ESKA2

Rozgłośnie wchodzące w skład ZPR Media/Time
Awatar użytkownika
stevie
VIP Expert
Posty: 1449
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:35
Lokalizacja: z domu
x 1
Kontakt:

Radio WAWA

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: stevie »

Radio WAWA zaczęło nadawać w Łodzi:
Radio Wawa w Łodzi

Ponadregionalne Radio Wawa rozpoczęło nadawanie swojego programu z nadajnika zlokalizowanego w Łodzi. Jest to kolejne duże, bo z ponad 500 tys. ludnością miasto, w którym można słuchać tej rozgłośni.

Radio Wawa nadaje w Łodzi na częstotliwości 90,1 MHz. Według serwisu RadioPolska, do niedawna na zbliżonej częstotliwości można było słuchać Radia Zet.

Moc nowego nadajnika Radia Wawa to 2 kW.
Żródło: Media2.pl

http://www.media2.pl/media/13836,radio, ... lodzi.html
Pozdrawiam.

Stevie
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

Radio WAWA

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Popraw częstotliwości w cytacie, bo na M2 wkradł się błąd ;)
Awatar użytkownika
stevie
VIP Expert
Posty: 1449
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:35
Lokalizacja: z domu
x 1
Kontakt:

Radio WAWA

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: stevie »

Już poprawione :)
Pozdrawiam.

Stevie
Awatar użytkownika
stevie
VIP Expert
Posty: 1449
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:35
Lokalizacja: z domu
x 1
Kontakt:

Radio WAWA

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: stevie »

Nowy prezes Radia WAWA

Stefan Bielau został mianowany na nowego prezesa Radia WAWA zastępując tym samym Rafała Staszka, który po pięciu latach kierowania pożegnał się ze stacją.

Bielau został także prezesem zarządu Agencji Reklamowej WAWA.

Rainer Poelmann, prezes Eurocast GmbH, udziałowca Radia WAWA, podziękował dotychczasowemu prezesowi za wykonaną pracę. -Z osobą Rafała Staszka wiąże się przede wszystkim konsekwentny i pomyślny rozwój sieci częstotliwości Radia WAWA. Za wykonaną pracę chciałbym mu w imieniu udziałowców serdecznie podziękować. - powiedział.
Żródło: Media2.pl
Pozdrawiam.

Stevie
naromir
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 29 kwie 2007, 10:53

Radio WAWA

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: naromir »

a u mnie wszystko dzialalo a tu nagle wczoraj wlaczam a tu nic... co jest? przestali nadawac czy co??
(odbieram na 106,1 FM i wczesniej bylo ok)
Awatar użytkownika
stevie
VIP Expert
Posty: 1449
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:35
Lokalizacja: z domu
x 1
Kontakt:

Radio WAWA

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: stevie »

w Zielonej Górze na 95,3 FM też cisza.Widocznie maja jakąś awarię.
Pozdrawiam.

Stevie
gosc
VIP Expert
Posty: 2144
Rejestracja: 24 maja 2006, 17:54
x 3

Radio WAWA

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gosc »

Świetna wiadomość, szkoda tylko że w aac plus i w winampie pokazuje mi 48kb/s.
Pawel

Radio WAWA

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

felik3 pisze:Dobra informacja dla słuchaczy grającego tylko polską muzykę Radia WAWA, którzy stacji tej słuchają za pośrednictwem Internetu.
Do tej pory słuchanie Radia WAWA w Internecie za pośrednictwem AbRadio graniczyło niemal z cudem. Od kilku dni Radia WAWA w Internecie można słuchać bez problemów.

Specjalnie dla użytkowników programu Winamp Radio WAWA uruchomiło możliwość słuchania stacji za pośrednictwem serwera Shoutcast. Wystarczy mieć zainstalowany program Winamp oraz słuchać stacji za pośrednictwem tego adresu.

żródło:media2.pl
U mnie nienajlepiej się to sprawuje. Przez ostatni tydzień śmigało jak trzeba, ale od kilku dni przerwy są dosłownie co kilka minut.
Szkoda że nie ma tego radia w Cyfrze+ :( bo przez internet nie da się ostatnio słuchać.
A może to przez aktualizację WinAmpa, bo mi się ostatnio dziad zaktualizował na wersje 5.35, a wcześniej miałem jakąś starszą (choć też powyżej 5.00).
tommyboy
Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 13 paź 2007, 22:02

Radio WAWA

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tommyboy »

Wg mnie to był bardzo trafiony pomysł...z całym szacunkiem dla zagranicznej muzy ale my też mamy swoją dobrą nutę i brakowało mi takiego radia...od paru lat słucham (prawie) tylko tego radia ;-)
Obrazek
Awatar użytkownika
809.8136
Użytkownik
Posty: 121
Rejestracja: 12 mar 2008, 17:29
Lokalizacja: warszawa
x 2
Kontakt:

Radio WAWA

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: 809.8136 »

Dla mnie główną zaletą Radia WAWA jest jego lokalność. Aczkolwiek w tej kwestii Radio Złote Przeboje również jest bardzo dobre.

Izo, dlaczego sądzisz, że Radio Złote Przeboje jest nudne i monotonne? :)
Obrazek

najczęściej: 306, 504, 505, 709, 809

często: 4, 19, 33, 36, 108, 148, 165, 177, 186, 189, 401, 503, 700, 706, 707, 715, 727

210, 1110, 2052, 2357, 8110, 8136
Filipp647
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 07 kwie 2008, 17:24

Radio WAWA

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Filipp647 »

Ja słucham praktycznie TYLkO radia WAWA. Niestety na standardowym odbiorniku FM jest problem aby je złapać, dlatego słucham głównie przez internet. M.in. dlatego że w Wawie nie ma tak wiele powtórek muzycznych jak w innych stacjach i przede wszystkim PO POLSKU !!
schopen
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 16 sie 2008, 0:14

Radio WAWA

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: schopen »

a ja ma takie do was pytanie nie wiecie kiedy będzie można usłyszeć radio wawe w radiu?? bo jak sie jedze samochodem to fajnie jest posłuchać polskich piosenek (nie których)
jb-2
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 04 paź 2008, 12:18

Radio WAWA

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: jb-2 »

zrobcie cos z wawa aby wrocilo w normalny eter ogolnopolski jedyne oryginalne radio z tylko polska muzyka,bo reszta stacji komercyjnych to jeden wielki smietnik muzyczny,w kazdym takim radiu mozna uslyszec to samo.Niech ktos ruszy muzgownica i wroci radio wawa z powrotem zabrac eskerock na jaka cholere byla ta zmiana

{{{Prosimy o nie pisanie dwóch postów pod rząd oraz o stosowanie polskich i dużych liter w wypowiedziach. Pozdrawiam- Tomek}}}
michael112
Obserwator
Posty: 561
Rejestracja: 26 gru 2008, 14:04

Radio WAWA

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: michael112 »

jb-2 pisze:zrobcie cos z wawa aby wrocilo w normalny eter ogolnopolski jedyne oryginalne radio z tylko polska muzyka,bo reszta stacji komercyjnych to jeden wielki smietnik muzyczny,w kazdym takim radiu mozna uslyszec to samo.Niech ktos ruszy muzgownica i wroci radio wawa z powrotem zabrac eskerock na jaka cholere byla ta zmiana

{{{Prosimy o nie pisanie dwóch postów pod rząd oraz o stosowanie polskich i dużych liter w wypowiedziach. Pozdrawiam- Tomek}}}
Bo to ZPR-y. Nie znasz ich? Oni już tacy są. Kupują radia ze względu na zasięg o który mogą wzmocnić swoją stację. WAWA była stacją ponadregionalną o bardzo dobrym zasięgu, to ją kupili, nie po to by ją rozwijać lecz aby zwiększyć zasięg Eski Rock. A dalsze istnienie WAW-y w Warszawie i Łodzi jest jedynie efektem ubocznym, bo tam już była Eska Rock, a nie mieli czego zrobić z tymi częstotliwościami. Nie liczę na powrót WAW-y do dawnego zasięgu.
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
Posty: 2669
Rejestracja: 06 mar 2008, 21:35
x 10

Radio WAWA

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ice »

W ciągu 3-5 lat Radio Wawa ma nadawać w większości dużych miast. Przynajmniej takie są zapowiedzi osób nią zarządzających, a wątpię, aby oni wypuszczali nieprawdziwe informacje.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Time”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości