszczają tylko to co puszczają i nawet na okazję nie starają się zagrać nic innego. Była Wigilia - poszły kolędy do północy i nic więcej, żadnych innych piosenek i ballad, był Sylwester - poszły oklepane piosenki, była żałoba po Adamowiczu - jak wyżej.
No i co tydzień audycja "Dobra impreza" to kpina jakaś w której grana jest stała playlista z nieco bardziej tanecznymi, ale też i tymi wolniejszymi piosenkami :(

Pani Sołtysiak się nie popisała od kiedy objęła szefostwo nad muzyką w Radiu ZP. W dodatku nie ma już tematycznych weekendów, a piątkowa audycja "Złota 20-tka" jest układana nie przez słuchaczy (którzy rzekomo głosują na poszczególne utwory), a przez prowadzącego, który wybiera ZAWSZE te utwory, które są oklepane i znajdują się w stałej playliście radia :(

Na tym kończę mój wywód, bo tu nie ma dalej o czym pisać. Już mogą żałować a Agorze, że stracili wiernego fana, który by życie za to radio oddał! :( Mają swoich słuchaczy którzy ich lubią i im przyklaskują - niech tak dalej będzie. Jakby przecież było inaczej, to radio to by już przecież dawno nie istniało.
Awatar użytkownika
Lupus28
VIP Expert
Posty: 2348
Rejestracja: 23 lut 2012, 19:47
Lokalizacja: Kraków/Biecz
x 2103
x 1046

Radio Złote Przeboje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lupus28 »

To że piosenki zostały stworzone przez polityka, nie znaczy, że są partyjne. Tym bardziej, że powstały przed rozpoczęciem jego kariery politycznej.
Tradycjonalista

Radio Złote Przeboje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycjonalista »

To prawda że piosenki Pawła Kukiza nie są partyjne. Ale ja o Pawle Kukizie oraz jego utworach cały czas będę mieć jak najgorsze zdanie.
Frontowiec
VIP Expert
Posty: 4539
Rejestracja: 18 sty 2017, 13:24
Lokalizacja: Szczecin / Kamień Pomorski
x 54
x 169
Kontakt:

Radio Złote Przeboje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Frontowiec »

Tylko co takiego politycznego jest w utworach Kukiza? (fakt, śpiewał kiedyś wulgarnie o SLD i prześmiewczo o ZChN ''ksiądz proboszcz już się zbliża'').

RMF FM, Radio ZET i Antyradio też grają piosenki Kukiza i co, też będzie bojkocik?
#StopNienawiści (nawet tutaj!)
Tradycjonalista

Radio Złote Przeboje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycjonalista »

To prawda, Paweł Kukiz ma fajne piosenki. Ale ta jego pogarda do opinii publicznej, szczególnie w internecie, szczególnie na portalach społecznościowych dała o sobie znać.
Tradycjonalista

Radio Złote Przeboje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycjonalista »

Radio Złote Przeboje i Rock Radio bez serwisów informacyjnych w weekendy. Ta informacja jest odpowiedzą dla słuchaczy. Raczej zaskoczeniem i to dużym: https://www.press.pl/tresc/56832,zlote- ... DMCpFRhruQ
Frontowiec
VIP Expert
Posty: 4539
Rejestracja: 18 sty 2017, 13:24
Lokalizacja: Szczecin / Kamień Pomorski
x 54
x 169
Kontakt:

Radio Złote Przeboje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Frontowiec »

Cięcia w Agorze i tyle w tym temacie.
#StopNienawiści (nawet tutaj!)
Tradycjonalista

Radio Złote Przeboje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycjonalista »

Z cięciami to się zgodzę. Ale nie z tym że to odpowiedź na oczekiwania słuchaczy.
Awatar użytkownika
Rico
VIP Expert
Posty: 786
Rejestracja: 11 kwie 2013, 17:29
Lokalizacja: Otwock
x 135
x 263

Radio Złote Przeboje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rico »

Przecież te rzekome "oczekiwania słuchaczy" to zwykły kit korporacyjny. Już od lat wiadomo, że sytuacja finansowa Agory najlepsza nie jest. Aczkolwiek nie sądziłem, że aż tak... 🤔
audio: Program II PR • Radio 357 • Radio Nowy Świat • Tok FM • Raport o stanie świata
video: TVN24 • Wydarzenia 24 • Planete+ • Mezzo • Mezzo Live

🇺🇦
GoldenChris
Użytkownik
Posty: 77
Rejestracja: 27 mar 2018, 19:11
x 2

Radio Złote Przeboje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: GoldenChris »

Zrobiono tak pewnie ze względu na istnienie radia Tok FM, które nadaje serwis informacyjny 24/h.

A do Radia ZP dołączył nowy reporter - Mirosław Szczepanik, który zastąpił Piotra Jaworskiego na poranku. Radia co prawda nie słucham, ale regularnie przeglądam ich stronę internetową, na której dziś pojawiła się owa zmiana.
lukaszradio
Użytkownik
Posty: 150
Rejestracja: 01 wrz 2016, 20:14
x 7

Radio Złote Przeboje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: lukaszradio »

Nowa ramówka Radia Złote Przeboje z porankiem od 5:00 i nowym weekendowym pasmem z nowym prowadzącym:
https://www.agora.pl/nowe-audycje-i-kon ... e-przeboje
Frontowiec
VIP Expert
Posty: 4539
Rejestracja: 18 sty 2017, 13:24
Lokalizacja: Szczecin / Kamień Pomorski
x 54
x 169
Kontakt:

Radio Złote Przeboje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Frontowiec »

Ostatnio Radio Złote Przeboje (jak i Radio Pogoda) wprowadziły dżingiel ''Została ostatnia reklama''. Coś podobnego też zostało wprowadzone w Radiu Eska.
#StopNienawiści (nawet tutaj!)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Agora”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość