Radio Eska

Rozgłośnie wchodzące w skład ZPR Media/Time
Awatar użytkownika
slawomax
Użytkownik
Posty: 38
Rejestracja: 12 kwie 2010, 21:25

Radio Eska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: slawomax »

Wiecie może czy będzie kolejna edycja Dźwięków Ściśle Tajnych ??? http://www.dst.eska.pl/
d-_-b
Awatar użytkownika
piciu
VIP Expert
Posty: 2721
Rejestracja: 12 wrz 2010, 19:34
x 2
x 18

Radio Eska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: piciu »

Radio Eska wdrożyło aplikację na telefony z systemem Android dla platformy muzycznej FabrykaMuzy.pl. To kolejna, po aplikacji na iPhone’a, mobilna aplikacja która powoduje większy zasięg stacjom Radia Eska. Źródło: http://media2.pl/telekomunikacja/81238- ... oidem.html
Obrazek
remolmar
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 22 lip 2011, 8:22

Radio Eska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: remolmar »

Witam,

Czy wiecie może gdzie można odnależć archiwum stacji eski.. chodzi mi o krótki ok 30 sek. fragment informacji dotyczącą narodzin mojego synka :) - niestety niezdążyłem nagrać :( a byłaby to świetna pamiatka dla niego na później.
pozdrawiam
Awatar użytkownika
odrodzony
Obserwator
Posty: 517
Rejestracja: 24 kwie 2011, 11:39
Lokalizacja: Powiat Toruński
x 1
Kontakt:

Radio Eska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: odrodzony »

To chyba ma tylko Eska.Nie jestem do końca pewny ale musisz się z nimi skontaktować.
Awatar użytkownika
odrodzony
Obserwator
Posty: 517
Rejestracja: 24 kwie 2011, 11:39
Lokalizacja: Powiat Toruński
x 1
Kontakt:

Radio Eska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: odrodzony »

Ale co to ma do ,,Eski''?
Jannas-*
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 12 wrz 2010, 12:01

Radio Eska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jannas-* »

Wielka Kumu Fakty Muzyka najlepsze radio reklamy programy i co jeszcze, e-ludzie gdzie wasz rozum sie podział muzyka fakty wielka kumu radio dla prawdziwych mięczaków, prrostakow. Co to za komentarze na str medialnych?
serafin36
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 25 paź 2011, 18:39

Radio Eska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: serafin36 »

...czesto słucham Eski nie tyle z sentymentu co z braku alternatywy . W miejscu gdzie pracuje jest to jedyna stacja którą odbieramy bez wiekszych zakłócen.Chciałbym zapytac dlaczego bezustannie grane sa w kolko te same kawaki? . Powiem szczerze ze dosc juz mam Sylwi Grzeszczak i jej oklepanego repertuaru oraz calej reszty tych samych "hitow" granych w kilku minutowych odstepach. Zagrajcie cos z Markusa Szulca , Rogera Sash'a ' Underworld , Leftfield itp. To znakomita muza a w ogóle jej nie ma na waszej antenie. pozdr.
dibi
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 22 lut 2012, 21:06

Radio Eska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dibi »

Kilka słów na temat ESKA Siedlce. Dzisiaj o 19.57 w środę popielcową dowiedziałem się, że dzisiaj jest ostatni dzień karnawału. Kilka dni wcześniej (jak była zamieć w mieście) , że warunki drogowe są dobre. Kolejny przykład idiotyzmu stacji, tzn. chyba wcześniejszego nagrywania wiadomości - [...] w Siedlcach warunki pogodowe dobre, trzeba zaopatrzyć się w okulary przeciwsłoneczne, bo światło może razić kierowców. Jak to nadawali kilka razy: ciemnica i śnieg z deszczem. Już nie mówię o "przeterminowanych wywiadach z władzami miasta" - powtarzanymi w kółko - przeważnie w godzinach wczesnorannych. Ogólnie jak na stację regionalną ESKA nadaje się do ......... :)
Awatar użytkownika
Direct
VIP Expert
Posty: 9316
Rejestracja: 10 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Śląsk
x 154
x 425

Radio Eska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Direct »

Poranny program Szymona Majewskiego w Radiu Eska będzie nosił tytuł "Szymorning", a nie, jak podaje Media2.pl, "Szymonrning".
2009-2021
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Radio Eska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Niestety oznacza to zamieszanie w nowym paśmie lokalnym które pojawi się od 15 do 18 gdyż według różnych doniesień mają się zmienić pary prowadzących.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
dlucjanski210686
Obserwator
Posty: 502
Rejestracja: 09 lut 2013, 15:06
Lokalizacja: Łódź

Radio Eska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dlucjanski210686 »

Ja muszę coś napisać. Otóż ja sobie spokojnie słucham radia Eska w internecie. Grała sobie muzyka, a tu nagle wyskoczył dżngiel ze słowem "Wrocław". Nawet piosenkarz Linkin Park nie mógł wymówić sobie słowa. A jak tam było u Was? Czy też było podobnie? Chyba Radio Eska puściło najkrótszą piosenkę radiową w Polsce.
Obrazek

500 postów! :)
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Radio Eska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Dawno nie słuchałem Eski, ale najczęściej tak się działo przed pełną godziną... jeśli nie przerywaliby piosenek, nie dopasowaliby długości utworów, reklam, jingli i wiadomości do pełnej godziny... Zazwyczaj na kilka minut przed np. 15 zmienia się utwór (przerywając inny), a potem są np. reklamy i serwis informacyjny.
Awatar użytkownika
dlucjanski210686
Obserwator
Posty: 502
Rejestracja: 09 lut 2013, 15:06
Lokalizacja: Łódź

Radio Eska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dlucjanski210686 »

Kolejne słowa na temat Radia Eska. Tym razem z Wrocławia i Łodzi. Po przekazaniu informacji w skrócie, Kasia Pawlak pomyliła godzinę. Zamiast powiedzieć 16:00, powiedziała 17:00. Natomiast w Łodzi Łukasz Bogdan powiedział normalnie godzinę. I to bez pomyłki. Jeśli macie uwagi, piszcie.
Obrazek

500 postów! :)
Awatar użytkownika
dominik25862
Obserwator
Posty: 399
Rejestracja: 08 kwie 2012, 21:34

Radio Eska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dominik25862 »

Albo muzyczka z wiadomosci do 6:30 lub cisza... Czesto są pomyłki na ESCE
Dajcie więcej HD w DVB-T !!!
bialamysz
Użytkownik
Posty: 36
Rejestracja: 17 maja 2013, 13:54

Radio Eska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bialamysz »

EMA 2013 będzie 3 sierpnia w Szczecinie więcej informacji tutaj: http://www.eska.pl/news/eska_music_awar ... ideo/84527
ODPOWIEDZ

Wróć do „Time”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości