ESKA2

Rozgłośnie wchodzące w skład ZPR Media/Time
Awatar użytkownika
deadline
Poster
Posty: 2393
Rejestracja: 24 cze 2020, 14:00
Lokalizacja: TARDIS
x 1559
x 407
Kontakt:

Radio WAWA / SuperNova

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: deadline »

Poza tym, Polsat nie ma praw do marek Eska i VOX, tylko kanały TV nadawane pod markami Eska i VOX. Jedynie tylko z tych postZPR-owych stacji, które nabyli, dokupili jedynie w późniejszym czasie prawa do marki Polo TV. To tak kończąc OT.
Katarzyna bachory Madki ojciec Afrodyta Stocznia Gdańska Poznań depresja Raków Tatyry Krakowski spleet Wagner Radio tenis Wisła saxofon Londyn Nirvana 1989 mózg państwa
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Radio WAWA / SuperNova

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Z racji marki i tego że ZPR Media przyda się główna stacja o zasięgu chociażby Zetki gdyż tego tam obecnie brakuje.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Nowy Telewizor
Poster
Posty: 1610
Rejestracja: 03 sie 2020, 10:57
Lokalizacja: Warszawa
x 323
x 266

Radio WAWA / SuperNova

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nowy Telewizor »

Według mnie jeśli ZPR bardzo by chciał aby mieć ogólnopolskie radio to bym Radio ESKA zmienił na rozgłośnie ogólnopolską a nie bez sensu robić połączenie
Miłego dnia :)
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Radio WAWA / SuperNova

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Sens jakiś jest bo mocne częstotliwości są rozrzucone po różnych sieciach spółki.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Rico
VIP Expert
Posty: 791
Rejestracja: 11 kwie 2013, 17:29
Lokalizacja: Otwock
x 135
x 265

Radio WAWA / SuperNova

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rico »

Tymczasem, na kilka tygodni przed zmianami, z playlisty Wawy dyskretnie zniknęły utwory disco polo.
audio: Program II PR • Radio 357 • Radio Nowy Świat • Tok FM • Raport o stanie świata
video: TVN24 • Wydarzenia 24 • Planete+ • Mezzo • Mezzo Live

🇺🇦
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Radio WAWA / SuperNova

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Za to pojawiły się pewne zaskoczenia jak na przykład utwór Ich Troje pt. "Razem a jednak osobno" gdzie Michałowi Wiśniewskiemu na wokalu towarzyszy... Magda Femme a nie Justyna Majkowska co już ma miejsce chociażby na kasecie i płycie "Ad. 4" z 2001 roku.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
mateusz_71
VIP Expert
Posty: 3435
Rejestracja: 08 cze 2013, 9:46
Lokalizacja: Wrocław
x 368
x 245
Kontakt:

Radio WAWA / SuperNova

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mateusz_71 »

Rozpoczęła się promocja Radia SuperNova. Zaprezentowany w spocie dżingiel nie brzmi dobrze. Z pewnością został zrobiony wewnętrznie - połączone Radio Eska i Radio WAWA.
Awatar użytkownika
Kostka
Activist
Posty: 2596
Rejestracja: 12 paź 2019, 15:43
x 1386
x 740

Radio WAWA / SuperNova

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kostka »

Ogółem chyba wszystkie dżingle swoich stacji są zrobione na potrzeby stacji ZPR pewnie gdzieś w ich własnym studiu (poza Eską bo pewnie korzystają z usług np. Brandy). Nie wiadomo dokładnie gdzie, nie ma nawet strony z np. prezentacjami tych dżingli (a mógłbym to wszystko posłuchać), ale w VOX FM kiedyś słyszałem w Polskim Dniu Radia, że podkład do "Raportu dnia" utworzył ich DJ, Maciej czy jakoś tak. Nie znamy dokładnie twórców tego wszystkiego, ale wiadomo, że Radio WAWA oraz radio VOX FM mają dżingle w bardzo podobnym stylu. Nie mówiąc już o stacjach lokalnych ze tzw. "pakietu mszczonowskiego" które mają wręcz identyczne dżingle co w VOXie, tylko nazwa inna.

Ja mam jakieś wrażenie, że co rok, półtora bądź dwa lata, dokładane są ciągle jakieś tam nowe dżingle. Możliwe że w Wawie tak jest, ale wiem, że tak jest na pewno w VOX FM. Gdzieś w okolicach 2020 roku zrobiono nowe dżingle, które kompletnie brzmią inaczej (nawet nazwa stacji jest inaczej zmiksowana) niż te dotychczasowe, które dalej używane są na antenie.
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Radio WAWA / SuperNova

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

mateusz_71 pisze: 20 kwie 2021, 9:16 Rozpoczęła się promocja Radia SuperNova. Zaprezentowany w spocie dżingiel nie brzmi dobrze. Z pewnością został zrobiony wewnętrznie - połączone Radio Eska i Radio WAWA.
Zmiany zapowiadane są też już w social mediach Radia Wawa - przy okazji słuchacze żądają zwrotu muzyki disco polo albo deklarują odejście od stacji. Ja ich odsyłam do VOX FM i gasze ich pretensje:
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11482
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 952
x 2214

Radio WAWA / SuperNova

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

Ludzkość upada, skoro domaga się disco polo. :/
SebMat
Obserwator
Posty: 441
Rejestracja: 28 lip 2020, 10:29
x 191
x 70

Radio WAWA / SuperNova

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: SebMat »

Ten bunt przeciwko zmianom przypomina mi podobną sytuację jaką miała miejsce w stacji Planeta FM, gdzie latem 2013 roku zmieniło się w Radio ZET Gold i wszyscy słuchacze byli przeciwko. I właśnie te wydarzenie mi to przypomina. A jeśli o zmiany w Radiu Wawa połączone z nową nazwą rozgłośni to zobaczymy efekty jakie będą. A jak ktoś kocha mocno disco polo to ma w pobliżu Radio VOX FM.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Radio WAWA / SuperNova

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Na szczęście o koordynację wymiany poglądów pomiędzy słuchaczami a rozgłośnią dba nasz forumowy inżynier ds. spamu w social mediach 🙂
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Radio WAWA / SuperNova

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Nawet fajnie mnie określiłeś. Na szczęście nie tylko ja produkuje się na profilu stacji ;)
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Rico
VIP Expert
Posty: 791
Rejestracja: 11 kwie 2013, 17:29
Lokalizacja: Otwock
x 135
x 265

Radio WAWA / SuperNova

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rico »

Mam jedno spostrzeżenie co do nowego spotu - zastosowany tam jingiel jest bardziej stonowany w odniesieniu do oprawy Radia Wawa obowiązującej przez ostatnie kilka lat.

Osobiście wydaje mi się, że to dobry znak - przez ostatnie kilka dni słuchałem Wawy dość intensywnie i jedyne, co raziło mnie w uszy, to właśnie te dyskotekowe jingle co parę utworów. W końcu brzmienie radia może być bardziej spójne, tym bardziej że SuperNova ma nie emitować disco polo.
audio: Program II PR • Radio 357 • Radio Nowy Świat • Tok FM • Raport o stanie świata
video: TVN24 • Wydarzenia 24 • Planete+ • Mezzo • Mezzo Live

🇺🇦
Smasze
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 22 kwie 2021, 19:39
x 3

Radio WAWA / SuperNova

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Smasze »

Na 96.7 FM w Toruniu powinno zagrać VOX FM moim zdaniem, wydaje mi sie że projekt SuperNova będzie Radiem Plus tylko bez zagranicznych utworów.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Time”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości