TOK FM

Awatar użytkownika
pop
Obserwator
Posty: 452
Rejestracja: 19 sty 2008, 17:17

TOK FM

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pop »

TOK FM transmituje właśnie koncert, który kończy tegoroczny festiwal Malta w Poznaniu. Przed koncertem wyemitowano krótsze niż zwykle wydanie "Informacji", bez forszpanu.
Obrazek
Awatar użytkownika
pop
Obserwator
Posty: 452
Rejestracja: 19 sty 2008, 17:17

TOK FM

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pop »

Od dziś w TOK FM więcej wydań "Informacji sportowych": o 7.20, 8.20 i 17.20.
W niedzielę sportowe podsumowanie weekendu w "Informacjach" o 21.00.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kpc21
Junior
Posty: 1482
Rejestracja: 17 paź 2008, 20:11
x 24
x 43
Kontakt:

TOK FM

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kpc21 »

Dodam, że Tok FM ostatnio nieco zmodyfikował jingle (chyba tylko od serwisu informacyjnego).

Ostatni dźwięk jest teraz krótszy, wyraźnie się urywa.
Obrazek... i znów: Obrazek, i... Obrazek ponownie. Co wymyślą następne?
Awatar użytkownika
pop
Obserwator
Posty: 452
Rejestracja: 19 sty 2008, 17:17

TOK FM

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pop »

Z anteny TOK FM znika bardzo znany magazyn "Blog FM". Zastąpi go program "Nisza", którego gospodarzem również będzie Jakub Janiszewski. Emisja od wtorku do czwartku, między 13.20, a 15.40.
Obrazek
Awatar użytkownika
pop
Obserwator
Posty: 452
Rejestracja: 19 sty 2008, 17:17

TOK FM

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pop »

Dziś w TOK FM pojawił się program podobny do "Traffic'a" w TVN24 - co 20 minut między "Informacjami", a danymi częściami "Poranka" pojawiają się wiadomości z ulic z całej Polski.

Także od dziś o 9 zamiast programu "Po dziewiątej" Marcina Graczyka, emitowany będzie magazyn "Mówi się" Romana Kurkiewicza.
Obrazek
Awatar użytkownika
pop
Obserwator
Posty: 452
Rejestracja: 19 sty 2008, 17:17

TOK FM

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pop »

A dziś pojawiły się specjalne wejścia przed magazynem "EKG". Po 8.40 i przed 9.20 na antenę wchodzi Tadeusz Mosz, który zapowiada, co dziś będzie w programie.
Obrazek
Awatar użytkownika
pop
Obserwator
Posty: 452
Rejestracja: 19 sty 2008, 17:17

TOK FM

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pop »

Dzisiaj, z powodu śmierci prof. Leszka Kołakowskiego, nie wyemitowano "Magazynu motoryzacyjnego", tylko dalszą część "Popołudnia Radia TOK FM".
Obrazek
nielubieigora
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 04 mar 2010, 9:11

TOK FM

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: nielubieigora »

widzę, że nikt nie pisze już na tym forum a szkoda. Może ktoś się wypowie na temat Igora Janke....słuchałam własnie jego czwartkowego "programu...aż bije jego obiektywizm i chęć dojścia prawdy...nie wiem jak to się leczy...może ktoś zna przepis i jeszcze jest czas na uratowanie chłopaka...szkoda Go!!
sportowiec7
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 09 mar 2010, 15:07

TOK FM

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: sportowiec7 »

Chciałabym się dowiedzieć, dlaczego nie ma już audycji Romana Kurkiewicza ,,kurkiewy"- czyżby za bardzo lewicowa i antyklerykalna? To po co ta pusta gadka o wolności , tzw. ,,wolnej Polsce", robicie dzieciakom wodę z mózgu...po to żeby ktoś mógł tłuc kasę...Prawdziwa cenzura to jest dopiero teraz okazuje się.Dorastałam w latach 70-tych, nigdy nie czułam się zniewolona ,inwigilowana, prześladowana.. I nie przypominam sobie, żeby ktoś z moich kolegów, znajomych tak się czuł. Dopiero teraz tak się czuję, bo jestem z przekonania protestantką(w papierach niestety katoliczką) i mam poglądy lewicowe- chociaż na studiach byłam w NZS-ie, Boże, jak ja wtedy wierzyłam w te głodne gadki, które okazały się bełkotem kłamliwym.
sportowiec7
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 09 mar 2010, 15:07

TOK FM

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: sportowiec7 »

Dlaczego nie ma audycji ,,kurkiewy" !!!
sportowiec7
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 09 mar 2010, 15:07

TOK FM

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: sportowiec7 »

Nie znoszę Igora Janke, obiektywizm pozorny ,.Zaślepienie , zacietrzewienie godne panów ,,K"-prawdziwe, mała inteligencja, niestety, cóż, chyba jeszcze prowincjonalizm,,polski" i ksenofobia...
grazynap
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 14 kwie 2010, 14:10

TOK FM

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: grazynap »

Dotyczy: wywiad z pania prof.Magdaleną Środą, Tok FM 14.04.2010.
Szanowna Pani Profesor,
Słuchałam dziś czyli 14.04.2010 Pani wypowiedzi o pogrzebie Prezydenta na Wawelu. W pełni się zgadzam z Pani wypowiedzią i cieszę się z Pani słów, bo tak właśnie ja chciałabym się wypowiedzieć, gdybym miała odpowiednie forum. Enigmatyczna "Rodzina" w ustach kard. Glempa to Jarosław Kaczyński i trzeba to powiedzieć jasno. To jego niepohamowana mania wielkości i pycha pcha jego Brata po raz drugi na miejsce, gdzie nie powinien się znależć. Władze mówiąc że pogrzeb będze tam, gdzie sobie zażyczy rodzina, z pewnością myślały o Warszawie lub o Sopocie, ale nigdy o Wawelu. A ten człowiek to cynicznie wykorzystuje. Pani Maria Kaczyńska w swojej skromności spaliłaby się ze wstydu gdyby usłyszała takie pomysły. Biedna córka.
Grażyna Pawlikowska, Kraków
michal
VIP Expert
Posty: 3100
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:55
x 41
x 99

TOK FM

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: michal »

Jak donosi www.rp.pl Igor Janke nie jest już związany z TOK FM. http://www.rp.pl/artykul/479845.html
Według mnie jest to bardzo zła decyzja. Bardzo cenię Igora Janke i uważam, że był zdecydowanie najlepszym prowadzącym "Poranka w TOK FM" i spośród innych dziennikarzy tej stacji wydawał mi się jednym z najbardziej bezstronnych żurnalistów. Mam pytanie. Czy wiadomo już, kto ma pojawić się w "Poranku TOK FM" na miejscu I. Janke?
in_bloom
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 08 gru 2010, 13:55

TOK FM

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: in_bloom »

Are there any programmes on this radio where djs read some kind of english essay on air?
michael112
Obserwator
Posty: 561
Rejestracja: 26 gru 2008, 14:04

TOK FM

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: michael112 »

Kilka minut temu Łasiczka & Olszak ot tak w jednym z wejść powiedzieli, że właśnie trwa przedostatnie wydanie audycji "Doobie Nights". Przy czym jak sądzę tym razem to już naprawdę koniec, bo powiedzieli że od listopada o 21 będzie "Z niejednego pieca" (zamiast o 19), a o 19 będzie - jak sami powiedzieli - "o samochodach" (czyli zapewne Magazyn Motoryzacyjny nadawany obecnie o 17). Wietrzę jakieś roszady w ramówce, w wyniku których gdzieś wcześniej w niedzielę pojawi się zupełnie nowa audycja - pewnie już bez duetu Olszak / Łasiczka, bo jaki by mieli interes czekać co najmniej 2h na swoją drugą audycję ("Z niejednego pieca").
ODPOWIEDZ

Wróć do „Agora”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości