Wątek polityczny

Najważniejsze wydarzenia z Polski i ze świata.
Awatar użytkownika
Ama18
VIP Expert
x 66
x 117
Kontakt:

Wątek polityczny

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ama18 »

Mam trochę bekę. Prezydent, premier to ma być jakiś car doglądający swoim bystrym okiem wszystkiego, co się dzieje. Warszawa ma władze, spółki i jednostki działają. Po to też są wiceprezydenci.

Umówmy sie: obecność Morawieckiego na wałach czy Trzaskowskiego w centrum zarządzania kryzysowego to przede wszystkim gest i pokazówka. No ale być może elektorat naprawdę wierzy, że najważniejsi na danym szczeblu władzy zajmują się wszystkim.

Andrzeju Dudo, kiedy przyjedziesz na Podkarpacie? W końcu jesteś prezydentem 😀
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 541
x 2580

Wątek polityczny

Post autor: Karol »

wislok pisze:
30 cze 2020, 20:19
Trzaskowski raz o 500+ mówi, że to rozdawnictwo, a teraz mówi,, że jest zwolennikiem tego programu. Przecież Mówi, że tematu podwyższenia wieku emerytalnego nie ma, że jest zamknięty.

PiS było niegdyś przeciwnikiem 23-procentowego podatku VAT, obiecało jego obniżenie, a póki co jedynie manipuluje stawkami podnosząc lub obniżając jego wysokość w różnych kategoriach. Czyżby komuś tam zmienił się pogląd na sprawę?

wislok pisze:
30 cze 2020, 20:19
Nie interesuje mnie jego religia, ale skoro określa się teraz jako katolik to Katolicy posylaja swoje dzieci do Komunii Świętej, a jak wiemy bo sami to ujawnili nie wysłali dziecka do sakramentu komunii świętej. Na marginesie dwa lata temu w wywiadzie mówił, że wierzy w Boga spinozy. Oczywiście możecie tutaj zrobić wycieczkę personalna do mnie, ale te różne wykluczajace się wypowiedzi miały miejsce, że chciałbym wiedzieć jakie kandydat ma poglądy.

Skoro lubisz sam sobie przeczyć 🙂
Awatar użytkownika
wislok
Junior
x 32
x 156

Wątek polityczny

Post autor: wislok »

Skoro sam mówi o religii to tak, to kwestia wiarygodności kandydata. Oczywiście w swoim poście pisałem o innych sprzecznosciach także i do całości postu odnosi się drugie podkreślenie.
. Sprawa VAT można podnosić w stosunku do PiS jak i kwestie kwoty wolnej od podatku, likwidację NFZ, która Duda podnosił 5 lat temu. Tylko nie widzę związku z Trzaskowskim. To, że Duda nie spełnił obietnic czy był niekonsekwentny nie oznacza, że Trzaskowski także taki musi być.
Prezydent RP był dzisiaj na Podkarpaciu na pokazowce.
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 541
x 2580

Wątek polityczny

Buu... 🙂

[ Spoiler ]
KubaBing
Obserwator
x 27
x 16

Wątek polityczny

Post autor: KubaBing »

Zaczynamy wyciaganie brudów na ostatniej prostej. #Bezsilni oskarżają Prezydenta o ułaskawienie pedofila. Na tym się kończy ich przekaz. A jaka jest prawda? Głęboka analiza wniosku- opinie kuratora, sądów orzekaących. A akt łaski dotyczy tylko zakazu zbliżania się i kontaktowania się.
.
Teraz wszyscy kopią w wszystkich działaniach PAD żeby znaleźć cokolwiek.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 541
x 2580

Wątek polityczny

@KubaBing kim są #bezsilni?
KubaBing
Obserwator
x 27
x 16

Wątek polityczny

#silnirazem czyli wyborcy PO
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 541
x 2580

Wątek polityczny

Jeśli - jak informuje PAD - "gwałtu nie było", to czy burzy to narrację jakoby ułaskawiono pedofila? Odbyty wyrok dalej jest ważny, nikt nie orzekł o niewinności sprawcy. Osobną sprawą jest postawa rodziny, nie mi ją rostrzygać.

Dlaczego "wyborcy PO"? Są jacyś gorsi? Czy wyborców innych kandydatów nie ma prawa to zachowanie oburzać?
Awatar użytkownika
Abbott
Poster
x 195
x 1013

Wątek polityczny

Post autor: Abbott »

Patrząc na tłumaczenia Dudy na twitterze można stwierdzić, że Trynkiewicz też już może zbliżać się do dzieci. Karę swoją odbył. :)

Niestety PAD znowu nie przeczytał ze zrozumieniem tego co mu dali do podpisania. Wątpliwości wzbudza fakt, że ułaskawienie nie zostało publicznie udostępnione tylko schowane gdzieś do szuflady.

No cóż, obecna władza po raz kolejny udowadnia, że pedofilia to wyimaginowany problem :rolleyes:
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 541
x 2580

Wątek polityczny

KubaBing pisze:
01 lip 2020, 9:23
Teraz wszyscy kopią w wszystkich działaniach PAD żeby znaleźć cokolwiek.
Kopiemy:

PAD odnosił się do filmu Sekielskich, na uwagę zasługuje jednak "zero tolerancji" dla tego typu zbrodni 🙂

A może to tylko ideologia, a nie ludzie?

Dalej:
Czyli można być pedofilem bardziej lub mniej.
Awatar użytkownika
Abbott
Poster
x 195
x 1013

Wątek polityczny

Ja też kocham memy: ;D
Jordi
VIP Expert
x 1641
x 1768

Wątek polityczny

Post autor: Jordi »

@KubaBing - To samo można powiedzieć o fanach PiS. Totalnie nic nie ma na Trzaska, to co? Biją w Bońka...
KubaBing
Obserwator
x 27
x 16

Wątek polityczny

A czy ja bronię tego pedofila? Odbył wyrok, nikt go z nazwy "pedofila" nie zwalnia. Nie znamy ich sytuacji w domu, może najłatwiejszym wyjściem dla nich było to? Prezydent wg mnie nie powinien go ułaskawić, ale to już jego decyzja. Jak widzę sprawy nie podłapały największe media.
Awatar użytkownika
Abbott
Poster
x 195
x 1013

Wątek polityczny

Mnie się wydaje, że Duda walczy o elektorat Trzaskowskiego w więzieniach. Kompletnie nie rozumiecie kampanii :D
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 541
x 2580

Wątek polityczny

KubaBing pisze:
01 lip 2020, 10:08
A czy ja bronię tego pedofila? Odbył wyrok, nikt go z nazwy "pedofila" nie zwalnia. Nie znamy ich sytuacji w domu, może najłatwiejszym wyjściem dla nich było to? Prezydent wg mnie nie powinien go ułaskawić, ale to już jego decyzja. Jak widzę sprawy nie podłapały największe media.
Czy leci z nami pilot?
Rozumiem, że księży nie karze się dlatego, bo być może sytuacja w parafii wymaga, by Ci podejrzewani o pedofilię dalej pełnili w nich posługę?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Headlines”